FIRSAT TÜKENDİ

Bayram Tatilinde 4 Günlük Likya Turu Fırsatı!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Ramazan Bayramına Özel 3 Gece 4 Günlük Macera Dolu Likya Turu 599 TL

  LEYTUR HOTEL FETHİYE KONAKLAMALI!

  TUR TARİHLERİ: 14 – 17 HAZİRAN

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  REZERVASYON İÇİN : 0212 824 06 96

  GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  Neoplan – Mercedes Travego – Safir Marka Otobüsler ile Ulaşım,

  Tüm çevre gezileri,

  Milli Park Giriş Ücretleri,

  Profesyonel Rehberlik Hizmetleri,

  12 Adalar Tam Gün Tekne Turu,

  Dalyan Tekne Turu,

  Oteller ’de 2 Gece 3 Gün Yarım Pansiyon Konaklama,

  Otel’de Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı ,

  Otel’de Açık büfe 2 Akşam Yemeği,

  TatilBus Güvencesi,

  TatilBus Otobüs’ü içerisindeki ikramlar,

  1618 No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası.

  GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  1.Gün Güzel Köy’de Serpme Köy Kahvaltısı,

  Tüm Öğle Yemekleri,

  Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri,

  Kişisel Harcamalar.

  TUR PROGRAMI

  1. GÜN İSTANBUL – FETHİYE OTOBÜS YOLCULUĞU

  21:00 İncirli Ömür Plaza karşısı Dilek Pastanesi Önü
  21:30 Mecidiyeköy Meydan Simit Sarayı Önü
  22:00
  Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
  22:15
  Kartal Köprüsü Altı İett Otobüs Durağı önünden misafirlerimizin katılımıyla TATİLBUS olarak, Kültür Turları kapsamında, güzel yurdumuzun kültürel ve coğrafi zenginliklerini, uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde, siz değerli misafirlerimize tanıtmak amacı ile hazırlamış olduğumuz, keyifli keşif seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüsler, ikramlarımız ve TATİLBUS misafirperverliğinde Bursa – İzmir güzergahını takiben Fethiye’ye varış.
  Mola 1 :
  Gemlik EatStop Dinlenme Tesisleri
  Mola 2 :
  Susurluk Karagül Tesisleri

  2. GÜN GÜZELKÖY - DALYAN TEKNE TURU – İZTUZU PLAJI – KAUNOS KRAL MEZARLARI – KAYAKÖY - FETHİYE

  Güzelköy’den aldığımız doğa içinde Köy kahvaltımızın ardından deniz, kumsal ve güneş üçlüsüne eşlik eden tarih ve doğa zenginliği ile Köyceğiz Gölünü denize bağlayan antik dönemde Calbis adı verilen Dalyan’a varıyoruz. Dalyan kanalından bineceğimiz tekne ile Caretta - Caretta Kaplumbağaları ve Nil (Trionyx Tringulus) Kaplumbağalarının yumurta bırakma bölgesi olan İztuzu plajına doğru teknemizle keyifli bir yolculuk yapıyoruz. Sazlıklar ve Dünyada çok az yerde görülen Liquidamber Oriantalist (Sığla Ağacı) arasından görünen Kaunos Kral Mezarları gezimize ayrı bir keyif katacaktır. İztuzu plajında vereceğimiz serbest zamanda dileyenler denize girerken dileyenler antik kenti gezmeye gidebileceklerdir. Gezimizin ardından eski adı Levissi olan Kayaköy’e doğru yol alıyoruz. Lozan Antlaşması’nın sonucunda mübadele ile terk edilmiş eski bir Rum Köyü olan Kayaköy’ü gezerken 1920’li yılları yaşayacak, sokaklarında dolaşırken o dönem insanlarının yaşantılarından esintiler bularak onların hüzünlü gidiş öykülerine ortak olacaksınız. Kayaköy gezisi sonrası Fethiye’deki otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  Sabah Kahvaltısı / Extra Menü : Pınarbaşı Restaurant Güzelköy. Serpme Köy Kahvaltısı. Menü : Çökelek, Bal, Kaymak, Domates ve Salatalık, Yeşil Zeytin, Ayva Reçeli (Ev Yapımı), İzmir Tulum Peynir, Ezine Peyniri, Sigara Böreği, Acuka, Haşlanmış Yumurta, Bazlama, Demlik Çay
  Öğle Yemeği / Extra Menü : Yalı Park Restaurant (Dalyan): Zengin Açık Büfe Menüsü, Soğuk Meze, Salata, Meyve veya Tatlı + 1 Adet İçecek
  Akşam Yemeği / Fiyata Dahil Menü : 
  Otelde Açık Büfe veya Set Menü.

  4. GÜN 12 ADALAR TEKNE TURU – CENNET ADASI – AKVARYUM KOYU – KIZIL ADA – YASSICALAR ADASI – TERSANE ADASI – GÖCEK ADASI

  Sabah otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah kahvaltımızın ardından Fethiye’nin ve Göcek’in birbirinden güzel koy ve adalarında yunuslar gibi özgürce yüzebileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız Oniki Adalar Tekne Turumuza çıkıyoruz. ( Kızılada, Göcek Adası, Yassıcılar Adası, Katrancı Adası, Şövalye Adası (Panaromik) ve yüzme molaları) tekne turu dönüşünde Fethiye şehir merkezinde serbest zaman veriyoruz bu serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Rehberimiz eşliğinde Hermapios oğlu Amintas yazısı nedeniyle Amintas Mezarı olarak isimlendirilen Kaya mezarına çıkabilirler. Bu noktada bir kaya mezarını yakından görüp mezarın olduğu tepeden de Fethiye’nin eşsiz manzarasını seyredip, fotoğraflaya bilirler. Fotoğraf molası sonrası Mavi yolculuğumuz sona eriyor ve Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  Sabah Kahvaltısı / Otel’de Fiyata Dahil : Açık Büfe.
  Öğle Yemeği: On İki Adalar Teknede: Balık, Köfte veya Tavuk, Makarna, Salata, Mevsim Meyvesi (Tekne Turuna katılan misafirlerden 30 TL alınacaktır zorunludur)
  Akşam Yemeği: Otelde Açık Büfe veya Set Menü.

  5. GÜN YAKAPARK -  SAKLIKENT – İSTANBUL DÖNÜŞ YOLCULUĞU

  Sabah otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah kahvaltımızın ardından antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasın da Sarı Çay olarak ta adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen 18 km’lik Saklıkent Kanyonunda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Fotoğraf için serbest zaman sonrası Yakapark’ta Öğle Yemeğimizi alıyoruz. Yemeğimiz sonrası Fethiye’ye veda edip Ayfon – Adapazarı güzergahını takiben İstanbul’a varıyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakıyor ve bir sonraki organizasyonda görüşmek üzere veda ediyoruz.

  Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe.
  Öğle Yemeği / Yakapark Restaurant’ta. Extra.
  Mola 1 :
  Afyon Adalya Tesisleri.
  Mola 2 :
  Bozüyük Ömür Tesisleri.

  P.S.Saklıkent’te kanyon yürüyüşüne su yatağından devam edilecektir. Rahat yürüyebilmemiz için su içinde kalmasında sorun olmayacak ve ayaktan çıkmayacak şekilde kapatılabilecek lastik ayakkabı veya sandalet bulundurmamız ıslanma ihtimaline karşı da yanımızda günlük kuru kıyafet bulundurmamızda fayda olacaktır.

  DİĞER DETAYLAR

  Paragliding (Yamaç Paraşütü): Özel olarak dizayn edilmiş 42 m2 büyüklüğünde olan iki kişilik yamaç paraşütü ile gerçekleştirilen uçuşlara tandem denir. Tandem uçuşlarında paraşütü bu konuda deneyimli bir pilot kullanır; ikinci kişi ise yolcu durumundadır. Dünyanın en güvenli ve en güzel uçuş bölgelerinden biri olarak uluslararası üne sahip olan Fethiye, Ölüdeniz - Babadağ'dan 1992 yılından beri tandem uçuşları gerçekleştirilmektedir. Her uçuş yaklaşık bir saat sürer. Çocuklardan yaşlılara kadar her yaştaki insan rahatlıkla tandem uçuşu yapabilir. Yamaç paraşütünü, sağlık koşullarının uygunluğunu belirtmek suretiyle, 16 – 55 yas arası herkes yapabilir. Epilepsi, astım, kalp, bel ve omurga rahatsızlıkları olanlar yamaç paraşütüne katılamazlar.
  Ekstra Turlar kişi sayısına bağlı olarak gerçekleştirilmektedir.

  GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK OTOBÜSLER:

  19 Kişilik: Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter

  27 Kişilik: Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux

  46 Kişilik: Temsa Safir & Mercedes Travego & Tourismo & Neoplan

    • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 824 06 96

  İPTAL, İADE ve DEĞİŞİKLİK;

  *Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini yedi(7) iş günü öncesinden acentaya yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Hizmet başlangıcından yedi(7) iş günü önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle  yedi (7) iş günü içerisinde iade edilir.

  *Acente tarafından yeterli sayıya ulaşılmadığında, tur misafir isteğine göre, bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir. Böyle bir durumda TATİLBUS misafirlerine 2(iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

  *TATİLBUS otel standartları aynı kalmak koşulu ile değişiklik yapabilir.

  *Yangın, savaş hali, ekonomik kriz, doğal afet, gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden TATİLBUS sorumlu değildir.

  *Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir.

 • 0212 824 06 96

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN