FIRSAT TÜKENDİ

Erken Rezervasyona Özel 2 Günlük Bağbozumunda Bozcaada & Kadırga Koyu & Assos Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Erken Rezervasyona Özel 2 Günlük Bağbozumunda Bozcaada & Kadırga Koyu & Assos Turu!

  Hareket Tarihi: 7/9 Eylül

  SINIRLI SAYIDA 2 Günlük Bağbozumunda Bozcaada & Kadırga Koyu & Assos Turu 169 TL

  2 Günlük Bağbozumunda Bozcaada & Kadırga Koyu & Assos Turu 199 TL

  Feribot geçiş ücretleri, ören yeri giriş, millipark giriş ücretleri için  kişi başı 50 TL  kayıt ile birlikte acenta hesabına yatırılmalıdır. . Bu ücret yetişkinler ve 7-12 yaş çocuk grubu için zorunlu olup ödeme yapılmadığı takdirde kupon alınmış olsa dahi kesin rezarvasyon yapılmamış sayılacaktır. Zorunlu Ücretler Tur Programı ile bir bütündür.

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  *Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.(araç içi ikram su servisi olarak yapılır)

  * Sarıçay otel, Aşkın otel, Udi otel  veya dengi otel de  iki kişilik odalar da 1 gece oda kahvaltı konaklama

  *Tatil selfie ,hizmet anlayışı ve güvencesi .

  *Rehberlik hizmeti

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  *Müze ve ören yeri giriş ücretleri

  *Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,ilk gün yol güzergahında kahvaltı.

  *Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

  *Athena tapınağı giriş ücreti veya Assos Liman minibüs ücreti misafirlerimize aittir

  *Feribot geçiş ücretleri, ören yeri giriş, millipark giriş ücretleri için  kişi başı 50 TL  kayıt ile birlikte acenta hesabına yatırılmalıdır. . Bu ücret yetişkinler ve 7-12 yaş çocuk grubu için zorunlu olup ödeme yapılmadığı takdirde kupon alınmış olsa dahi kesin rezarvasyon yapılmamış sayılacaktır. Zorunlu Ücretler Tur Programı ile bir bütündür.

  TUR PROGRAMI

  1.Gün      Cuma              İstanbul-Bozcaada

  22.00  Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı  Önü22.30 Mecidiyeköy Migros önü,23.00  Bakırköy Ömür Plaza Önü, 24:30 Beylikdüzü migros karsısı , Konforlu  otobüslerimiz ile hareket Tekirdağ – Keşan karayolu takip edilerek Çanakkale üzerinden Bozcaada’ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

  2.Gün     Cumartesi        Bozcaada

  Sabah saatlerinde  Geyikli iskelesine varış Geyikli iskelesinde feribot saatini beklerken dileyen misafirlerimiz sahildeki restaurantlar da kahvaltılarını alabilirler (kahvaltı extra olup bedeli misafirlerimize aittir). Kahvaltımızın ardından feribot ile adaya geçiyoruz. Bozcaada' ya varışımıza müteakip  ada sokaklarını gezmeye başlıyoruz. Adanın Türk ve Rum  mahallelerinde yapacağımız geziden sonra adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını (Bahar çiçeklerinin etrafı sarmasıyla birlikte ilk yeşermeye başlayan kütükler, yaz boyunca olgunlaşan üzümlerin iştah kabartan duruşları, sonbahara doğru etrafı saran bağbozumu heyecanı, feribota ve fabrikalara yetiştirilen kasa kasa üzümler, ada sokaklarını dolduran keskin kokusu ve bir kadehte son bulan yolculuğu...Bir ada şarabı içerken alacağınız keyif, lezzetinin ötesinde işte bu hikayenin canlı tanığı olmanızdan kaynaklanıyor.) geziyor ve hediyelik şaraplarımızı alıyoruz. Daha sonra yemek ve deniz molası için Ayazma Plajında  serbest zaman veriyoruz(Denize girecek misafirlerimizin yüzme eşyalarına yanlarına almaları tavsiye edilir).Rehberimizin belirleyeceği saat de  feribot ile adadan ayrılıp otelimize geçiyoruz. konaklama otelimizde.

  *Adaya otobüs geçişi yasak olduğu için ayazma plajına gidecek misafirlerimiz, belediye minubüslerini  kullanacaktırlar. Minübüs ücreti  katılımcılara aittir.

  3.Gün  Pazar                  Kadırga Koyu  - Assos – Çanakkale - İstanbul

  Sabah kahvaltı sonrası otelimizden hareket ve Kadırga Koyuna varış. Yüzme ve güneşlenme için serbest zaman.rehberimizin belirleyeceği saat de  Assos’a hareket ve serbest zaman.Dileyen Misafirlerimiz  Antik Liman’a inebilir veya Athena tapınağına çıkarak renkli kareler yakalayabilirler.Serbest zaman sonrası İstanbul’a hareket ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

  Tek kişi ve çocuk ücretleri

  Belirtilen ücretler iki –üç kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 50 TL  fark ödemelidir. 0-6 yaş çocuk otobüste koltuk  almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk talep edildiği takdirde 150 TL dir.07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 179 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

    • Rezervasyon Detayları

  Rezervasyon Detayları

  a- Kod alım işleminizi takiben 0850 736 26 26 veya 05422948448  nolu telefonu arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz.Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com mail adresine  imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  *Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. 

  *Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  *Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  *Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.