FIRSAT TÜKENDİ

Bayramda 3 Gece 4 Günlük Ege’nin Saklı Köyleri Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Egenin Saklı Köyleri turu ile doğanın eşsiz güzelliklerini gezerken Yöresel Yemekleri de tadabileceksiniz!

  •Çiçekli Köy •Şirince Köyü •Sığacık Köyü •Bademler Köyü •Tire •Ödemiş •Birgi Köyü •Doğanbey Köyü •Kirazlı Köyü •Çamlık Köyü •Burgaz Köyü

  Bayramda 3 Gece 4 Günlük Ege’nin Saklı Köyleri Ve Farklı Tatlar Programı 549 TL

  TUR TARİHLERİ: 14 – 17 HAZİRAN 2018

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  REZERVASYON İÇİN : 0212 824 06 96

  GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  Neoplan – Mercedes Travego & Tourismo, Setra marka otobüsler ile Ulaşım,
  Rehberlik Hizmetleri,
  Tüm Çevre Gezileri,
  Otel’de 2 Gece 3 Gün HB Konaklama,
  Otel’de 2 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı,
  Otel’de Açık Büfe 2 Akşam Yemeği,
  TatilBus otobüsü içerisindeki ikramlar,
  TatilBus güvencesi,
  1618 No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası,
  Ek Hizmet Bedeli.

  GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri,
  Ekstra belirtilen Tüm Yemekler ve İçecekler,
  Kişisel Harcamalar.

  TUR PROGRAMI

  1. Gün İSTANBUL – İZMİR OTOBÜS YOLCULUĞU
  22:00 İncirli Ömür Plaza Karşısı
  22:30 Mecidiyeköy Meydan Simit Sarayı Önü
  23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
  23:15 Kartal Köprüsü Altı
  23:45 Çayırova Mc Donalds Önü
  Misafirlerimizin katılımıyla TatilBus olarak, Köy Turları kapsamında, güzel yurdumuzun kültürel ve coğrafi zenginliklerini, uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde, siz değerli misafirlerimize tanıtmak ve amacı ile hazırlamış olduğumuz, keyifli keşif seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüsler, ikramlarımız ve TatilBus misafirperverliğinde Bursa – Balıkesir – İzmir güzergahını takiben Çiçekli Köyü’ne ulaşıyoruz.

  2. Gün Gün ÇİÇEKLİ KÖY - ÇEŞME – ALAÇATI – KUŞADASI – SERBEST YÜZME MOLASI
  Sabah saatlerinde Çiçekli Köy’e varışımız ile birlikte bölgenin meşhur Köy ürünlerinden oluşan harika kahvaltımız için serbest zaman veriyoruz. Muhteşem doğasıyla bizleri karşılayan Çiçekli Köy’e veda edip Çeşme’ye hareket ediyoruz. Çeşme’de gezimize ilk olarak Çeşme Kalesi ile başlıyoruz. Panoramik Kalenin muhteşem manzarası eşliğinde rehberimizin anlatımını dinliyoruz. 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan günümüzde de otel olarak hizmet veren Kervansaray’ı görüyoruz. Sonrasında Çeşme Meydanda serbest zamanımızın ardından Çeşme’nin meşhur sakızlı dondurmasını tadıp Alaçatı’ya hareket ediyoruz. Çeşme ile bütünleşmiş olan eski taş evleri ve değirmenleri ile ünlü ve aynı zamanda bir surf merkezi olan Alaçatı’ya ulaşıyoruz. Rehberimizin bölge hakkında vermiş olduğu bilgiler dahilinde verilen serbest zamanda şirin sokaklarda yürüyüş yapabilir ve Damla sakızlı Türk kahvemizi tadarak günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Serbest zaman sonrası turumuzu da tamamladıktan sonra Otelimize yerleşmek üzere otobüsümüze biniyor ve 1buçuk saat sürecek yolculuğumuz sonrası Kuşadası bölgesinde yer alan Otelimize ulaşıyoruz. Dileyen misafirlerimiz yüzmek için Kadınlar Denizi mevkiine gidebilirler. Konaklama ve Akşam Yemeği Otelimizde.

  Sabah Kahvaltısı : Nirvana Restaurant : Menü : 2 Çeşit peynir (Tulum, beyaz ), 2 Çeşit zeytin (yeşil ve siyah –kendi çiftliğimizden gelir), Bal, Kaymak, Tereyağı, Fındık ezmesi, Tahin-Pekmez, Karadut, Tatlı lor, Vişne Reçeli, Portakal reçeli, Çökelek, Sigara böreği, Çemen (Kendi yapımımız), Domates biber sos (Kendi yapımımız), Salata tabağı (Çeri domates, biber, salatalık), Haşlanmış yumurta, Patlıcan Şakşuka, Sınırsız Çay, Sıcak Köy Ekmeği / Ekstra.
  Öğle Yemeği : Çeşme’de. Ekstra.
  Akşam Yemeği : Otel’de. Açık Büfe. Fiyata Dahil.
  Tavsiye Ettiğimiz Tadlar : Çeşme Kumrusu, Sakızlı Dondurma, Sakızlı Türk Kahvesi.
  Konaklama : Dabaklar Hotel Kuşadası / Şehir Merkezi

  3. Gün DOĞANBEY KÖYÜ – KİRAZLI KÖYÜ – ÇAMLIK KÖYÜ – BURGAZ (GÖKÇEALAN) KÖYÜ
  Otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah Kahvaltımız sonrası otobüste yerlerimizi alıyor ve yolculuğumuz sonrası gezimize ilk olarak 1924 yılına kadar Rumların yaşadığı Doğanbey Köyü’ne ulaşıyoruz. Eski Rum Evlerinin olduğu ara sokaklarda harika kareler yakalamak için serbest zaman veriyor ve Öğle Yemeğimizi almak üzere Restaurantımıza gidiyoruz. Yörenin farklı tatlarını bulabileceğimiz Restaurantımızda Serbest zaman veriyoruz. Extra Öğle Yemeğimiz sonrası Kuşadası’na bağlı olan Kirazlı Köyü’ne gidiyor ve Serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Çamlık Köyü’ne ulaşıyor ve bölgeye varışımız ile birlikte 30 Adet buharlı lokomotifin sergilendiği Çamlık Buharlı Lokomotif Müzesini geziyoruz. Gezimiz sonrası Köy meydanında serbest zaman veriyoruz. Programımız sonrası son Köyümüz olan Burgaz (Gökçealan) Köyü’ne kısa bir yolculuk sonrası ulaşıyoruz. Eski Osmanlı dönemi Köyü olan Burgaz Köyünde kısa bir serbest zaman sonrası otelimize varıyoruz. Konaklama ve Akşam Yemeği Otelimizde.

  Sabah Kahvaltısı : Otel’de Açık Büfe. Fiyata dahil.
  Öğle Yemeği : Çamlık Andız Köy Sofrası. Serbest Menü. Extra.
  Tavsiye Ettiğimiz Tadlar : Keşkek, Ot Kavurması, Zeyninyağlı Yaprak Sarma, Kıymalı Paşa Böreği, Saç Kavurma, Yoğurtlu Kızartma, Yuvarlama, Kuru Biber, Kulaklı Çorba, Mantı, Kabaklı Bambul
  Konaklama : Dabaklar Hotel Kuşadası / Şehir Merkezi

  4. Gün ŞİRİNCE KÖYÜ – BADEMLER KÖYÜ – SIĞACIK KÖYÜ
  Otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah Kahvaltımız sonrası otobüste yerlerimizi alıyor ve yolculuğumuz sonrası gezimize ilk olarak Şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye varıyoruz. Bölgenin en meşhur Şarap Evinde Şarap tadımı sonrasında bölgeyi keşfetmek ve harika kareler yakalamak için siz değerli misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında bölgeye veda edip Selçuk’ta yer alan ve Çöp Şişin meşhur olduğu Restaurantımızda Extra Öğle Yemeğimizi alıyoruz. Yemeğimiz sonrası Eğitim seviyesinin en yüksek olduğu ve Köyün içinde yer alan Tiyatro ile ilgi çeken Bademler Köyü’ne ulaşıyoruz. Köyün temiz havasını soluyup çay – kahve molası sonrası Sığacık Köyü’ne hareket ediyoruz. Teos Antik Kenti’nin de yer aldığı Deniz Kenarında yer alan sahil Köyü’ne ulaştığımızda Rehberimizin kısa bilgilendirmeleri sonrası Pazar Günleri Kurulan Köy Pazarı ve Limanda serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası İstanbul’a hareket. Akşam geç saatlerde İstanbul’a varış. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki TatilBus organizasyonunda görüşmek üzere sizlere veda ediyoruz.

  Konaklama : DİKKAT BUGÜN KONAKLAMA YOK!
  Sabah Kahvaltısı : Otelde. Açık Büfe. Fiyata Dahil.
  Öğle Yemeği : Agora Restaurantta. Serbest Menü. Ekstra.
  Akşam Yemeği : Dinlenme Tesisinde. Serbest Menü. Ekstra.
  Tavsiye Ettiğimiz Tadlar : Şirince Meyve Şarapları, Gözleme, Kumda Türk Kahvesi, Kadayıflı Kızarmış Dondurma, Odun Ateşinde Nohutlu Ekmek, Enginar, Deniz Mahsülleri, Ev Yapımı Nar Ekşisi ve Köy Ürünleri, Çöp Şiş, Boşnak Böreği.

  OTELLER
  DABAKLAR OTEL KUŞADASI

  ÖNEMLİ: Turumuz 3 gece 4 gün olup 2 gece Otel konaklamalıdır. Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır ayrı düşünülemez.
  Çocuk İndirimleri : 2 – 6 yaş ve 7 – 12 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır ve tek bir çocuk için geçerlidir. 2 – 6  yaş Çocuk Ücreti : 369 TL olup 7 – 12 yaş : 449 TL’dir.
  Single Oda Farkı : Turumuza 1 kişi olarak katılım gösteren misafirlerimiz 180 TL extra oda farkını acentaya rezervasyon esnasında ödeme yapmaktadır.

  GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK OTOBÜSLER:

  NEOPLAN: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Klimalı, Tempomat, TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör.
  TREVEGO MERCEDES: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Klimalı, Tempomat, TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör.
  MERCEDES TOURISMO; 46+1+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 2adet monitör , 2 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı. • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 824 06 96

  İPTAL, İADE ve DEĞİŞİKLİK;

  *Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini yedi(7) iş günü öncesinden acentaya yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Hizmet başlangıcından yedi(7) iş günü önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle  yedi (7) iş günü içerisinde iade edilir.

  *Acente tarafından yeterli sayıya ulaşılmadığında, tur misafir isteğine göre, bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir. Böyle bir durumda TATİLBUS misafirlerine 2(iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

  *TATİLBUS otel standartları aynı kalmak koşulu ile değişiklik yapabilir.

  *Yangın, savaş hali, ekonomik kriz, doğal afet, gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden TATİLBUS sorumlu değildir.

  *Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir.

 • 0212 824 06 96

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN