FIRSAT TÜKENDİ

Her Cuma Ayvalık Cunda Adası Assos Adatepe Küçükkuyu Doğa ve Terapi Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON İÇİN 0212 234 32 12 / 13 arayınız. Rezervasyonsuz tura katılamazsınız

  Gezginlere özel  Ayvalık Assos Turumuza davetlisiniz. Cunda Adası'nda Taş Kahve’de kahve içecek ve sonrasında kiliseleri ve eski değirmeni gezeceksiniz. Aşıklar Tepesi’nden Ayvalık'ı ve diğer adaların eşsiz manzarasını seyredip ve fotoğraf çekebileceksiniz.

  TARİH:  01 Mart – 15 Haziran arası Her Cuma hareket

  SINIRLI SAYIDA Mart Ayı Ayvalık Cunda Adası  Assos  Adatepe Küçükkuyu Turu 139 TL  

  Mart Ayı Ayvalık Cunda Adası  Assos  Adatepe Küçükkuyu Turu 149,90 TL

  Nisan Ayı Ayvalık Cunda Adası  Assos  Adatepe Küçükkuyu Turu 159,90 TL

  01-13 Mayıs Ayvalık Cunda Adası  Assos  Adatepe Küçükkuyu Turu 169 TL

  14 Mayıs- 10 Haziran arası Ayvalık Cunda Adası  Assos  Adatepe Küçükkuyu Turu 159,90 TL

  Feribot,Köprü,Otoban, gezi programındaki ara transferler ücretleri için kişi başı 40 TL'nin rezervasyon esnasında acenteye nakden ödenmesi gerekmektedir. 

  **ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz

  FIRSATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  *Gidiş&Dönüş Ulaşım Hizmetleri

  *Programda belirtilen geziler

  *Rehberlik hizmetleri

  *Ergin ,Mare, Berksoy veya dengi otelde iki kişilik odalarda 1 gece Yarım Pansiyon konaklama

  FIRSATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  *Müze, ören, kale, antik kent, kilise, müze gibi tüm girişler isteğe bağlı olup ücretleri misafirlerimize aittir.

  *Öğle yemekleri ve otelde ekstra harcamalar, ilk gün yol güzergahında kahvaltı

  *Ekstra ve program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar

  *Feribot,Köprü,Otoban, gezi programındaki ara transferler ücretleri için kişi başı 40 TL'nin rezervasyon esnasında acenteye nakden ödenmesi gerekmektedir. Bu ücret yetişkinler ve 7-12 yaş çocuk grubu için zorunludur. Zorunlu Ücretler Tur Programı ile bir bütündür.

  TUR PROGRAMI

  1. Gün (Cuma): İstanbul-Ayvalık

  23.00 İncirli Doğtaş Mobilya önü 23:30 Mecidiyeköy Mado  Önü  24.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi önü 24.20 Kartal Köprüsü altı 24.40 Çayırova Mc. Donalds önü hareket ile Yalova - Bursa karayolu üzerinden normal hava ve yol koşullarında 8 saat sürecek yolculuk sonrası Ayvalık’a varış

  2. Gün (Cumartesi): Ayvalık - Cunda Adası – Şeytan Sofrası- Aşıklar Tepesi

  Sabah erken saatlerde yol güzergahında alınacak ekstra köy kahvaltısını takiben Ayvalık gezimize başlıyoruz. Ayvalık ve Sarımsaklı plajını gezip,Kapıları,alınlıklar,kapı tokmakları, pencereleri, tahta ve taş işçiliği ile görülmeye değer Ayvalık evlerini görüp,çarşı içinde vakit geçiriyoruz, Ayazma Kilisesi, Tarihi İmren Pastanesi, Çınarlı Cami, Saatli Cami, Antikacılar Çarşısı ve Balık Pazarı gibi noktaları görme imkanı buluyoruz. Dileyen misafirlerimiz  İspanyol'un Yeri ve Bez Bebekçi’yi de ziyaret edebilirler Sonrasında Aşıklar Tepesi’nden Ayvalık'ı ve diğer adaların eşsiz manzarasını seyretme ve fotoğraf çekimi için serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saat de eski bir Rum köyü olan Cunda Adası'na varış. Dileyen misafirlerimiz Taş Kahve’de ekstra Türk kahvelerini yudumlayabilirler. Rahmi Koç tarafından restore edilip müze haline getirilmiş Taksiyarhis Kilisesi’ni - Aya Triyada Kilisesi’ni, Eski Değirmen’i ve burada restore edilmiş şapelde KENT ailesinin oluşturduğu kitaplık görülecek yerler arasındadır. Öğlen yemeği (extra) için verilecek serbest zamanda misafirlerimiz balık lokantalarında ege lezzetlerinin tadına varabilirler. Rehberimizin belirleyeceği saat de  Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrasına gidiyor manzarayı seyrediyor ve fotoğraf çekimi için serbest zaman veriyoruz.Serbest zaman sonrası otelimize varış akşam yemeği ve konaklama.

  3. Gün (Pazar):  Ayvalık – Adatepe – Küçükkuyu - Zeus Altarı- ASSOS

  Sabah kahvaltı sonrası hareket ile Türkiye’de bir ilk olan  Zeytinyağı Fabrika Müzesini gezip içeride özel anlatımlar ile zeytinin  nasıl işlendiğini ve yağ üretimini hakkında bilgi alıyoruz. Dileyen misafirlerimiz  Müze dükkanından taze zeytin,zeytinyağı,doğal sabun ve özgün olarak tasarlanmış çeşitli mutfak aksesuarları ve kitaplar alabilir .Sonrasında eski bir Yunan köyü olan Adatepe köyünü görüp Zeus Altarını ziyaret ediyoruz.Edremit Körfezi ve Küçükkuyu’yu en iyi görebileceğimiz yerler arasında olan Zeus Altarın da manzaranın tadını doya doya çıkarıp fotoğraf çekebilirsiniz .Zeus altarı gezimiz sonrası  2700 yıllık tarihe sahip, taş evleri ve Athena tapınağı ile Türkiye'nin cazibe merkezlerinden biri olan Assos'a varıyoruz ve serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz Antik liman’a inebilirler veya  tapınağa çıkarak serbest vakitlerini değerlendirebilirler. Serbest zamanımızın ardından İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor ve Çanakkale-Tekirdağ  güzergahından İstanbul’a seyahat ediyoruz.Tekirdağ’da vereceğimiz meşhur köfte molamızın ardından İstanbul’a varış ve misafirlerimizin Bakırköy, Beşiktaş,Kadıköy kalkış noktalarına bırakılması.

  Tek kişi ve çocuk Ücretleri

  Ücretlerimiz iki Kişilik oda da kişi başıdır.Tek kişi konaklama yapmak isteyen misafirlerimiz acenteye kayıt ile birlikte 35 TL fark ödemelidirler ( Bu ücret 23 nisan ve 01 mayıs dönemlerinde 50 TL dir).0-6 yaş çocuk için koltuk ücreti 110 TL dir. 7-12 yaş çocuk ücreti 129,90 TL + zorunlu ücretler olup kayıt ile birlikte acenteye ödenir ve iki yetişkin yanında geçerlidir.

    • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 11 / 12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04  nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  28 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.