FIRSAT TÜKENDİ

THY ile 4 Gece 5 Gün Konaklamalı Baltık İncileri Turu ile Riga Tallinn Helsinki!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Baltıklar’ı Keşfedin!

  Baltık ülkelerinin gizemli dünyasına davetlisiniz.

  Birbirinden güzel Baltık ülkelerini görmeye hazır mısınız? Beyaz Gecelerde Riga Tallinn Helsinki ile bambaşka bir dünyanın perdesini aralayacaksınız.

  3* Otellerde 4 Gece 5 Gün Konaklamalı Baltık İncileri Turu Kişi Başı 1490 TL

  Sngl farkı 1890 TL

  Hareket Tarihleri: 21-28 Haziran 19 Temmuz 23 Ağustos

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

  Türk Havayolları ile İstanbul-Riga / Tallinn -İstanbul parkurunda uçak bileti.

  3* otellerde 4 gece

  Programda belirtilen tüm transferler

  Türkçe Rehberlik Hizmeti

  Riga, Tallinn şehir turları.

  ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  Vize ücreti (120 Euro)

  Özel Seyahat Sağlık Sigortası (20€)

  Yurt dışı çıkış harcı bedeli

  Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

  Opsiyonel turlar

  TUR PROGRAMI

  1.Gün: İstanbul- Riga

  İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Gez Tour yetkilisiyle saat 05.30’da  buluşuyoruz. Türk Havayolları tarifeli seferi ile saat 08.20’de Riga’ya uçumuz gerçekleşiyor. Yerel saat ile 11.15’te varışımızın ardından bizleri bekleyen özel aracımız ile şehir turumuzu yapıyoruz. Turumuzda; Old Town(Eski şehir), St. Peter Kilisesi, Brotherhood ve Blackheads Evi, Dome Katedrali, Büyük ve Küçük Guildhalls, St. Jacob’s Kilisesi, Riga Kalesi, Özgürlük Heykeli turumuzda görülecek yerler arasındadır. Şehir turu bitimi serbest zamanımız başlıyor. Akşam dileyen misafirlerimiz için yerel müzik eşliğinde akşam yemeği yiyebileceğiniz Lido Turu.(45 €) Geceleme otelimizde.

  2.Gün: Riga

  Sabah kahvaltımız ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek Sigulda Turu’na katılabilirler. Letonya’nın en güzel şehirlerinden olan Sigulda Turu’muzda, Sigulda Kalesi, Gauja Milli Parkı, Gutman Mağarası, Turaida Kalesi ve Müzesi görülecek yerler arasındadır. Öğleden sonra ise dileye misafirlerimiz Jurmala Turu’na katılabilirler. Özellikle Kominist dönem içerisinde;   tüm Rusya’nın ekonomik olarak ileri gelen aileleri yaz tatili için bu şehri  seçmiş olup,  onların yaptırmış olduğu lüks evleri  görmeniz mümkün olacaktır.  Tur bitimi serbest zaman ve Riga’ya dönüş.Dileyen misafirlerimiz akşam  ekstra Orta Çağ restoranında  yemek turumuza katılabilir.

  Ekstra Sigulda Turu: 45 €

  Jurmala Turu: 40€

  Orta Çağ Restoranında Akşam Yemeği: 50€ 

  3.Gün: Riga- Tallinn

  Sabah kahvaltımız sonrası Tallinn’e doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde dileyen misafirlerimize ekstra sunulacak Parnu turu. (10€ ) Tur sonrası Tallinn’e hareket. Varışımızda yürüyerek yapacağımız şehir turumuz başlıyor. Tallinn şehir turumuzda, Tall Hermann Kulesi, Toompea Kalesi, Alexander Nevsky Katedrali, Dome Kilisesi, St.Nicholas Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde serbest zaman ve otelimize yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Viking Kasabası Turu’na katılabilirler. Turumuzda Vikinglerin geçmişte nasıl yaşadığını görme fırsatı bulup, ok atma, balta atma, mancınık kullanma, Viking zırhları giyip kılıç kullanma gibi aktivitelerde bulunuyoruz. Ve sonra Viking Köyü atmosferinde sınırsız somon balığı eşliğinde akşam yemeği yiyoruz. Tur bitimi otelimize transfer gerçekleşiyor. Geceme Tallinn’deki otelimizde.

  Ekstra Viking Kasabası ve Akşam Yemeği Turu( Somon Balığ)ı:  50 €

  4.Gün: Tallinn- Helsinki

  Sabah kahvaltımızın ardından serbest zamanımız oluyor. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Helsinki Turu’na katılabilirler. Cruise gemisi ile gidiş ve dönüşümüzün gerçekleşeceği turumuzda tam gün Helsinki’de vakit geçiriyoruz. Helsinki’ye varışımızda şehir turumuz gerçekleşiyor. Helsinki Katedrali, Hükümet Sarayı, Belediye Binası, Market Meydanı, Uspenski Ortadoks Katedrali ve Havis Amanda Heykeli görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi serbest zaman ve rehberimizin belirleyeceği saatte Cruise gemisiyle Tallinn’e dönüş. Geceleme Tallinn’deki otelimizde.

  Ekstra Cruise Gemisi Ulaşımlı Helsinki Turu: 100 €

  5.Gün: Tallinn- İstanbul

  Sabah kahvaltımızın ardından rehberimizin belirleyeceği transfer saatine kadar serbest zaman. Havalimanı transferi için buluşma ve havalimanına transfer. Türk Havayolları tarifeli seferi ile saat 12.30’da İstanbul’a uçumuz gerçekleşiyor. Saat 15.50’de varış ve turumuzun sonu. • Belirtilen tarihlerde geçerlidir.

  Rezervasyon gereklidir.0850 333 44 39 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  0-12 yaş çocuk ücreti için acenteye başvurulması gerekmektedir.

  Satın almış olduğunuz tarih ile acente hizmet bedelini ödediğiniz tarih arasındaki kur farkı %10 dan fazlaysa, bu fark acente hizmet bedeline yansıtılır. Kur farkı hesaplanmasında, Merkez Bankası'nın değerlemesi esas alınır.

  REZERVASYON YAPILDIKTAN SONRA KESİNLİKLE İPTAL YAPILMAMAKTADIR.

  MİSAFİRLERİN BUNU KABUL EDEREK SATIN ALMALARI GEREKMEKTEDİR.