FIRSAT TÜKENDİ

Bayram Tatilinde Termal Otel Konaklamalı Pamukkale Alaçatı Şirince Kuşadası Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • KURBAN VE ZAFER BAYRAMINA ÖZEL PAMUKKALE’DE 4* ve 5* TERMAL OTELLERDE 2 GECE KONAKLAMALI TERMAL HAVUZ, ÇAMUR BANYOSU,DENİZ KEYFİ DAHİL ALAÇATI-ÇEŞME – ILICA PLAJI–  ŞİRİNCE – KUŞADASI PAMUCAK PLAJI- PAMUKKALE TURU

  (29 Ağustos -  1 Eylül )Zafer Bayramı  Tur Bedeli Kişi Başı 325 TL

   Kurban Bayramı Tur Bedeli Kişi Başı 350 TL

  (18 - 21 Ağustos / 22 - 25 Ağustos)

   NOT: Ek Hizmet Bedeli, Otoparklar,  Feribot, Köprü geçiş ücretleri, Rehberlik hizmeti, Ara Transfer bedelleri için araçta kişi başı 90 TL alınacaktır. Ödenmesi zorunludur.

  TUR TARİHLERİ:

  18 - 21 AĞUSTOS

  22 - 25 AĞUSTOS

  29 AĞUSTOS -  1 EYLÜL

  5* Otellerde Konaklama farkı 140 TL olup acenteye turdan önce havale ya da eft olarak ödenmelidir.

  NOT: Misafirlerimiz Pamukkale Otellerde Termal Havuzlar, Çamur Banyosu, Hamam ve Saunadan ücretsiz faydalanabilirler.

  3 GECE 4 GÜN, 2 GECE TERMAL OTEL KONAKLAMALI OLARAK GEÇERLİDİR.

  Tur programında içerik aynı kalmak koşuluyla tur günleri veya program sırası değişebilmektedir.

  Konaklamalar 4* Halıcı, Hierapolis, Tripolis vb Otellerde,  5* Richmond, Polat vb. Otellerde yapılacaktır.

  TUR PROGRAMI

  1. GÜN :

  * 21:30 İncirli Ömür Plaza Önü
  * 22:00 Mecidiyeköy Eski Teknosa Önü
  * 22:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
  * 23:00 Kartal Köprüsü
  * 23:45 Çayırova Mc’ Donalds

  Yukarıda belirtilen yer ve saatlere doğrultusunda hareketle ESKİHİSAR - TOPÇULAR -YALOVA- BURSA- BALIKESİR – MANİSA üzerinden sabaha karşı İZMİR’E varış.  (GECE YOLCULUĞU 550 KM/7 SAAT)

  2.GÜN    ÇEŞME – ALAÇATI – ILICA PLAJI :

     Sabah yolda alacağımız (ekstra) kahvaltı sonrası ÇEŞME’ye varıyoruz. Temposu yüksek bir gezi gününü Çeşme Kalesi’ni panoramik gezerek başlatıyoruz(Giriş ekstra).Sonrasında Çeşme’de serbest alışveriş molası veriyoruz. Alışveriş molasının ardından Ilıca’ya geçiyoruz. Ilıca plajında 2 saat yüzme molası veriyoruz.Türkiye’nin en güzel plajlarından olan Ilıca’da denizin içinde sıcak su kaynakları yani ılıcalar bulunuyor. Sahilin adı da buradan geliyor. Uzun, geniş, beyaz kumlu plajı ve denizin içinde kaynayan sıcak termal sularıyla adeta bir kaplıca havuzuna benzeyen Ilıca, özellikle kumu ve ılık suyu sevenler için ideal. Ayrıca, Ilıca plajının sığ suları çocuklu aileler için de oldukça uygun. Daha sonra tatlı esintili rüzgarıyla sörfçülerin mekanı, eski Rum Evleriyle, Arnavut Kaldırımı sokaklarıyla, nostaljik taş evleriyle Alaçatı’ya geçiyoruz. Öğle yemeğimizi (ekstra) Alaçatı’da alıyoruz. Yemek sonrası konaklamak üzere Pamukkale’ye  hareket ediyoruz. Akşam yemeği sonrası otelimizdeki termal havuzlar, hamam, sauna imkanlarından ücretsiz olarak faydalanabiliyorsunuz.

  3.GÜN: ÇAMUR VE KÜKÜRT BANYOLARI - HiERAPOLİS – TRAVERTENLER: 
         Otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında, 12:30 ‘a kadar otelin Termal havuzlarından, hamam, sauna ve çamur-kükürt banyosundan ücretsiz faydalanmak üzere serbest zaman bırakıyoruz. Kahvaltıdan sonra Tarihi Hierapolis Antik Kenti (Nekropolis, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Tiyatro, Antik havuz ve müzeler) gezdikten sonra  termal suların içindeki kirecin çökeltisiyle oluşan Pamukkale Travertenlerinin beyazlığında üzerinde çıplak ayaklarımızla geziyoruz  ya da dileyenlere Travertenlerin muhteşem manzarasını kuşbakışı izleyebileceğiniz Yamaç Paraşütü (Ekstra) yapma imkanı sunuyoruz. Ardından Pamukkale merkezinde alışveriş, yemek molası (ekstra) ve Tekstil Atölyelerinde alış veriş sonrası Pamukkale’deki otelimize dönüyor akşam yemeğine kadar ve yemekten sonra Termal Havuzlar, Hamam, Sauna Ve Çamur banyolarının keyfini çıkarıyoruz. 

  4. GÜN:  ŞİRİNCE – KUŞADASI PAMUCAK PLAJI YÜZME MOLASI :

  Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından Selçuk’a hareket ediyoruz. İlk durağımız Şirince, zeytinlikler arasına uzanan yol bizi şirin bir Rum köyü, eski adı “Çirkince” olan Şirince’ye getiriyor. Birbirinden güzel evleri, sokakları ve insanlarıyla Şirince gezimizin ardından öğle yemeğimizi  alıyoruz. Yemek sonrası Kuşadası Pamucak plajında yüzme molası (2 saat).  Pamucak Plajı, yaklaşık 5 km’lik uzunluğu ve 80 metre genişliği ile bölgenin en güzel plajı olarak kabul ediliyor. Mavi bayrağa sahip olan plaj kum zambaklarının doğal yetişme alanı. Sonrasında  İstanbul’a hareket. GECE saatlerinde varış ve bir başka ATOMTUR - TATİLALSANA etkinliğinde buluşmak ümidiyle güzel anılarla ayrılıyoruz.


  ÜCRETE DÂHİL OLANLAR

  2 Gece Termal Otelde Yarım Pansiyon Konaklama

  Otelin TERMAL Havuzundan, Kükürt ve Çamur Banyolarından Ücretsiz Faydalanma

  Otelde 2 sabah kahvaltısı ve 2 akşam yemeği

  Lüks otobüsler ile ulaşım Çevre gezileri

  Atom tur - Tatilalsana ikramları

  Türsab seyahat sigortası paketi

  ÜCRETE DÂHİL OLMAYANLAR

  Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm gezi ve eğlenceler

  Cuma sabahı alınan sabah kahvaltısı

  Pamukkale’de Yamaç Paraşütü

  Tüm öğlen yemekleri

  Otelde ve tüm öğünlerdeki yemeklerde alınan içecekler

  Tüm özel harcamalar

  Müze ören girişleri

   NOT: Ek Hizmet Bedeli, Otoparklar,  Feribot, Köprü geçiş ücretleri, Rehberlik hizmeti, Ara Transfer bedelleri için araçta kişi başı 90 TL alınacaktır. Ödenmesi zorunludur.

   Tur programında içerik aynı kalmak koşuluyla tur günleri veya program sırası değişebilmektedir.

  Müze ve ören yeri giriş ücretleri; öğrenci, öğretmen ve emekliler için farklıdır. Ayrıca daha önce gezmiş olup gezmek istemeyenler olabilmektedir. Dolayısıyla bu ücretler tur bedeline yansıtılmamakta ve müze kartı olan misafirlerimiz giriş ücreti ödemeden ören yerlerini ziyaret edebilirler. MÜZE KARTI olmayan misafirlerimiz ise ÖREN YERİ girişleri için öğrenci kişi başı 20 TL yetişkin kişi başı 50.-TL ödeyip acentemizden temin edebilirler.

   Tek kişi ve çocuk ücretleri

  Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz acenteye 4* otelde 150 TL, 5* otelde 200 fark ödemelidirler.0-6 yaş çocuk ücretsiz olup Koltuk talep edildiği takdirde 250 TL acenteye ödenmelidir.

  07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 300 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki kişilik ücret ödenmelidir.

  KONAKLAMA BİLGİSİ:

  4* Halıcı, Hierapolis,Tripolis vb. Otellerde.

  5* Richmond, Polat vb. Otellerde.

  HAFTANIN YOĞUNLUĞUNA GÖRE OTELLERDEKİ DOLULUK DURUMUNA GÖRE AYNI YA DA DAHA ÜST STANDARTLARDA KONAKLAMA YAPMA HAKKI ATOMTUR – TATİLALSANA’DA SAKLIDIR.

  4* HALICI TERMAL HOTEL

  Otelimizde 175 oda, 380 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

  Bütün odalarımızda;

  • küvet

  • split klima

  • televizyon

  • saç kurutma

  • minibar

  • odalardan direkt telefon

  bulunmaktadır.

  Otelimizde açık ve kapalı olmak üzere 2 restaurantımız bulunmaktadır. Açık restaurantımız 500 kişi kapasiteli kapalı resaurantımızda aynı şekilde 500 kişiliktir. Restaurantlamızda split klimada bulunmaktadır. Ayrınca 250 kişilik çok amaçlı toplantı salonumuz bulunmaktadır. Otelimizde türk hamamı, sauna,  masaj salonumuz bulunmaktadır. Açık ve kapalı olmak üzere 2 adet termal havuzumuz ve açık yüzme havuzu bulunmaktadır. Tesisimizde zengin türk mutfağının en leziz çeşitlerini sunmaktayız...

  5* RİCHMOND TERMAL HOTEL

  Kendinizi evinizde hissedeceğiniz konfordaki Standart Odalar bir yatak odası ve banyodan oluşmaktadır. Sigara içilmeyen kat ve oda seçenekleri mevcuttur.

  Oda olanakları:

  Uydu yayını

  Merkezi havalandırma sistemi

  Ücretsiz kablosuz internet

  Direkt telefon

  Oda içi dijital kasa

  Minibar

  Saç kurutma makinesi

  Oda içerisinde çalışma alanı

  TV

  24 saat oda servisi

  Duman dedektörü

  Uyandırma servisi

  Günlük temizlik servisi

  Makyaj aynası

  Termal & Spa

  Doğal tedavi yöntemleri denilince, yıllardır ilk akla gelen modern tıbbın da onayladığı termal tedavidir. Her mevsim 37 Co olan Karahayıt'ın kendine özel kırmızı şifalı suyuyla termal & spa bölümünde yüzme dışında, hareket terapisi, sauna, türk hamamı, şok havuzu, jakuzi, masaj ve diğer kür hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

  Zengin mineralleri ile eşsiz bir sağlık kaynağı olan termal su hiçbir kimyasal işleme tabi tutulmadan bir adet kapalı ve bir adet açık havuzda hizmet vermektedir. Richmond Pamukkale Termal otel olarak doğadan gelen şifalı suyu, sizlerin sağlık ve güzelliği için steril ve keyifli ortamlarda sunuyoruz

  HAFTANIN YOĞUNLUĞUNA GÖRE OTELLERDEKİ DOLULUK DURUMUNA GÖRE AYNI YA DA DAHA ÜST STANDARTLARDA KONAKLAMA YAPMA HAKKI ATOMTUR – TATİLALSANA’DA SAKLIDIR.

  Ulaşım bilgisi:

  Tur araçları, turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre 46 kişilik MERCEDES Tourismo, Travego, MİTSUBİSHİ Safir veya MAN ya da 27-31 Kişilik İsuzu Turkuaz, Otokar-Sultan, 17-19 Kişilik Volkswagen Volt veya Mercedes Sprinter Minibüs ile seyahat edilmektedir.

  ÖNEMLİ: Tatilalsana, TÜRSAB 7868 Belge No ile turlarını düzenlemektedir. (1618 no’lu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TÜRSAB üyesi seyahat acenteleri yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar acenteler olmaksızın tur ve yukardaki faaliyetleri düzenleyemez. Turların  Atomtur - Tatilalsana  gibi TÜRSAB üyesi acenteler tarafından yapıldığına emin olun.)

  GENEL ŞARTLAR:

  Gezi süresi 3 gece 4   gündür, otel konaklaması 2 gecedir
  En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. 
  Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında ATOM TUR – TATİLALSANA turu  2  gün önceden haber vermek kaydı ile iptal ya da erteleme hakkını saklı tutar.  Turun iptali durumunda ATOM TUR – TATİLALSANA iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 7-12 Yaş çocuklar koltuk almak zorundadırlar ve indirim olarak yalnızca toplam tur bedelinden 60 TL indirim yapılacaktır. 0-6 yaş çocuklarda Koltuk talep edilirse toplam tur bedelinden 90 TL indirim yapılabilmektedir. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. 
  Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.
  NOTLAR
  Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Atom tur-Tatilalsana sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Atom tur Tatilalsana’nın sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.

   


 • Tur programında farklı bir uygulama belirtilmemiş ise, turun son başvuru tarihine kadar ya da daha erken acentemize bildirilen yurt içi turların iptallerinde;

  Son başvuru tarihinden sonra ve turun başlama tarihinden 15 gün öncesine yapılan iptallerde,  tur ücretinin  giderleri hariç kısmının % 75’i geri ödenir.

  Turun başlama tarihine 14 – 7 Gün kala yapılan iptallerde tur ücretinin giderleri hariç kısmının % 50’si geri ödenir.

  Turun başlama tarihine 6 – 1 gün kala yapılan iptallerde ve turun kaçırılması durumunda yurt içi turlarda geri ödeme yapılmaz.

  Fırsatı satın aldıktan sonra 2 gün içerisinde rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

  Rezervasyon için; [email protected] ‘a mail yoluyla kodlarınız ve iletişim numaranızı bırakarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

  Ya da 0216 306 306 1 / 0216 306 306 5  / 0532 168 1636 numaralı telefonlardan acentemize ulaşabilirsiniz.

  Rezervasyon yapıldıktan sonra iptal işlemi yapılamamaktadır.

  Acenta tarafından yeterli sayıya ulaşılmadığında tur misafir isteğine göre bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir.

  MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK KAMPANYA KODUNU SATIN ALMASI GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE KESİNLİKLE İPTAL VE İADE YAPILMAYACAKTIR.

 • Atom Tur Tursab Belge No: 7868 Kordon Boyu Mah. Ankara Cad. Cevdet Sayın Apt. No: 79/3 Kartal – İstanbul

  0216 306 306 1 / 0216 306 306 5 / 0532 168 1636

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN