FIRSAT TÜKENDİ

Bahçelievler Dişhane de Lazer ile Diş Beyazlatma İşlemi!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Dişlerinize çok özen göstermenize rağmen yine de istediğiniz beyazlığa kavuşamıyor ise; DişhaneAğız ve Diş Sağlığı’nın uzman hekimleri ve modern hizmet anlayışları sayesinde kendinize olan güveninizi kazanacak ve gönül rahatlığıyla gülümseyeceksiniz! 

  Bahçelievler Dişhane Ağız ve Diş Sağlığı’nın konusunda uzman hekimleriyle ’’lazer ile diş beyazlatma’’işlemi sayesinde özgürce konuşmanızı ve gülmenizi sağlayacak bembeyaz dişlere sahip olacaksınız! 

  Bahçelievler Dişhane'de Lazer ile Diş Beyazlatma İşlemi 750 TL!

  DİŞ BEYAZLATMA

  Diş rengine etki eden pek çok faktör vardır. Diş rengi, ten ya da göz rengi gibi kişiye göre değişir. Yaşla birlikte gerek dış etkenler (çay, kahve, tütün vs.) gerekse içsel nedenlerle dişlerimiz sararır. Beslenme alışkanlıkları ve diş bakımı bu süreçte önemli rol oynar. Bu sorun ancak "diş beyazlatma" tedavisiyle çözülebilir.

  LAZERLE DİŞ BEYAZLATMA İŞLEMİ NEDİR?

  Beyazlatma, dişlerin yapısında (mine ve dentin tabakasında) oluşan renk pigmentlerini dişin içine nüfuz ederek uzaklaştırma ve dişin rengini açma işlemidir.
  Lazerle beyazlatma yönteminde, beyazlatma jeli bir ışık kaynağı kullanılarak aktive edilir.
  Bu metodu diğerlerinden ayıran özellik ise; kullanılan ışık kaynağının ısı üretmemesi ve UV içermemesidir.Bu sayede hassasiyet minimum olurken daha hızlı ve derinlemesine temizlik sağlanır.

  DİŞHANE

  Gelişen teknolojiye ve çağa uyum sağlamayı hedefleyerek, yenilenen misyon ve vizyonu ile tüm merkezlerimiz Pazar günü dahil olmak üzere Nöbetçi Diş Hekimi ve ekibi ile Diş Hastanesi pozisyonu olarak acil diş tedavi hizmetlerini verebilmektedir.

    • 28 Şubat 2019 tarihine kadar geçerlidir.

  Randevu gereklidir.

  Randevu için 0545 385 11 53 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  Sadece Bahçelievler şubesinde geçerlidir.

  Randevu iptali ve değişikliği 1 gün önceden bildirilmelidir. Aksi durumda işletme, kupon kodunu kullanıldı sayma hakkına sahiptir. 

  Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.                         

  İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.

   

 • Şirinevler Mh. Fetih Cd. No:66/A Bahçelievler – İST

  0545 385 11 53

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN