Atlas Global Hava Yolları ile Tüm Sezon Geçerli 3 Gece 4 Günlük Paris Turu!

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
SINIRLI SAYIDA Atlas Global Hava Yolları ile 4 Günlük Paris Turu
Satış Adedi
TÜKENDİ
Fırsat Fiyatı
899,00 TL
 
Fırsat
Atlas Global Hava Yolları ile 4 Günlük Paris Turu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
949,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Rüya gibi bir Paris turu sizi bekliyor!

  Moda ve lüksün başkenti kabul edilen Paris aynı zamanda dünyanın en turistik şehirlerinden. Paris’te her yaştan gezgine hitap edebilecek birçok şey var. Disneyland'da çocuklar gibi eğlenebilir, Eyfel Kulesi üzerinden manzaranın tadını çıkartabilir, Louvre Müzesi‘nde ise birbirinden değerli sanat eserlerini inceleyebilirsiniz.

  HAREKET TARİHLERİ : 09-16-30  Mart , 6-12-26-28   Nisan , 03 Mayıs,9-23 Kasım , 7-29 Aralık 2018  

  08-09-13 -23 Kasım ,7 Aralık ,   2018 sezon dönem farkı yoktur

  30 Mart, 6-12 Nisan 21 Eylül , 5 -9-19 -30-Ekim  sezon dönem farkı Kişi başı 35 Euro,   05 Haziran, 06-11-25 Eylül, 04-25 Ekim   sezon dönem farkı Kişi başı 75 Euro,  19-28 Haziran ,17 -19-20-26-31 Temmuz , 02-03 -28 Ağustos  sezon dönem farkı kişi başı 125 Euro , 08 Haziran ,03-12 Temmuz ,06 Ekim sezon dönem farkı Kişi başı 165 Euro olup rezervasyon esnasında acentaya ödenir.

  SINIRLI SAYIDA Atlas Global Hava Yolları ile 4 Günlük Paris Turu 899 TL

  Atlas Global Hava Yolları ile 4 Günlük Paris Turu 949 TL!

  Kişi başı 145 Euro   acentaya ödenmesi gereken kalan tur bedeli olup  rezervasyon esnasında ödenmesi acentaya gerekmektedir. (Kontenjanlar sınırlı sayıdadır. Rezervasyonun hızlı bir şekilde yapılması için tur bedelinin kısmı ön ödemesidir. Ayrıca Acentaya ödenir  )

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

  ❧ Havalimanı vergileri  

  ❧ Atlas Global Havayolları ile İstanbul – Paris – İstanbul parkurunda ikram dahil uçak bileti,  

  ❧ Seçilen kategori otelde 3 gece oda & kahvaltı bazında konaklama, 

  ❧ Alan/otel/alan transferleri, 

  ❧ Panoramik Paris şehir turu  

  ❧ Yerel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri 

  ❧ Otel vergileri ❧ Turist Şehir vergileri 

   FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

  ❧ Vize ücreti, servis bedeli

   ❧ Seyahat  Sigortası (20  EURO) rezervasyonda acentaya ödenir  

  ❧ Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,

  ❧ Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL), 

  ❧ Müze ve ören yerleri girişleri 

  ❧ Şoför tipleri 5 Euro (isteğe bağlı)  

   


  TUR PROGRAMI

  PARİS

  Atlas Global Hava Yolları ile

  3 Gece

  1 Gün ISTANBUL - PARİS

  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş gidiş terminalinde 09.00’da hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Atlas Global Havayollarının KK6033 sefer sayılı uçuşu ile 10.50’de Paris’e hareket. 13.40 ‘da Paris’ e varış, ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle panoramik şehir turu. Panoramik Şehir turunda Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı (Arc De Triomphe),Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais ,Comedie Francais, görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde

  2. Gün PARİS

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Paris ikonları ve Seine Nehri turumuza katılabilirler. (95 Euro). Turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eiffel Kulesine çıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisi’ne çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Benlüx Mağazasından sonra turumuz sona eriyor. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Romantik Paris gece turu (35 Euro) turuna katılabilirler. Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i gece panoramik olarak görebilecek Eyfel kulesindeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees’de dolaşma fırsatı bulacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz Lido Show (125 Euro) turuna katılabilirler. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde

  3. Gün PARİS

  Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan Disneyland turumuza / çift park (120 Euro), Louvre ve Versailles turuna (150 Euro) veya Louvre ve Notre Dame Katedrali (75 Euro) katılabilirler.

  Disneyland turumuzda;  Main Street ve 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı göreceğimiz yerler arasında. Frontierland’da, Perili Köşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tünelleri ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları’nı ziyaret edeceğiz. Dünyanın dört bir yanından çocukların bizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız. Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler. Tabii her şeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris’e geri döneceğiz.

  Louvre müzesi & Versailles Sarayı turumuzda ; Dünyanın en büyük ve en ünlü sanat müzesi olan Louvre’u gezdikten sonra serbest öğle yemeği molası veriyoruz. Daha sonra Versailles Sarayına doğru hareket ediyoruz. Fransız kraliyet ailesine asırlarca ev sahipliği yapmış ünlü Versailles Sarayı gezimizde kraliçe Marie-Antoinette ve kral 16. Louis’nin orijinal haliyle korunmuş yatak odalarını, aynalı

  galeriyi, bakanlık dairelerini, saray kilisesini, savaş salonunu ve sarayın yeni restore edilmiş birçok salonunu serbest olarak gezdikten sonra su oyunlarıyla meşhur kraliyet bahçelerini de keşfetme şansına sahip olacağız.

  4. Gün PARİS – ISTANBUL

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Atlas Global Havayollarının KK6034 sefer sayılı uçuşu ile ile 14.30 ’da İstanbul’a uçuş ve 19.10’de Atatürk Havalimanına varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.

  *** BAĞLANTI VEREN ŞEHİRLER:

  ADANA, ANTALYA, BODRUM, İZMİR, GAZİANTEP, KAYSERİ, KIBRIS, KONYA, TRABZON

  TATİLSELFİE,  havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır

   


 • Bu fırsat ; 22 Mayıs,5 -8 -19 -28 Haziran ,03-12 -17- 19-26  -31 Temmuz,02-03-09-28 Ağustos , 06-11-20-21-25 Eylül, 04-05-09-14-19-25-30 Ekim , 08-13 Kasım, 07 Aralık  2018 

  Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

  TATİLSELFİE 8422  A GRUBU TÜRSAB ÜYESİDİR.

  Kişi başı 145 Euro   acentaya ödenmesi gereken kalan tur bedeli olup  rezervasyon esnasında ödenmesi acentaya gerekmektedir. (Kontenjanlar sınırlı sayıdadır. Rezervasyonun hızlı bir şekilde yapılması için tur bedelinin kısmı ön ödemesidir. Ayrıca Acentaya ödenir  )

  Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır. Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı  140 Euro  ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir. (Tarihlere göre değişiklik gösterebilir. )

  0-2 yaş arası çocuklar için ücret 150 € , 3-12 yaş arası çocuklar için ücret  799 TL   +hizmet bedeli ,varsa dönem farkı öder)

  Konaklama 3* oteller için geçerlidir. 

  08-09-13 -23 Kasım ,7 Aralık ,   2018 sezon dönem farkı yoktur

  30 Mart, 6-12 Nisan 21 Eylül , 5 -9-19 -30-Ekim  sezon dönem farkı Kişi başı 35 Euro,   05 Haziran, 06-11-25 Eylül, 04-25 Ekim   sezon dönem farkı Kişi başı 75Euro,  19-28 Haziran ,17 -19-20-26-31 Temmuz , 02-03 -28 Ağustos  sezon dönem farkı kişi başı 125 Euro , 08 Haziran ,03-12 Temmuz ,06 Ekim sezon dönem farkı Kişi başı 165 Euro olup rezervasyon esnasında acentaya ödenir

  Fırsatı satın aldıktan sonra 3 gün içerisinde rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Bilgi almak için  0850 736 26 260542 2948441  numaralı telefonu arayabilir ya da tatilselfiefirsat@gmail.commail adresine mail atabilirsiniz .Rezervasyon için mail gönderilmesi gerekmektedir. Tur tarihi – Tur Adı bilgisi muhakkak belirtilmelidir.

  Programlarda havayolu , uçaksaatleri ,ekstra tur fiyatları değişiklik gösterebilir. Gideceğiniz tarihe göre Tur programlarını acentadan talep edebilirsiniz Tarihlere göre programlar güzergahta değişiklik gösterebilir. Rezervasyon yapılıp onay verildikten sonra iptal, iade söz konusu değildir.

  Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentamız tur sorumlu değildir. Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentamız sorumlu tutulamaz. Acentamız  Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde tatilselfie tur dan tazminat hakkı yoktur.

  Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentamız kesinlikle sorumlu değildir.

   Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.

   

 • Tatil Selfie Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 27/3 Hasanpaşa/Kadıköy/ İSTANBUL

  0850 736 26 26 veya 05437353250