FIRSAT TÜKENDİ

At Kiralama ile Özel Gün Çekimlerinizde Fark Yaratın!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Sarıyer Atlı Tur'dan özel günleriniz için at kiralama hizmeti ile çekimlerinizi güzelleştirme şansı sizinle!

  Gelin - damat konsept çekimlerinde, sünnet düğünlerinde ya da nişan organizasyonlarına yönelik kumsalda, ormanda veya sizin belirleyeceğiniz yerlerde yapılacak organizasyonlarınızda at kiralama hizmeti ile fark yaratabilirsiniz. 

  Sarıyer Atlı Tur'dan Düğün, Nişan ve Sünnet Gibi Özel Günleriniz İçin At Kiralama Hizmeti (1 saat) 249 TL!

  -Atın gideceği yere göre nakliye ücreti ek talep edilmektedir.

  -Fırsat 1 at için ve en az 1 saat için geçerlidir.

  Atlı Tur Hakkında

  Doğanın gülümsediği yer 7 kilometrelik Gümüşdere-Kilyos sahiline sadece 700 metre uzaklıkta… Şehir merkezinin hemen yanındaki cennetiniz, Atlıtur Kulübü Tesisleri… İstanbul şehir merkezinin hemen yanı başında, Sarıyer ilçesindeki Gümüşdere Köyü Ovası’nda, çevresi Belgrad ormanlarıyla çevrili, bir oksijen cennetinde, 2003 yılında kurduk Atlıtur Kulübü’nü. Atlıtur Kulübü doğayı, doğa Atlıtur Kulübü’nü sevdi daha ilk taşın koyulduğu gün. Prensibimiz hiç değişmedi, aynı o ilk günkü gibi: Doğanın bir parçası olduğumuzu bilerek, onunla uyum içinde yaşamak ve yaşatmak... Atlıtur Kulübü, doğaya dost malzemelerle kerpiç, taş ve ahşapla kuruldu. Üstündeki her bir ağacı, bitkiyi hatta böceği ayrı ayrı sevdik ve koruduk. Her mevsim kendi güzellikleriyle gelirken Atlıtur Kulübü’ne, adeta en güzeli olmak için yarışıyorlar kendi aralarında. İlkbaharda canlanan doğanın, yazın kokularının, sonbaharın kızaran yaprakları ve çıtırdayan şöminesi ile kışın bembeyaz manzarasının keyifleri, 365 gün boyunca ayrı ayrı yaşanıyor Atlıtur Kulübü’de. Kaliteli, nezih ve huzur dolu bir ortamda doğa ile başbaşa İstanbula 30 dk mesafede eğitimli safkan atlara binmek sizin de hakkınız. Kulübümüz uzun zamandır edindiği tecrübelerini siz değerli üyeleri ile paylaşmanın mutluluğunu yaşıyor. Siz de kulübümüze üye olun, doğanın ve atların keyfini çıkarın.

   

    • 31 Ocak 2019 tarihine geçerlidir.

  REZERVASYON GEREKLİDİR

  Rezervasyon için [email protected] adresine alınan kupon kodu ile birlikte istenilen tarihin mail atılabilir yada  0212 203 80 36 numaralı telefonu arayabilirsiniz. 

  Rezervasyon iptali en az 1 gün öncesinden bildirilmelidir. Aksi halde kupon kodu iptal edilebilir.

  Haftanın her günü kullanılabilir.

  Dilediğiniz kadar kupon satın alabilir ve sevdiklerinze hediye edebilirsiniz.

  Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

  İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayın.

 • Atlıtur Gümüşdere Mah. Ambar Sok. No: 10 Sarıyer / İstanbul

  0212 203 80 36

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN