FIRSAT TÜKENDİ

2 Gün 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklamalı Ayvalık Tekne Gezisi,Cunda Adası Ve Bozcaada Turu !

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON İÇİN 0212 234 32 12 / 13 arayınız. Rezervasyonsuz tura katılamazsınız.

  30 Eylül 2017 tarihine kadar Cuma hareketli tur programı için geçerlidir.

  18-30 Eylül Ayvalık tekne gezisi,Cunda Adası ve Bozcaada tur bedeli 169,90 TL

  Temmuz & Ağustos&01-17 Eylül arası Ayvalık tekne gezisi,Cunda Adası ve Bozcaada tur bedeli  189,90 TL

  Not:Ücretler Ramazan,kurban bayramı ve resmi tatil dönemlerinde  geçerli değildir.

  **ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz

  TUR PROGRAMLARI

  1.Gün Cuma              İstanbul-Ayvalık 

  21.00  İncirli Ömür Plaza Önü  22:00 Beşiktaş Yıldız Camii Önü,23.15 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,23.30 Kartal Köprüsü Altı 23.45 Çayırova Mc.Donalds hareket ile Eskihisar – Bursa Karayolu üzerinden normal hava ve yol koşullarında  8 saat  sürecek  yolculuğumuza başlıyoruz.

  2.Gün Cumartesi       Ayvalık – Tekne Turu – Cunda adası

  Sabah erken saatlerde yol güzergahında alacağımız  köy kahvaltımızın ( extra )ardından Ayvalık ve Sarımsaklı plajını gezip,Kapıları,alınlıklar,kapı tokmakları, pencereleri, tahta ve taş işçiliği ile görülmeye değer Ayvalık evlerini panaromik olarak  görüp, Limanda bizi bekleyen teknemizle Ayvalığın en güzel ve berrak koylarını göreceğiniz  yüzme molaları vereceğimiz  tekne turumuza katılıyoruz. Tekne Turumuz sonrası eski bir Rum köyü olan Cunda adası ,Cennet Tepesi, göreceğimiz yerler arasındadır.Eski bir lav birikintisi olan Demir kafes içinde şeytana ait olduğu söylenen kocaman bir ayak izi olan Çam ormanları ile kaplı Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrası gezimiz ve fotoğraf çekim molası sonrası otelimize hareket,akşam yemeği ve konaklama.

  3.Gün Pazar               Zeytinyağı Müzesi -Bozcaada – İstanbul

  Sabah kahvaltı sonrası otelimizden hareket ile Zeytinyağı Müzesi ziyareti ve alışveriş sonrası Geyikli iskelesine varış. Geyikli iskelesinden feribot ile adaya geçiyoruz. Bozcaada' ya varışımızı takiben  ada sokaklarında yürümeye başlıyoruz. Adanın Türk ve Rum  mahallelerinde yapacağımız geziden sonra dileyen misafirlerimiz adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını (Bahar çiçeklerinin etrafı sarmasıyla birlikte ilk yeşermeye başlayan kütükler, yaz boyunca olgunlaşan üzümlerin iştah kabartan duruşları, sonbahara doğru etrafı saran bağbozumu heyecanı, feribota ve fabrikalara yetiştirilen kasa kasa üzümler, ada sokaklarını dolduran keskin kokusu ve bir kadehte son bulan yolculuğu...Bir ada şarabı içerken alacağınız keyif, lezzetinin ötesinde işte bu hikayenin canlı tanığı olmanızdan kaynaklanıyor.) gezebilir ve hediyelik şaraplarını alabilirler. Deniz’e girmek isteyen misafirlerimiz, Ayazma Plajına, dileyen misafirlerimiz Akvaryum Koyuna, dileyen misafirlerimiz Rüzgar Güllerine gidebilir  Ege denizinin ve sahillerinin keyfine varabilirler.(Denize girecek misafirlerimizin yüzme eşyalarına yanlarına almaları tavsiye edilir ve minibüs ücreti misafirlerimize aittir.) Rehberimizin belirleyeceği saat de  feribot ile Bozcaada’dan Geyikli iskelesine geçiyor ve İskelede bekleyen otobüsümüz il İstanbul’a dönüş yolculuğumuza başlıyor ve siz misafirlerimizi Bakırköy,Beşiktaş,Kadıköy Kalkış noktalarımıza bırakıyoruz.

  Not:Ücretler Ramazan,kurban bayramı ve resmi tatil dönemlerinde  geçerli değildir.
   
  Tek kişi ve çocuk ücretleri
  Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 45 TL  fark ödemelidir. 0-6 yaş çocuk otobüste koltuk  almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk talep edildiği takdirde 110 TL dir.07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 149,90 + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.
   
  Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
  • Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.
  • Mare ,La Bella veya dengi otel de  iki kişilik odalar da 1 gece Yarım Pansiyon konaklama 
  • Rehberlik hizmetleri
  Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
  • Köprü Feribot ve ara transfer ücretleri için 35 TL kayıt ile birlikte acenteye ödenecek olup zorunludur.
  • Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,ilk gün yol güzergahında kahvaltı.
  • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
  • (İsteğe Bağlı ) Tekneye Transfer,Tekne Turu ve  yemek bedeli Kişi başı 40  TL olup katılmak isteyen katılımcıların bölgede kalkış öncesi tur rehberine ödemesi gerekmektedir. 
  • Müze,plaj,şezlong,şemsiye,kale,antik kent yeri gibi tüm  giriş ücretleri isteğe bağlı olup misafirlerimize aittir


 • Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 11 / 12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

  Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
   
  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  28 gündür. 
  Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden  3 gün önce , günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.