FIRSAT TÜKENDİ

Bayram Tatilinde Bozcaada Assos Ayvalık Kazdağları Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Ege'nin hareketli tatil beldelerinin yanında huzuru arayanlar için eşsiz bir bayram tatili!

  Ramazan Bayramına Özel 3 Gece 4 Günlük Bozcaada Assos Ayvalık Kazdağları Turu 549 TL!

  TUR TARİHLERİ: 14 – 17 HAZİRAN 2018

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  REZERVASYON İÇİN : 0212 824 06 96

  GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  Neoplan – Travego - Setra Marka Otobüsler ile Ulaşım,
  Tüm çevre gezileri,
  Profesyonel Rehberlik Hizmetleri,
  1.Gün araç içi Zengin Sabah Kahvaltı Paketi,
  Oteller ’de 2 Gece 3 gün Yarım Pansiyon Konaklama,
  Otel’de Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı,
  Otel’de Açık büfe veya Set Menü 2 Akşam Yemeği,
   TatilBus Güvencesi,
   TatilBus Otobüs’ü içerisindeki ikramlar,
   1618 No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası,
   Ek Hizmet Bedeli.

  GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER     

  Feribot, Transfer ve Müze Ücretleri,
  Öğle Yemeği ve Yemeklerde alınan İçecekler,
  Kişisel Harcamalar.

  TUR PROGRAMI

  1.Gün İSTANBUL – BOZCAADA OTOBÜS YOLCULUĞU

  22:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
  23:00 Mecidiyeköy Murat Muhallebicisi İETT Durağı Önü
  23:30 İncirli Ömür Plaza Önü
  Misafirlerimizin katılımıyla TatilBus olarak, Deniz ve Kültür Turları kapsamında, güzel yurdumuzun kültürel ve coğrafi zenginliklerini, uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde, siz değerli misafirlerimize tanıtmak ve amacı ile hazırlamış olduğumuz, keyifli keşif seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüsler, ikramlarımız ve TatilBus misafirperverliğinde Tekirdağ – Ecaabat - Çanakkale güzergahını takiben Geyikli’ye ulaşıyoruz.

  Mola 1 : Köşk Dinlenme Tesisleri

  2.Gün BOZCAADA – AYAZMA PLAJI YÜZME - RUM EVLERİ – BOZCAADA KALESİ

  Sabah saatlerinde Geyikli İskele’den feribotumuza biniyoruz. Feribotta vereceğimiz Kahvaltı Paketi eşliğinde doğanın ve huzurun tadını çıkarıyor ve güne başlıyoruz. 40 dakika sürecek olan Feribot yolcuğumuz sonrası Türkiye’nin 3.Büyük adası olan Bozcaada’ya ulaşıyoruz. Rehberimiz eşliğinde eski Rum mimarisindeki evleriyle ünlü Ada sokaklarını ve Panoramik olarak Bozcaada Kalesi’ni keşfe çıkıyoruz. Ardından şarap mahzenleri gezisi yapıyor ve Meşhur Üzüm Şaraplarından tatma imkanı buluyoruz. Programımız sonrası Ayazma Plajı’nda yüzmek Deniz, Kum ve Güneş üçlüsünün tadını çıkarmak için serbest zaman veriyoruz. 5 Saat Yüzme molamız sonrası Bozcaada’ya harika anılar ile veda ederek  Çanakkale merkezde yer alan Otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve Akşam Yemeği otelimizde.

  Sabah Kahvaltısı Araç içinde. Menü : Beyaz ve Kaşar peynir, Siyah ve Yeşil Zeytin, Tereyağ, Bal veya Reçel, Çikos, Domates ve Salatalık, Panini Ekmek. Fiyata Dahil.
  Öğle Yemeği. Serbest Zaman. Ekstra.
  Akşam Yemeği. Otelde. Menü : Açık Büfe veya Set Menü. Fiyata Dahil.
  Konaklama : BARBAROS HOTEL ÇANAKKALE

  3.Gün ASSOS – ASSOS LİMAN – ADATEPE KÖYÜ – ZEUS ALTARI- ZEYTİN MÜZESİ – YEŞİLYURT KÖYÜ

  Otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah Kahvaltısı sonrası Assos - Behramkale'ye ulaşıyoruz.  Behramkale'ye ulaştıktan sonra milattan önce 5. yüzyıldan kalma Athena Tapınağının bulunduğu Akropole tırmanıyoruz. Rehberimizin anlatımları eşliğinde Midilli Adası'nı görebilme şansımız oluyor. Assos Liman’ı da ziyaret ediyor ve meşhur dordurmalı Waffle tatma şansımız oluyor. Gezilerimizi tamamladıktan sonra kısa bir otobüs yolculuğumuz sonrası Yeşilyurt Köyü ile programımıza devam ediyoruz. Zeytin ve Çam ağaçlarının çevrelediği harika doğasının etkisinde kalacağınız Köyde küçük bir gezimiz sonrası Kahve Molası veriyoruz. Serbest zaman sonrası  Adatepe eski Yunan Köyü’ne hareket ediyor ve burada köy evleri arasında yapılan geziler sonrası köy meydanında  ve köy kahvelerinde mola veriyoruz. Ardından Zeus Altarı'ndan Ege Denizi'nin muhteşem manzarasını da izledikten sonra Zeytin müzesine gidip Zeytin yağı oluşumunda eskiden günümüze kadar kullanılan gereçler , yapım aşaması ve sabun üretimine şahit oluyor alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Kazdağları Programımızı tamamladıktan Edremit’te yer alan otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve Akşam Yemeği otelimizde.
  Sabah Kahvaltısı Otelde. Menü : Açık Büfe.
  Öğle Yemeği : Güre’de. Ekstra.
  Akşam Yemeği. Otelde. Menü : Açık Büfe veya Set Menü. Fiyata Dahil.
  Konaklama : KAZDAĞLARI KÖRFEZ TERMAL OTEL

  4.Gün AYVALIK -  CUNDA ADASI – CENNET TEPESİ – AŞIKLAR TEPESİ – ŞEYTAN SOFRASI – RUM EVLERİ – TAKSİYARHİS KİLİSESİ

  Otelimizde aldığımız Sabah Kahvaltı Ayvalık kültürel ekolojik doğal terapi turumuza başlıyoruz. Gezimizde 200 yıllık Rum Evleriyle ünlü Cunda Adası’nda kendinizi zaman tünelinden geçmiş gibi hissedeceksiniz. Ve Cunda Adasına geniş zaman ayrılacaktır. Cunda Adası’nda Taksiyarhis Kilisesi , Taş Kahve , Eski Rum Evleri , Aşıklar Tepesi , Yel Değirmeni gezileri sonrası Cunda kordonda serbest zaman verilecektir. Serbest zaman sonrası Cennet Tepesi ve bölgenin meşhur zeytin ve zeytinyağlarından alabileceğiniz Zeytinyağı fabrikası gezisi sonrası Ayvalık merkezde bulunan asırlık Rum Evleri arasında yapılacak yürüyüşle eski kilise Çınarlı Cami’ye gidiyoruz. Bu cami kilise mimarisinde bir Cami olma özelliği taşımakla beraber papaz odası orjinalliyini korumaktadır. Ardından geçmiş dönemlerde Kurşun Yarası, Her şeye Rağmen  gibi dizilerin çekildiği Rum Evleri Sokağından otobüsümüze hareket ediyoruz. Ayvalık gezimizde son durak noktamız olan muhteşem manzaralı Şeytan Sofrasında Midilli manzarası karşısında günün finalini yapıyoruz. Büyülü gezilerimiz sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  Sabah Kahvaltısı Otelde. Menü : Açık Büfe.
  Öğle Yemeği : Cunda Adası. Ekstra.
  Akşam Yemeği. Otelde. Menü : Açık Büfe veya Set Menü. Fiyata Dahil.
  Konaklama : DİKKAT BUGÜN KONAKLAMA YOK!

  OTELLER;
        1 GECE BARBAROS HOTEL ÇANAKKALE VB.
        1 GECE LAMBADA HOTEL EDREMİT VB.

  ÖNEMLİ: Turumuz 3 gece 4 gün olup 2 gece Otel konaklamalıdır. Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır ayrı düşünülemez.
  Çocuk İndirimleri : 2 – 6 yaş ve 7 – 12 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır ve tek bir çocuk için geçerlidir. 2 – 6  yaş Çocuk Ücreti : 379 TL olup 7 – 12 yaş : 469 TL’dir.
  Single Oda Farkı : Turumuza 1 kişi olarak katılım gösteren misafirlerimiz 200 TL extra oda farkını acentaya rezervasyon esnasında ödeme yapmaktadır.

  GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK OTOBÜSLER:
  19 Kişilik: Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter
  27 Kişilik: Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux
  46 Kişilik: Temsa Safir & Mercedes Travego & Tourismo & Neoplan

    • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 824 06 96

  İPTAL, İADE ve DEĞİŞİKLİK;

  *Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini yedi(7) iş günü öncesinden acentaya yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Hizmet başlangıcından yedi(7) iş günü önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle  yedi (7) iş günü içerisinde iade edilir.

  *Acente tarafından yeterli sayıya ulaşılmadığında, tur misafir isteğine göre, bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir. Böyle bir durumda TATİLBUS misafirlerine 2(iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

  *TATİLBUS otel standartları aynı kalmak koşulu ile değişiklik yapabilir.

  *Yangın, savaş hali, ekonomik kriz, doğal afet, gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden TATİLBUS sorumlu değildir.

  *Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir.

 • 0212 824 06 96

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN