FIRSAT TÜKENDİ

Bayram Tatilinde 4 Günlük Kapadokya Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Doğada görebileceğiniz en güzel şekiller, hafızanıza kazınacak renk cümbüşleri, tarihin büyülü izleri...

  Kapadokya'nın mistik atmosferinde keyifli bir tatili geçirin.

  Ramazan Bayramına Özel 3 Gece 4 Günlük Kapadokya Turu 589 TL

  2 GECE TOURİST HOTEL & RESORT CAPPADOCİA KONAKLAMALI!

  TUR TARİHLERİ: 14 – 17 HAZİRAN

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  REZERVASYON İÇİN : 0212 824 06 96

  GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  Neoplan – Mercedes Travego & Tourismo – Temsa Marka Otobüsler ile Ulaşım,

  Tüm çevre gezileri,

  Profesyonel Rehberlik Hizmetleri,

  Oteller ’de 2 Gece 3 gün Yarım Pansiyon Konaklama,

  Otel’de Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı,

  Otel’de Açık büfe 2 Akşam Yemeği,

  TatilBus Güvencesi,

  TatilBus Otobüs’ü içerisindeki ikramlar,

  1618 No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası,

  Ek Hizmet Bedeli

  GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  Müze Ören yeri Giriş Ücretleri,

  Programda Ekstra olarak belirlenen Yemekler ve Yemeklerde alınan içecekler,

  Ekstra Tüm Turlar,

  Kişisel Harcamalar.


  TUR PROGRAMI

  1.GÜN:  İSTANBUL’DAN HAREKET

  21:00 İncirli Ömür Plaza Önü
  21:30 Mecidiyeköy Meydan Simit Sarayı Önü
  22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
  22:15 Kartal Köprüsü Altı İett Otobüs Durağı Önü
  22:45 Çayırova Mc Ddonalds Önü
  01:15 İzmit Halkevi Otobüs Durağı Önü

  Siz Değerli misafirlerimizin katılımıyla TatilBus olarak, Kültür ve Doğa Turları kapsamında, güzel yurdumuzun kültürel ve coğrafi zenginliklerini, uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde, siz değerli misafirlerimize tanıtmak amacı ile hazırlamış olduğumuz, keyifli keşif seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüsler, ikramlarımız ve TatilBus misafirperverliğinde Aksaray yoluyla Nevşehir-Niğde-Kayseri üçgenindeki Kapadokya bölgesine doğru gece yolculuğu ile turumuza başlıyoruz.

  Mola 1 : Bolu Türsan Tesisleri
  Mola 2 : Aksaray Orhan Ağaçlı Tesisleri.


  2.GÜN: GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ - ÜÇGÜZELLER - SİNASSOS - UÇHİSAR - ÜRGÜP - ONYX TAŞ ATÖLYESİ

  Sabah yolda ekstra olarak alınan serbest kahvaltı sonrası Kapadokya bölgesine giriş yapıyoruz. Eski adıyla Korama bugünkü adıyla Göreme Vadisi içinde yer alan Göreme Açıkhava Müzesi’ni gezmek üzere hareket ediyoruz. Müze içerisindeki muhtelif kiliseler (Elmalı Kilise, Azize Barbara Kilisesi, Aziz Basileus Kilisesi, Çarıklı Kilise), yemekhane, mutfak, kiler, şaraphane ve İncil’in baştan sona resmedildiği Tokalı Kilise göreceğimiz yerler arasında. ÜRGÜP içinde yapacağımız panoramik tur sonrasında Şarap Mahzenlerini ziyaret ediyoruz. Daha sonra ise şapkalı peribacalarının en güzel örneklerinin bulunduğu, aynı zamanda bütün Kapadokya Bölgesi’ nin panoramik manzarasının izlenebildiği Üçgüzeller Mevkiinde verilecek fotoğraf ve gezinti molası ile turumuza devam ediyoruz. Asmalı Konak dizisinin de çekildiği, Rum mimarisinin en iyi örneklerini görebileceğimiz - Sinassos - Mustafapaşa Köyü’ nü gördükten sonra bölgenin en yüksek noktası olan, muhtelif dönemlerde savunma amaçlı olarak kullanılmış ve tamamı doğal olarak oluşmuş bir kaya bloğunun oyulması ile Hitit Dönemi ile Ms.9.YY arasında ortaya çıkmış olan UçHisar Kalesi'ni dışarıdan fotoğrafladıktan sonra bu günkü tur programımız bölgenin doğal kaynaklarından olan onyx taşının işlendiği Onyx Taş atölyesi ziyareti ile sona eriyor ve otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

  Sabah Kahvaltısı: Sabah dinlenme tesisinde serbest olarak alınıyor - Ekstra
  Öğle yemeği: Avanos Uranos Restoran. Menü: Mercimek Çorbası - Pastırmalı Kuru Fasulye - Testi kebabı - Pilav - Tatlı veya Meyve – Su – Ekstra
  Konaklama: TOURİST HOTEL & RESORT HOTEL CAPPADOCİA
  Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor.
  Güzergah: Aksaray–Göreme 95 km / Göreme – Ürgüp 10 km / Toplam mesafe 105 KM


  3.GÜN: ÇAVUŞİN - PAŞABAĞI - AVANOS – ÇANAK/ÇÖMLEK ATÖLYESİ - DERVENT VADİSİ - KIZILIRMAK - HACI       BEKTAŞ – TÜRK GECESİ EĞLENCESİ

  (Dileyen misafirlerimiz sabah erken saatlerde otelden alınarak BALON TURU yapabilirler. (Ekstra)

  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası kayaların oyulması ile elde edilmiş eski yerleşim birimlerinin yer aldığı Çavuşin Örenyeri’nin gezilmesinden sonra, çok başlı peribacalarının ve keşiş hücrelerinin görülebileceği Paşabağı’ nda fotoğraf molası veriyoruz. Devamında değişik şekillere benzetilen peribacalarının bulunduğu Devrent Vadisi’ni geziyoruz. Turumuz Cilalı Taş Devri’ nden beri aynı teknik ve malzeme ile çanak çömlek üretimi yapılan Avanos’a yapacağımız ziyaret ile devam ediyor. Bu ziyaretimiz sırasında Kızılırmak’ tan elde edilen çamurun işlenmesi ve çömlekçi çarkı başta olmak üzere çeşitli teknikler ile sanat eserlerine dönüştürülmesi konusunda bilgiler alıyoruz, arzu ederseniz alışveriş yapma imkânından faydalanıyoruz ve sonrasında Horasan’da dünyaya gelen Yeniçerilerin Piri Hacıbektaş Veli’nin Türbesinin de bulunduğu Hacıbektaş ilçesine gidiyoruz. Son olarak dönüşte halı atölyelerinin gezilmesi ile bugünkü turumuz sona eriyor ve otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. (Dileyen misafirlerimizle yemek sonrası geleneksel Kapadokya Türk Gecesi seyrine gidiyoruz. —Ekstra 70,00TL-)

  Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
  Öğle yemeği: Avanos Han Restoran. / Açık büfe - Ekstra
  Konaklama: TOURİST HOTEL & RESORT HOTEL CAPPADOCİA
  Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor.
  Güzergah: Ürgüp – Avanos 14 km / Avanos – Hacıbektaş 49 km / Hacıbektaş – Avanos 49 km / Toplam mesafe 112 KM

  4.GÜN: DERİNKUYU YERALTI ŞEHRİ - NARLIGÖL - IHLARA VADİSİ - TUZ GÖLÜ – DÖNÜŞ

  Otelimizde alınan kahvaltı sonrası hareketle ilk durağımız, düşman baskınlarından kaçan binlerce kişinin, aylarca yaşayabileceği şekilde düzenlenmiş bir mühendislik harikası olan Derinkuyu Yeraltı Şehri (Veya Kaymaklı Yeraltı Şehri). Narlıgöl Krater gölünü görerek yolculuğumuz devam ederken; güzergâhımız üzerinde, kanyon-vadi olan doğa harikası, Ihlara Vadisi’ne Ağaçaltı, Yılanlı gibi Kiliseleri görmek üzere vadiye iniyoruz. Vadi gezimiz sonrası bölgedeki gezimizi tamamlayarak dönüş yoluna geçiyoruz. İstanbul’a doğru yola çıktığımızda Tuz Gölü kıyısında vereceğimiz fotoğraf molası ardından Ankara, Bolu üzerinden İstanbul dönüş yolculuğuna başlıyoruz.
  Bir başka TatilBus organizasyonunda buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalarda bırakarak vedalaşıyoruz

  Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
  Öğle yemeği: Göreme Aydede Restoran / Tandır Çorbası - 4 çeşit meze - Aydede kebap ( altı ezmeli tavuk külbastı ) - ara sıcak - tatlı
  Akşam yemeği: Dinlenme tesisinde serbest menü olarak alınıyor - EKSTRA
  Konaklama : DİKKAT BUGÜN KONAKLAMA YOK!
  Güzergah: Avanos - Derinkuyu 50 km / Derinkuyu – İstanbul 739 km / Toplam mesafe 789 KM
  TOPLAM TUR MESAFESİ: 1667 KM

  GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK OTOBÜSLER:

  46 Kişilik: Temsa Safir & Mercedes Travego & Tourismo & Neoplan

  ÖNEMLİ; Turumuz 3 gece 4 gün olup, otel konaklaması 2 gece 3 gündür. Toplamda 1667 KM mesafede tamamlanır. Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

  Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda TatilBus misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. (25.04.2018) Her türlü görüş ve önerileriniz için 02128240696 Numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  Çocuk İndirimleri : 2 – 6 yaş ve 7 – 12 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır ve tek bir çocuk için geçerlidir. 2 – 6  yaş Çocuk Ücreti : 409 TL olup 7 – 12 yaş : 489 TL’dir. Bu ödemeler acenteye yapılır. Single Oda Farkı : Turumuza 1 kişi olarak katılım gösteren misafirlerimiz 200 TL extra oda farkını acentaya rezervasyon esnasında ödeme yapmaktadır. • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 824 06 96

  İPTAL, İADE ve DEĞİŞİKLİK;

  *Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini yedi(7) iş günü öncesinden acentaya yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Hizmet başlangıcından yedi(7) iş günü önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle  yedi (7) iş günü içerisinde iade edilir.

  *Acente tarafından yeterli sayıya ulaşılmadığında, tur misafir isteğine göre, bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir. Böyle bir durumda TATİLBUS misafirlerine 2(iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

  *TATİLBUS otel standartları aynı kalmak koşulu ile değişiklik yapabilir.

  *Yangın, savaş hali, ekonomik kriz, doğal afet, gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden TATİLBUS sorumlu değildir.

  *Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir.

 • 0212 824 06 96

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN