FIRSAT TÜKENDİ

2 Gece Konaklamalı Ulaşım Dahil Adana Portakal Çiçeği Festivali Tarsus & Mersin Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON İÇİN 0212 234 32 12 / 13 arayınız. Rezervasyonsuz tura katılamazsınız

  Baharda bir başka güzeldir Adana Turunç,Portakal, Mandalina, Greyfurt, Limon ağaçlarının çiçek açtığı dönemlerde tüm sokaklar mis gibi kokar.

  Bu coşkuyu yaşamak  için sizleri Adana Portakal  Çiçeği   Karnavalı  turumuza bekliyoruz.

  TARİH: 05-08 Nisan 2018

  SINIRLI SAYIDA 2 Gece  Konaklamalı Ulaşım Dahil Adana Portakal Çiçeği Festivali  Tarsus & Mersin Turu 379 TL

  2 Gece  Konaklamalı Ulaşım Dahil Adana Portakal Çiçeği Festivali  Tarsus & Mersin Turu 399 TL

   *Köprü,Otoban,Feribot geçiş ücretleri,Mersin,Tarsus,Adana ara transferleri  için kişi başı 55 TL kayıt ile birlikte nakden acenteye ödenecek olup zorunludur.

  **ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  *Gidiş Ve Dönüş  ulaşım .Araç  içi ikramlar

  *Rehberlik hizmetleri

  *Programda belirtilen şehir ve çevre gezileri

  *Programda  belirtilen Mersin Tarsus Adana  Gezileri

  * Ramada Mersin Otel veya  Zorbas  otelde  ok konaklama

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  *Tüm Müze ve ören yeri gibi tüm  giriş ücretleri isteğe bağlı olup katılımcılara aittir.

  *Öğlen ve akşam  yemekleri ve yemek sırasında alınan içecekler.

  *Extra kişisel harcamalar

  *Program dışı extra geziler

  *İlk gün yol güzergahında kahvaltı

  *Köprü,Otoban,Feribot geçiş ücretleri,Mersin,Tarsus,Adana ara transferleri  için kişi başı 55 TL kayıt ile birlikte nakden acenteye ödenecek olup zorunludur.

  TUR PROGRAMI

  1.Gün 05 Nisan 2018 Perşembe      Mersin-Tarsus-Adana

  19.00  İncirli Doğtaş Mobilya  Önü 20.00 Mecidiyeköy Mado Önü,21.00  Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,21.30 Kartal köprüsü altı,22.00 Çayırova Mc.Donalds önü , 23.45 İzmit Halkevi  kalkış  noktalarımızdan hareket ile Bolu,Ankara, Aksaray  Karayolu üzerinden Festival Turlarımızın en keyiflilerinden biri olan Adana Portakal Çiçeği  turu  yolculuğumuza başlıyoruz.

  2.Gün  06 Nisan 2018    Cuma          Mersin-Tarsus

  Sabah yol güzergahımızda  alacağımız kahvaltı sonrası Mersin’e varış. Bu modern ve güzel şehir de göreceğimiz yerler arasında, İtalyan Katolik KatedraliAtatürk Evi,  Ulu Cami ve Yat limanı yer alacak. Gezilerimizin ardından öğle yemeğimizde Mersin’in ünlü lezzeti Tantuni’nin tadına varacağız. Yemek sonrası  Dondurmacı Halil’e gidip, çöven kökünün çırpılmasıyla elde edilen bir köpükle yenen, dillere destan çam fıstıklı Kerebiç’inin tadına bakma imkanı bulacağız. Mersin Gezimiz sonrası Aristo, Hazreti Danyal, Çiçero, Kleopatra ve Lokman Hekim gibi ünlülerin yaşadığı bilinen 8.000 yıllık Tarsus’a da hak ettiği zamanı ayıracağız. Burada taş ve ahşap karışımı Osmanlı Evleri'ni tanıdıktan sonra diğer yapıtları gezeceğiz. Kleopatra Kapısı, Justinianus Köprüsü,  Ulu Camii, St.Paul Kilisesi’nin panaromik olarak görülmesi sonrası Otelimize varış yerleşme ve serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz ile Rehberimizin belirleyeceği saat de Bölgenin meşhur  Kebaplarını tadacakları extra akşam yemeği otelimize dönüş ve konaklama.

  3.Gün  07 Nisan 2018   Cumartesi       Adana Portakal Çiçeği Festivali

  Sabah kahvaltı sonrası Adana şehir turumuza başlıyoruz.Adana şehir turumuza ilk olarak panoramik Seyhan Baraj Gölü kıyısıyla başlıyoruz.Bir sonraki durağımız ise 65 bin m2 üzerine kurulu 32 metre çaplı ana kubbesi ve 20.000 kişilik kapasitesi ile Orta Doğu’nun  en büyük camisi Sabancı Merkez Camii ni görüyoruz. Taş Köprü, Ulu Camii ve Külliyesi, Büyük Saat Kulesi, Bebekli Kilise, Atatürk Evi, Sinema Müzesi, Eski Adana Evlerini ve sokaklarını tanıyacağımız Tepebağ Mahallesi gezisi ve fotograf çekimi ardından Adana’nın  Meşhur  cezerye ustası Yeni Uğur Cezerye ve Tahin Helva’dan hediyelik alışverişlerimizi yapıyoruz. Adananın Meşhur Kebapçılarında Ciğer  veya Adana Kebap yemek üzere extra öğlen yemeğini  alacağımız kebapçımıza  geçiyoruz. Yemek sonrası Portakal Çiçeği Festivali kortej yürüyüşünü izlemek üzere Festival Alanına gidiyoruz ve serbest zaman veriyoruz serbest zaman sırasında Kortejde dans gruplarını, pandominciler, sokak müzisyenleri ve birçok değişik kostümlü kişiler yer alacak. Rehberimizin belirleyeceği saat de otelimize hareket yerleşme ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz ile Mersin’nın meşhur ciğercilerinde extra akşam yemeğine katılma imkanı.

  4.Gün   08 Nisan 2018    Pazar               Adana-İstanbul

  Sabah Otelde  alacağımız kahvaltı sonrası Portakal Çiçeği Festivali alanına transfer ve etkinliklere katılmak için serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saat de Adana’dan hareket. Aksaray,Ankara,Bolu karayolu üzerinden akşam saatlerinde İstanbul’a varış ve gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

  Not:Festival programında meydana gelebilecek değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir.

  Tek kişi ve çocuk ücretleri

  Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 130 TL fark ödemelidirler.

   0-6 yaş çocuk otobüste koltuk  almadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk  talep edildiği takdirde 219  TL acenteye ödenmelidir. 07-12 yaş çocuk ücreti  iki büyük yanında konaklanması halinde  299,90, + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir. • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 11 / 12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -21-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 28 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram, Resmi tatil ,Festival dönemi Ve Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden  3 gün önce , günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.