Kurban Bayramına Özel 3 Gece 4 Günlük Halkidiki & Selanik & Kavala & Thassos Adası Turu!

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
Sınırlı Sayıda Halkidiki & Selanik & Kavala & Thassos Adası Bayram Özel Turu Kişi Başı
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
359,00 TL
 
Fırsat
Halkidiki & Selanik & Kavala & Thassos Adası Bayram Özel Turu Kişi Başı
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
399,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 •  KURBAN BAYRAMINA ÖZEL

  HALKİDİKİ & SELANİK & KAVALA & THASSOS ADASI TURU  

  3 Gece 4 Gün / 23 Haziran Hareket

  “Yeşil Pasaporta Vizesiz”

  3 Gece 4 Günlük Yunanistan’ın Muhteşemleri Turu…

  Kurban Bayramı’na Özel Halkidiki & Selanik & Kavala & Thassos Adası Turu…

  Yunanistan… Doğasıyla kültürüyle insanıyla bambaşka… Bu tur ile muhteşem yerleri keşfedecek, unutulmayacak bir bayram ve yaz tatili geçireceksiniz!

  Halkidiki & Selanik & Kavala & Thassos Adası Bayram Özel Turu “kişi başı” 359 TL! (Sınırlı Sayıda)

  Halkidiki & Selanik & Kavala & Thassos Adası Bayram Özel Turu “kişi başı” 399 TL!

  “Yeşil Pasaporta Vizesiz”

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  REZERVASYON İÇİN Hola Telefon : 0 212 225 69 66 / 225 69 36

  *Turu satın alan misafirler, Thassos feribot ücreti, sınır geçiş masrafları, konaklama vergileri için 60€ acenteye ödemekle yükümlüdür. Bu ücretler, kayıt esnasında acenteye ödenecek olup zorunludur. 

  TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLERİMİZ:

  * Lüks otobüsler ile gidiş dönüş ulaşım

  * Selanik Metropolitan Hotel veya benzeri otelde 2 gece  

  * Kavala Esperia otel veya benzeri otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama

  * Tur programında belirtilen tüm çevre ve şehir turları

  * Zorunlu Seyahat Sigortası  (65 yaş üstü 10 € fark alınmaktadır)

  * Profesyonel Türkçe rehberlik ücreti    

  TUR ÜCRETLERİNE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ:

  * Yurt dışı çıkış fonu: 15 TL

  * Tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri

  * Ekstra turlar, program dışı geziler, şahsi harcamalar, ilk gün yolda alınan kahvaltı

  * Thassos feribot ücreti, sınır geçiş masrafları, otel konaklama vergileri: 60 €  (Zorunludur)

  * Öğle, akşam yemekleri ve yemekler esnasında alınacak içecekler.

  * Yunanistan vizesi ve hizmet bedeli: Nakit 120 €  (Yeşil pasaporta vizesizdir.)

   

   


  TUR PROGRAMI 

   

  1.GÜN: İSTANBUL – HALKİDİKİ         

  Saat 21.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü, saat 21.30 Mecidiyeköy Trump AVM önü, saat 22.00 Bakırköy Ömür Plaza önünden hareket ile İpsala sınır kapısını kullanılarak Halkidiki’ye doğru yolculuk…

  2.GÜN: HALKİDİKİ  - SELANİK       

  Sabah erken saatlerde Kavala’ya varış ve ekstra kahvaltı molamızın ardından 3,5 saatlik yolculuk ile Halkidiki’ye varış. Halkidiki Selanik kentinin Güneydoğusunda bulunan bir yarımadadır. Karakteristik üç yarımadalar, üç dişli mızrak gibi Ege’yi andırır. Güneşli, altın kumlu plajları, derin ve pitoresk körfezleri, geleneksel köyleri ve modern turistik tesisleri ve korunaklı koyları, denizi, Akdeniz iklimi ve muhteşem doğal güzelliği ile adeta Avrupa’nın Maldividir… Halkidiki bölgesinin turizm merkezi olarak kumsalları, plajları ile ünlü Kallithea bölgesindeki anlaşmalı olduğumuz plaja varış ve tam gün yüzme için serbest zaman veriyoruz. Yüzme molamızın ardından konaklama yapacağımız Selanik’e doğru hareket ediyoruz. Konaklama Selanik otelimizde, akşam yemekli ve müzikli taverna gecesi (ekstra, kişi başı 40€).

  3.GÜN: SELANİK          

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile otelimizden ayrılıp, Selanik şehir turumuzda  Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi, Atatürk’ün Evi, Döner Kule, 19.yy. neo klasik yapılar, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Hamza Bey Camii, B. İskender, E. Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları göreceğimiz yerler arasındadır. Selanik şehir turumuzun ardından serbest zaman Konaklama Selanik otelimizde.

  4.GÜN: SELANİK - KAVALA  - AMMOLOFOİ

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Kavala’ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Kavala şehir turumuzda, su kemerleri, liman, kale, 19.yy neo klasik yapılar, Pangia, eski & yeni şehir, Acropolis, deniz feneri, Ag. Nicholas & Teodoro Kimissi kiliseleri Kavalalı Mehmet Ali paşa imarethane, ev & heykelinin görülmesinin ardından Kavala’nın en güzel plajlarından olan Batis Beach’e gidiyoruz (giriş ve yol ücreti kişi başı 5 €). Burada vereceğimiz yüzme molamızın ardından konaklama yapacağımız otelimize varış.

  5.GÜN: KERAMOTİ - THASSOS ADASI  - İSTANBUL  

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile Thassos adasına seyahat için Keramoti Limanına varıyoruz ve 40 dakikalık zevkli bir yolculuk sonrası Thassos adasına varıyoruz. THASSOS adasının leziz balları, nefis şarapları, konukseverliği ve temiz sahilleriyle ünü çok uzaklara ulaşmıştır. Thassos tarihi antik çağlara değin uzanır. O zamanlar Thassos altın ve mermer madenleriyle ünlüydü. 95 km. sahil şeridi ve onun çevrelediği tüm ada boyunca sıralanan sıra dışı kaldırımlı yollar adanın göze çarpan güzelliğini sergiler. Sayısız yan yollar size çoğu beyaz mermer kayalıkları, yüksek dağlar ve çam ağaçlarıyla çevrelenen hoş dağ köylerine rehberlik yapacaktır. Adanın etrafı 90 km ile sınırlı olup, otobüs ile yaklaşık 3 saat sürmektedir. Thassos’ta limana yakın Prinos bölgesinde bulunan anlaşmalı olduğumuz La Scala Beach’te denizin ve güzelliğin tadını çıkarıyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saate kadar vereceğimiz deniz molasının ardından akşamüstü feribotu ile limana doğru hareket ediyoruz. Limanda feribot beklerken dileyen misafirlerimiz, bal alışverişi yapabilirler. Feribot ile geçtiğimiz Keramoti limanından İpsala sınır kapısına yolculuğumuza devam ediyoruz. Sınır kapısında pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek İstanbul’a yolculuk… Tekirdağ’da vereceğimiz köfte molası sonrası gece saatlerinde İstanbul’a varış, gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

   


 • Turu satın alan misafirler, Thassos feribot ücreti, sınır geçiş masrafları, konaklama vergileri için 60€ acenteye ödemekle yükümlüdür. Bu ücretler, kayıt esnasında acenteye ödenecek olup zorunludur. 
  *Tur fiyatı, çift kişilik odada kişi başıdır.
  Tek kişi farkı 60€ , 3-12 yaş çocuk ücreti 340 TL + zorunlu ücretler olup acenteye ödenecektir.
  Tur programları ve tur fiyatına dâhil olan - olmayan hizmetler, “Fırsat Detayı”nda yer almaktadır.
  Fırsat, 23 Haziran ve 31 Ağustos 2017’de gerçekleştirilecek bayram özel turlarından rezervasyonu yaptırılan birinde geçerlidir.
  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarihten 10 gün içinde rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.
  REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 69 36 / 66
  /Rezervasyon Detayları/
  a-Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt Formunuz gönderilecektir. Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra linkte gönderilen okudum, onaylıyorum butonu ile rezervasyonunuzu onaylamanız gerekmektedir
  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt Formunun çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.
  c-Rezervasyon esnasında T.C. Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
  Fırsat kodunu alan misafirler, kodlarını satın aldıkları tarihten 10 gün içinde rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. 
  /Rezervasyon İptali - Değişiklik ve Tur Programının Uygulanması/
  Rezervasyon değişiklikleri ve iptalleri, 15 gün önce yaptırılmalıdır, aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
  Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde, acente 5 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir. 
  Acente ve acente rehberi, içerik aynı kalmak şartı ile gerekli gördüğü hallerde misafirlerin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergâhında ve saatlerinde, konaklanacak otellerde değişiklik yapabilir.
  Tüketicinin, acenteye yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı bulunmaktadır
  Tur programında yer alan güzergâh üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergâhta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.
  Fırsata katılacak kişilerin pasaport temdit sürelerinin en az 6 ay olması gerekmektedir. 
  Kuponu alınan fırsatta Hola Travel sözleşmesi geçerlidir.
  Bu turda T.C. vatandaşları için vize uygulaması vardır. Yeşil pasaport sahibi katılımcılar için vizesizdir. 
  Pasaportunda KKTC damgası olan misafirler, Yunanistan’a giriş yapamamaktadır. 
  Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.
  Hola Travel turları, 5948 no’lu HTO TÜRSAB belgesi ile organize edilmektedir.
  Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
  İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayın.

 • 0212 225 69 36 / 66