FIRSAT TÜKENDİ

4 Günlük Yunanistan & Makedonya Turu ile Balkanlar da 2 Ülke 8 Şehir Gezin!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON İÇİN 0212 234 32 12 / 13 arayınız. Rezervasyonsuz tura katılamazsınız

  2 Gece Otel Konaklamalı 3 Günlük

  Termal Havuz Ve Çamur Banyosu, Akşam Yemekleri Dahil Pamukkale Çeşme, Alaçatı, Ilıca, Şirince, Foça, Bergama Akropol  Turu!

  TARİH : 20 -27-28 Nisan / 17 Mayıs / 14 Haziran

  SINIRLI SAYIDA 4 Günlük Yunanistan MakedonyaTuru Kişi Başı 379 TL

  4 Günlük Yunanistan Makedonya Turu Kişi Başı 399.90 TL

  Ramazan Bayramı 3 Günlük Pamukkale Alaçatı Çeşme Foça Bergama Turu Kişi Başı 349,90 TL

  **ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  *Otobüs ile Ulaşım .

  *OhridBiser,Drim  veya Benzeri otel de 1 gece , Selanik Alexandros Perinthos vb otelde 1 gece , toplam 2 gece oda kahvaltı konaklama.

  *Rehberlik hizmetleri

  *Mesleki sorumluluk sigortası ( 65 yaş üzeri misafirler 10 € fark öderler)

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  *Sınır geçiş ,ayakbastı ve konaklama vergileri 40  € olup zorunludur, kayıt işleminiz ile birlikte nakden acenteye ödenir.

  *Müze ve ören yeri giriş ücretleri,Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar.

  *Ohrid tekne, St Naum ve Matka Kanyonu turları isteğe bağlı olup kişi başı 45 €  dur,İstanbul’da acenteye ödendiği takdirde   35 € olarak ödenebilir.

   *Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)

  *Schengen vize ve hizmet bedeli 120 € dur.

  TUR PROGRAMI

  1.Gün            İstanbul – İpsala – Selanik

  Siz Konuklarımızı  18.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü, 19.15 Mecidiyeköy Migros Önü(polat holding binası önü), 20.00 Bakırköy Ömür Plaza, 20.30 Bahçeşehir tır parkından  dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz.Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek  İpsala Türk sınırına varış. 

  2.Gün           Kipi – Kavala-Üsküp-Tetova-Gostivar –Matka Kanyonu-Ohrid-Struga

  Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Dedeağaç,Gümülcine,Selanik  otoyolu takip edilerek Makedonya’ya yolculuk.Rehberimizin anlatımları eşliğinde Yunanistan üzerinden sabah saatlerinde Üsküp’e varış ve panaromik şehir turu ; tarih boyunca şehrin ticari faaliyetlerinin merkezi olan ve günümüzde de önemini yitirmemiş, taş sokakları ve tarihi binaları ile Başçarşı, Vardar Nehri, Kale, 6. yy.'dan kalma Taş Köprü,  Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat kulesi, Makedonya Meydanı, eski ve yeni tren istasyonları, hükümet binası, meclis, 17. yy.'dan kalma St Spas Kilisesi,Rahibe Teresa Anıtı görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası öğlen yemeği için serbest zaman.Yemek sonrası Tetovo  Gostivar güzergahı takip edilerek mistik şehir Tetovo ve Matka Kanyonu turumuzu yapıyoruz . Bu turumuzda İpek yolu üzerinde kurulmuş 500 yıllık Arabati Tekkesini gezip , renkleri ile ünlü Alaca Camii ve Osmanlı Hamamını görebilir ve eşsiz manzarası ile Matka Kanyonunu da eşsiz kareler yakalayabilirsiniz.Rehberimizin belirleyeceği saat de Ohrid Struga’ya Varış  otelimize yerleşme,serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği extra taverna turuna katılabilirler.(Extra Matka Kanyonu turu kişi başı 15 €)

  3.Gün           Ohrid & Struga-Bitola ( Manastır) – St.Naum - Selanik

  Sabah Kahvaltı sonrası otelimizden hareket ve Ohrid turu; UNESCO Dünya Mirası listesindeki Ohrid Gölü, ve çarşısı, Osmanlı evleri, Haydar Paşa, Ali Paşa, Hacı Turgut Camileri göreceğimiz yerler arasındadır.Rehberimizin düzenleyeceği extra Ohrid tekne turu gezisinde Çar Semoil Kalesini panaromik olarak görme imkanı da bulabilirsiniz.Tekne Turumuz sonrası muhteşem manzaralar eşliğinde yaklaşık 1 saatlik yolculukla St. Naum’a varıyoruz. Burada bölgenin en önemli azizlerinden biri olan St. Naum Manastırı ve Sarı Saltuk Türbesini ziyaret ediyoruz. Buradaki enfes manzara adeta nefesinizi kesecek niteliktedir. Rehberimizin vereceği serbest zaman sonrası hareket ile  Bitola'ya (Manastır) varış ve Manastır şehir turu Manastır Askeri İdadisi - Atatürk Anı Odası, Saat Kulesi, Haydar Kadı, Yeni ve İsakiye camileri, Ag. Dimitri Kilisesi, ünlü Şirok sokağı, tarihi Osmanlı evleri göreceğimiz yerler arasındadır.Serbest Öğlen yemeği sonrası Selanik’e varış otelimize yerleşme ve konaklama.Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği extra taverna turuna katılabilirler.(Ohrid Tekne ve St. Naum Turu 30 € dur)

  4.Gün           Selanik-Kavala-Porto Lagos – İstanbul

  Sabah erken kahvaltı  sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de şehir turu. Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi,Helexpo International fuar alanı, Döner Kule,Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender, E. Venezelo,P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları ve Atatürk’ün evi panaromik olarak görülecektir. Sonrasında  Kavala’ya hareket ve şehir turu;Mehmet Ali Paşa'nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, resim çekim molası, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ziyareti, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin  görülmesi sonrası Yemek için serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saat de hareket ile  İskeçe karayolu üzerinden yolculuk , Şirin bir belde olan Porto Lagos ve Vistonida Gölü&Agios Nikolaos Kilisesini görüp Kipi Ve İpsala sınır kapılarına varış.Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek  gece İstanbul’a varış , gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması. 

  Tek kişi ve çocuk ücretleri

  Belirtilen ücretler iki odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz 35 €  farkı  acenteye ödemelidir.03-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması durumunda  299 TL  + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

    • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 11 / 12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04  nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur  Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  28 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

  Yeşil Pasaporta vizesizdir,Schengen Vize ile Seyahat İmkanı,Pasaportunda KKTC girişi bulunanlar Yunanistan’a giriş yapamazlar.