FIRSAT TÜKENDİ

5* The Ness Termal Otel'de Karadeniz’in İncileri Turu !

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • 5* The Ness Termal’de 2 Gün 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama+Şile-Ağva-Kerpe-Kefken Turu (Kişi Başı) : 299 TL

  Baharın tazeliğini Karadeniz sahillerinde yakalayın!

  Anadolu yakasının Karadeniz sahillerine yakından tanık olmak, baharın eşsiz güzelliğini doğasına yansıttığı Ağva ve Şile'de harika bir hafta sonu için bu fırsatı sakın kaçırmayın!

  İstanbul'dan sadece 1 saat uzaklıktaki The Ness Thermal Hotel'de termal suyun etkisiyle hem sağlıklı hem de eğlenceli bir günübirlik tatil geçireceğiniz muhteşem bir termal tur sizi bekliyor.

  Belirtilen fiyatlar özel dönemler (Yılbaşı, sömestr, ramazan/kurban bayramı, resmi tatiller, fuar dönemleri) HARİÇ geçerlidir.

  Karadaniz'in İncileri Turu Programı

  1. GÜN: ŞİLE -AĞVA-KERPE-KEFKEN

  07:30 Zeytinburnu Metro çıkışı İspark otoparkı

  08:00 Beşiktaş Yıldız Camii önü hareket

  08:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi önünden hareketle Rehberlerimiz eşliğinde, doğa turları arasında yer alan turumuz için lüks otobüsler ile belirlenen kalkış noktalarından hareket.

  Normal hava ve yol koşullarında yaklaşık bir saat sürecek otobüs yolculuğunun sonrasında ilk durağımız olan Şile’ye varış. Şile'de, ünlü Şile bezlerinin bulunduğu çarşı gezisi, panoromik Karadeniz manzarası seyri ve Şile Feneri gezisi sizleri bekliyor.

  Fener gezisi sonrasında Ağlayan Kayalar'ı görüp, Latince'de "iki dere arasına kurulmuş köy" anlamına gelen yeşil cennet Ağva’ya hareket.

  Şile'de, ünlü Şile bezlerinin bulunduğu çarşı gezisi, panoromik Karadeniz manzarası seyri ve Şile Feneri gezisi sizleri bekliyor.

  Fener gezisi sonrasında Ağlayan Kayalar'ı görüp, Latince'de "iki dere arasına kurulmuş köy" anlamına gelen yeşil cennet Ağva’ya hareket.

  Şile bezlerinin bulunduğu çarşı gezisi, panoromik Karadeniz manzarası seyri ve Şile Feneri gezisi sizleri bekliyor. Fener gezisi sonrasında Ağlayan Kayalar'ı görüp, Latince'de "iki dere arasına kurulmuş köy" anlamına gelen yeşil cennet Ağva’ya hareket.

  Ağva’da şehir merkezi, fotoğraf çekimleri için serbest zamanın ardından sık sık televizyon dizilerine de ev sahipliği yapan Yeşilçay Nehri kıyısına hareket. Burada ekstra verilen öğle yemeği sonrasında nehirde deniz bisikletleri ve sandallarla nehir turu da yapabileceğiniz serbest zaman. Ardından bu şirin bölgeden ayrılıp yeşilin ve ilk bahar renklerinin birbirine karıştığı muhteşem panoroma eşliğinde Kefken’e hareket.

  Kefken’de Pembe Kayalar gezimizi yapıp verilen serbest zamanın ardından Kerpe’ye gidiyoruz. Buradaki gezimizi tamamladıktan sonra günün yorgunluğunu şifalı termal sularında atmak için konaklayacağımız The Ness Termal’e hareket.

  Odalara yerleşme, sonrasında açık büfe akşam yemeği (yemek esnasında 1 adet ücretsiz meşrubat).

  Dileyen misafirlerimiz yemek sonrasında termal spa merkezinin keyfini çıkarabilirler.

  2. GÜN BOYU AÇIK HAVUZ ve TERMAL TATİL KEYFİ

  Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı servisinin ardından otelimizde termal tatil keyfine devam ediyoruz, ücretsiz olarak otelin spa merkezi içerisinde yer alan 3 adet termal havuz (bayanlara özel, baylara özel ve karma havuz), Türk Hamamı, Sauna, Fitness Center,Buhar Odası kullanımları.

  Misafirlerimize özel odadan geç çıkış imkanı (normal çıkış saati 12:00 ancak tur misafirlerimize özel 14:00’de çıkış).

  İstanbul’a dönüş için 15:00 otelden hareket.

  16:30 da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


  FIRSATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  Lüx Otobüsler ile Ulaşım

  Konaklama süresince otel içerisinde bulunan açık yüzme havuzu, termal havuzlar (bayanlara özel, baylara özel ve karma olmak üzere 3 adet), Sauna, Fitness Center ve Buhar Odası Sınırsız Kullanımları

  Otelde alınacak olan Akşam Yemeği, Yemek Esnasında 1 Adet Meşrubat ve ertesi gün sabah kahvaltısı

  Çevre Gezileri

  Otobüs içerisindeki ikramlar

  Zorunlu Seyahat Sigortası

  FIRSATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  Öğle yemekleri

  Transfer rehberlik ve sigorta ücretleri

  Oteldeki ekstra belirtilen hizmetler

  ÖNEMLİ DETAYLAR

  0-6 yaştan ücret alınmamaktadır. 0 - 6 yaş grubu koltuk talep ettiğinde Ulaşım ücreti 70 TL 'dir. 7 – 12 yaş grubu çocuklar konaklamada 60 tldir, ek hizmetler için ücret ödemesi zorunludur.

  Rezervasyon zorunludur. Turu satın aldıktan sonraen geç 2 gün içerisinde 0212 630 10 15 numaralı telefonu arayabilir [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

  Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin tur kalkış tarihinden en az 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Fırsat satın aldıktan sonra en geç 2 gün rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Ayrıca otel giriş/tur başlangıç tarihinden 10 günden daha az bir süre kala fırsatı satın alıyorsanız da müsaitlik durumu için bilgi alınız.

  Çocuklar için özel dekore edilmiş mini club mevcuttur.

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini yedi (7) gün öncesinden acentaya yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür ([email protected]). Acenta tarafından yeterli sayıya ulaşılmadığında, tur misafir isteğine göre, bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir.

  Yangın, savaş hali, ekonomik kriz, doğal afet, gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden Sarıçamlar Turizm sorumlu değildir.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir.

  OTOBÜSLER

  Turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre 45 kişilik lüks otobüsler ya da 27-31 Kişilik İsuzu Turkuaz, Otokar-Sultan, 17 Kişilik Volkswagen Volt veya Mercedes Sprinter Minibüs.

  The Ness Termal Otel

  SPA & WELLNESS

  The Ness Thermal Hotel'de 1 adet açık, adet kapalı yüzme havuzu, 1 adet kadınlara özel termal havuz ve 1 adet erkeklere özel termal havuz bulunuyor. Bay ve bayan misafirlere dizayn edilen özel termal havuz, hamam, buhar odası, sauna hizmetlerinin yanı sıra dinlenebilmeniz için yine özel odalar bulunuyor.

  Tatilde de formunu korumaya devam etmek isteyen misafirler tam donanımlı fitness merkezinden yararlanabilirler. Fitness sayesinde sağlıklı bir yaşam için vücudunuza gerekli önemi vererek ve formda kalarak hem kendinize olan güveniniz artacak hem de kendinizi daha da zinde hissedeceksiniz.

  Erkek Termal Havuz:

  Erkek misafirler için hazırlanmış olan 300m² büyüklüğündeki termal havuzdur.

  Banyo kürü endikasyonları: Lökomotor sistem hastalıkları, romatizmal hastalıklar ve cilt hastalıkları üzerinde iyileştirici etkileri vardır. Ayrıca ağrı giderme, cilt yapısını destekleme ve düzenleyici fonksiyonları iyileştirme gibi özelliklere de sahiptir. İlaç dışı tedavi anlamında koruyucu ve tedavi edici amaçla kullanılabilir.

  Kadın Termal Havuz:

  Kadınlara özel olarak hazırlanan termal havuz 300 m² büyüklüğündedir.

  Kadın Termal Havuz Dinlenme Salonu: Kadın misafirlere özel Termal havuz, hamam, buhar odası, sauna hizmetlerinden sonra dinlenmeleri için özel olarak hazırlanan odalardır.

  Karma Termal Havuz: Tüm misafirler için hazırlanmış olan 300m² büyüklüğündeki termal havuzdur.

  Banyo kürü endikasyonları: Lökomotor sistem hastalıkları, romatizmal hastalıklar ve cilt hastalıkları üzerinde iyileştirici etkileri vardır. Ayrıca ağrı giderme, cilt yapısını destekleme ve düzenleyici fonksiyonları iyileştirme gibi özelliklere de sahiptir. İlaç dışı tedavi anlamında koruyucu ve tedavi edici amaçla kullanılabilir.

  Kapalı Havuz: Kapalı havuz 100 m² üzerine inşa edilmiştir. Havuz standartlarına uygun olarak düzenli periyotlarda ilaçlanması ve temizliği yapılmaktadır.

  Tarihi Ayazma Ilıcası

  Bölgede bulunan kalıntılar, Yazlık Ilıcası'nın ilk defa Roma döneminde inşa edildiğini, zamanla tahrip olan bu yapının yerine günümüzde mevcut olan tonozlu yapının Bizans dönemde yapıldığını ılıcanın, Osmanlı zamanında da kullanılmış olduğunu göstermektedir.

  Kocaeli - Gölcük Karayolu'nun 8.km sinde Gölcük ilçesi sınırları içerisinde bulunmakta olan Ilıca (Ayazma), Bizans döneminden kalan eski Ilıcaya ait tonoz ve doğusundaki kanal kalıntısının 1996 yılında tescil edilmesinden sonra dikkat çekmeye başlamıştır.

  Geçmiş yüzyıllarda deniz ticareti ve gemiciliğinin yoğun olduğu Nikomedia'nın güney bölgesinde kurulan antik yerleşimler içinde Astakos, Eribolos, Herakleion'a bağlı küçük metropolisler ya da bunların geniş yerleşimleri dahilinde bir kültür merkezi veya sağlık merkezi olarak hizmet verdiği düşünülen Ilıca antik çağlardan beri kullanılmaktadır.

  Yazlık Ilıcası'nda halen kullanımına devam edilen suyun tahlili yaptırılmış olup sedatif analijezik endokrin fonksiyonları düzenleyici olduğu ve birçok hastalığa iyi geldiği, su sıcaklığının 22 Cº ile 37 Cº arasında değişmiş olduğu tespit edilmiştir. Buradan çıkan suyun, cilt hastalıkları (sedef), mide hastalıkları, astım ve bunun gibi birçok hastalığa tedavi edebilecek durumda olduğu tespit etmişlerdir.

   


 • Belirtilen fiyatlar özel dönemler (Yılbaşı, sömestr, ramazan/kurban bayramı, resmi tatiller, fuar dönemleri) HARİÇ geçerlidir.

  Özel günler HARİÇ; 29 Aralık 2018 tarihine kadar her Cumartesi kalkışlı hafta sonu turlarında geçerlidir.

  Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

  0-6 yaş çocuklar koltuk talep edilmediği taktirde ÜCRETSİZdir. Koltuk istenirse ulaşım ücreti 70 TL'dir. 7-12 yaş çocuk ücreti 60 TL'dir. Ek hizmetler için ücret ödenmesi zorunludur.

  Fırsata; 5 yıldız The Ness Thermal Spa Convention Hotel'de 1 gece YARIM PANSİYON konaklama (sabah kahvaltısı, akşam yemeği ve akşam yemeğinde alınacak bir adet meşrubat), lüks otobüslerle gidiş-dönüş ulaşım, otobüs içerisindeki ikramlar, çevre gezileri ve transferler, zorunlu seyahat sigortası, ıslak alan dahildir.

  Fırsat kodu alımından önce Acenteden müsaitlik alınmalıdır. Rezervasyon zorunludur.

  Kod alım işleminizi takiben en geç  1 gün içerisinde Sarıçamlar Turizm'in 0212 630 10 15 numaralı telefonunu arayarak veya [email protected] adresine mail göndererek fırsat kodlarınız ile rezervasyon yaptırabilirsiniz.

  Fırsatı satın aldıktan sonra en geç 2 gün içerisinde rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Ayrıca tur başlangıç tarihinden 10 günden daha az bir süre kala fırsatı satın alıyorsanız müsaitlik durumu için bilgi alınız.

  Rezervasyon tarih değişikliği müsaitlik doğrultusunda yapılacaktır.

  Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK FIRSAT KODUNU SATIN ALMASI GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE KESİNLİKLE İPTAL VE İADE YAPILMAYACAKTIR.

   

 • Sarıçamlar Turizm 0212 630 10 15

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN