FIRSAT TÜKENDİ

5 Otel Konaklamalı Konya Şebi Arus Kapadokya Turu

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • 5* Otel’de 1 Gece Konaklamalı Mevlana Vuslat Tören Bileti Dâhil Konya Şebi Arus & Kapadokya Turu!

  Konya Şeb-i Arus turunda unutulmaz, ruhani bir deneyim sizi bekliyor. Şeb-i Arus turlarına katılın ve Vuslat törenlerini canlı izleme şansını yakalayın.

  Hareket Tarihleri:8/10 Aralık 2 Gece 3 Gün  1 Gece Otel Konaklamalı

  5 Otel Konaklamalı Konya Şebi Arus Kapadokya Turu 299 TL

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TEK KİŞİ VE ÇOCUK ÜCERTLERİ

  Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 50 TL fark ödemelidir. 0-5 yaş çocuk otobüste koltuk   almadığı takdirde ücretsizdir .Koltuk  talep edildiği takdirde150 TL dir.0 6-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 249 TL olarak  acenteye ödenir .Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  *Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar

  *Belirtilen otellerde iki kişilik odalar da 1 gece Yarım Pansiyon konaklama ( sabah ve akşam yemeği).

  *Konaklama 5* krıstal kaymaklı otel de veya benzeri otel de yapılacaktır.

  *Rehberlik

  *Mevlana törenleri giriş bileti

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  * Tüm,Müze,Park,ören yeri giriş ücretleri,(müze kart tavsiye edilir)

  *ilk gün yolda alınan kahvaltı,Öğlen yemeği,otelde extra harcamalar.

  *Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

  TUR PROGRAMI

  1.Gün Cuma : İstanbul – Ankara-Konya


  İncirli :20:30 mecidiyeköy meydan ,21:15 Kadıköy evlendirme dairesi 22:00 Kartal köprüsü 22:15 hareketle İzmit, Adapazarı, Bolu, Ankara üzerinden sabah erken saatlerde Konya’ya ulaşıyoruz.

   2.Gün Cumartesi : Konya Turu – Mevlana Müzesi, Türbesi – Sema Gösterisi 

  Sabah tesis’de kahvaltı (extra) aldıktan sonra Konya’ya ulaşıyoruz. Konya Turumuzda Alaeddin Cami ve Kümbeti , Karatay Çini Eserleri Müzesi , Mevlana Müzesi , Konya Selimiye Camii , Şems-i Tebrizi Türbe ve MescidiÜçler Mezarlığı , Meram Bağları ve Tavus Baba Türbesi, İnce Minare Koyunoğlu Müzesi gezilip görülecek yerler arasında. Sema Töreni'ne katılmak üzere Mevlana Gösteri Merkezine gidiyoruz. Yaklaşık bir buçuk saat sürecek olan Sema Törenini izliyoruz. Daha sonra Kapadokya’ya hareket Konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimiz Akşam düzenlenecek olan ekstra Türk gecesine katılabilirler.(60 TL)

  3.Gün Pazar : Ürgüp-Avanos-İstanbul

  Otelimizde aldığımız sabah kahvaltısından sonra Avanos sallanan köprü gezisi sonrası düşman baskınlarından kaçan binlerce kişinin, aylarca yaşayabileceği bir mühendislik harikası olan Derinkuyu Yeraltı Şehri olacak. (Kaymaklı Yeraltı Şehri veya Özkonak Yeraltı Şehri). İnsanların yerin altında yaptıkları bu ilginç şehri gezerken hayranlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Yeraltı kentinin hemen ardından Uçhisar istikametine doğru yol alıyoruz. Güvercinlik Vadisini ve Uçhisar Kalesi’nin fotoğrafını çekip öğle yemeğimiz için kaya oyma bir mekâna varıyoruz. Burada Kapadokya’nın meşhur pastırmalı kuru fasulyesini ve testi kebabını tatma imkânı buluyoruz.(extra) Otantik mekânda alacağımız yemeğin ardından çanak-çömleği ile meşhur Avanos’a gidiyoruz. Avanos’ta Kızılırmak’ı görüp, Kızılırmak’ın çamurundan yapılan çanak-çömleklere dair bilgi alıyoruz. Daha sonra istanbul’a hareket yol üzerinde bulunan tuz gölünü resimleyip gece geç saatlerde İstanbul’a varıyoruz bir sonraki turumuzda görüşmek üzere sizlere veda ediyoruz.

    • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben info@tatilselfie veya 0850 - 736 26 26 / 0542 295 8925 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.         

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

 • Tatil Selfie Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 27/3 Hasanpaşa/Kadıköy/ İSTANBUL

  0850 736 26 26 veya 05437353250

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN