Bayrama Özel Termal Otel Konaklamalı Pamukkale Alaçatı Çeşme Ilıca Plajı Şirince Kuşadası Pamucak Plajı Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Ramazan, Kurban Ve Zafer Bayramına Özel

  Pamukkale’de  Termal Otellerde 2 Gece Konaklamalı Termal Havuz, Çamur Banyosu, Deniz Keyfi Dahil

  Pamukkale – Alaçatı - Çeşme – Ilıca Plajı–  Şirince – Kuşadası Pamucak Plajı Turu

   

  Bayramda Termal Otel Konaklamalı Pamukkale Alaçatı Çeşme Turu 499 TL

   

   NOT: Ek Hizmet Bedeli, Otoparklar,  Feribot, Otoyol geçiş ücretleri, Rehberlik hizmeti, Ara Transfer bedelleri için araçta kişi başı 100 TL alınacaktır. Ödenmesi zorunludur.

   

  TUR TARİHLERİ:

  Kurban Bayramı periyotları;

  9-12 AĞUSTOS 

  10-13 AĞUSTOS 

  11-14 AĞUSTOS 

   

  Zafer Bayramı periyotu;

  29 AĞUSTOS – 1 EYLÜL

   

  NOT: Misafirlerimiz Pamukkale Otellerde Termal Havuzlar, Çamur Banyosu, Hamam ve Saunadan ücretsiz faydalanabilirler.

   

  3 GECE 4 GÜN, 2 GECE TERMAL OTEL KONAKLAMALI OLARAK GEÇERLİDİR.

  Tur programında içerik aynı kalmak koşuluyla tur günleri veya program sırası değişebilmektedir.

  Konaklamalar 

  Halıcı, Hierapolis, Tripolis vb Otellerde… 

  Reis otel;  gecelik 50 tl konaklama farkı ödenmesi gerekmektedir.

  5* Richmond, Polat vb. Otellerde yapılacaktır.

  5* Otellerde Konaklama farkı gecelik 120 TL olup acenteye turdan önce havale ya da eft olarak ödenmelidir.

   

  ÜCRETE DÂHİL OLANLAR

  2 Gece Termal Otelde Yarım Pansiyon Konaklama

  Otelin TERMAL Havuzundan, Kükürt ve Çamur Banyolarından Ücretsiz Faydalanma

  Otelde 2 sabah kahvaltısı  ( Açık Büfe)

   Otelde 2 akşam yemeğiØ ( Açık Büfe Yada Set Menü )

  Lüks otobüsler ile ulaşım Çevre gezileri

  Araç içi ikram (Su ve çay; çay ikramı tur boyunca yol durumuna göre 2 ya da 3 defa yapılır.)

  Türsab seyahat sigortası paketi

   

  ÜCRETE DÂHİL OLMAYANLAR

  Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm gezi ve eğlenceler

  Cuma sabahı alınan sabah kahvaltısı

  Pamukkale’de Yamaç Paraşütü 

  Tüm öğlen yemekleri

  Otelde ve tüm öğünlerdeki yemeklerde alınan içecekler

  Tüm özel harcamalar

  Müze ören girişleri

   


  TUR PROGRAMI

  1.GÜN

   

  * 21:30 İncirli Ömür Plaza Önü
  * 22:00 Mecidiyeköy Eski Teknosa Önü
  * 22:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
  * 23:00 Kartal Köprüsü
  * 23:45 Çayırova Mc’ Donalds

   

  Yukarıda belirtilen yer ve saatlere doğrultusunda hareketle ESKİHİSAR - TOPÇULAR -YALOVA- BURSA- BALIKESİR – MANİSA üzerinden sabaha karşı İZMİR’E varış.  (GECE YOLCULUĞU 550 KM/7 SAAT)


  2.GÜN  :   ÇEŞME – ALAÇATI – ILICA PLAJI : 

   

  Sabah yolda alacağımız (ekstra) kahvaltı sonrası ÇEŞME’ye varıyoruz. Temposu yüksek bir gezi gününü Çeşme Kalesi’ni panoramik gezerek başlatıyoruz(Giriş ekstra).Sonrasında Çeşme’de serbest alışveriş molası veriyoruz. Alışveriş molasının ardından Ilıca’ya geçiyoruz. Ilıca plajında 2 saat yüzme molası veriyoruz.Türkiye’nin en güzel plajlarından olan Ilıca’da denizin içinde sıcak su kaynakları yani ılıcalar bulunuyor. Sahilin adı da buradan geliyor. Uzun, geniş, beyaz kumlu plajı ve denizin içinde kaynayan sıcak termal sularıyla adeta bir kaplıca havuzuna benzeyen Ilıca, özellikle kumu ve ılık suyu sevenler için ideal. Ayrıca, Ilıca plajının sığ suları çocuklu aileler için de oldukça uygun. Daha sonra tatlı esintili rüzgarıyla sörfçülerin mekanı, eski Rum Evleriyle, Arnavut Kaldırımı sokaklarıyla, nostaljik taş evleriyle Alaçatı’ya geçiyoruz. Öğle yemeğimizi (ekstra) Alaçatı’da alıyoruz. Yemek sonrası konaklamak üzere Pamukkale’ye  hareket ediyoruz. Akşam yemeği sonrası otelimizdeki termal havuzlar, hamam, sauna imkanlarından ücretsiz olarak faydalanabiliyorsunuz.

   

  3.GÜN: ÇAMUR VE KÜKÜRT BANYOLARI - HiERAPOLİS – TRAVERTENLER – SALDA GÖLÜ : 

   

   Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrası 8:00 - 8.30 civarında otelden hareketle Tarihi Hierapolis Antik Kentini (Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Tiyatro, Antik Havuz) gezdikten sonra  termal suların içindeki kirecin çökeltisiyle oluşan Pamukkale Travertenlerinin beyazlığında üzerinde çıplak ayaklarımızla geziyoruz  ya da dileyenlere Travertenlerin muhteşem manzarasını kuşbakışı izleyebileceğiniz Yamaç Paraşütü (Ekstra) yapma imkanı sunuyoruz. Ardından Pamukkale merkezinde alışveriş, öğle yemeği molası (ekstra). Yemekten sonra Tekstil Atölyelerinde alış veriş sonrası Türkiye’nin en temiz ve en derin gölü olan Salda Gölü’ne hareket ediyoruz. Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölü 185 metreye varan derinliği ile Türkiye’nin en derin, dünyanın ise üçüncü en derin gölü konumundadır. Dünyada Mars özelliği gösteren iki yerden biridir. Göldeki magnezyum yüklü beyaz kayaların aynısı Mars’ta da vardır. Gölün toprak yapısının sahip olduğu mineraller sayesinde, göl suyu bazı cilt hastalıklarına karşı etkilidir. Göl kenarında isteyenler bol bol resim çekebilir, yürüyüş yapabilir. Göl kenarında vereceğimiz molamızın ardından otelimize doğru yola çıkıyoruz. Otelimizde alacağımız akşam yemeğinin ardından termal havuzlar hamam ve sauna keyfini çıkartabilirsiniz. 

   

  4. GÜN:  ŞİRİNCE – KUŞADASI PAMUCAK PLAJI YÜZME MOLASI : 

   

  Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından Selçuk’a hareket ediyoruz. İlk durağımız Şirince, zeytinlikler arasına uzanan yol bizi şirin bir Rum köyü, eski adı “Çirkince” olan Şirince’ye getiriyor. Birbirinden güzel evleri, sokakları ve insanlarıyla Şirince gezimizin ardından öğle yemeğimizi  alıyoruz. Yemek sonrası Kuşadası Pamucak plajında yüzme molası (2 saat).  Pamucak Plajı, yaklaşık 5 km’lik uzunluğu ve 80 metre genişliği ile bölgenin en güzel plajı olarak kabul ediliyor. Mavi bayrağa sahip olan plaj kum zambaklarının doğal yetişme alanı. Sonrasında İstanbul’a hareket ( Dönüşte Topçular - Eskihisar Feribotu kullanılacaktır ). GECE saatlerinde aldığımız noktalarda misafirlerimizle vedalaşıyoruz ve bir başka ATOMTUR - TATİLALSANA etkinliğinde buluşmak ümidiyle güzel anılarla ayrılıyoruz.

   

  Tur programında içerik aynı kalmak koşuluyla tur günleri veya program sırası değişebilmektedir.

   Müze ve ören yeri giriş ücretleri; öğrenci, öğretmen ve emekliler için farklıdır. Ayrıca daha önce gezmiş olup gezmek istemeyenler olabilmektedir. Dolayısıyla bu ücretler tur bedeline yansıtılmamakta ve müze kartı olan misafirlerimiz giriş ücreti ödemeden ören yerlerini ziyaret edebilirler. MÜZE KARTI olmayan misafirlerimiz ise ÖREN YERİ girişleri için öğrenci kişi başı 30 TL yetişkin kişi başı 70.-TL ödeyip acentemizden temin edebilirler.

   

  Tek kişi ve çocuk ücretleri

  Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz 2 gece için acenteye geçerli otellerde 180 TL, Reis otelde 220 TL, 5* otellerde 300 fark ödemelidirler.0-6 yaş çocuk ücretsiz olup Koltuk talep edildiği takdirde 350 TL acenteye ödenmelidir.

  07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 450 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki kişilik ücret ödenmelidir.

   

  KONAKLAMA BİLGİSİ:

  Halıcı, Hierapolis,Tripolis vb. Termal Otellerde.

  Reis Termal Otel..

  5* Richmond, Polat vb. Termal Otellerde.

  HAFTANIN YOĞUNLUĞUNA GÖRE OTELLERDEKİ DOLULUK DURUMUNA GÖRE AYNI YA DA DAHA ÜST STANDARTLARDA KONAKLAMA YAPMA HAKKI ATOMTUR – TATİLALSANA’DA SAKLIDIR.


 • Fırsatı satın aldıktan sonra 2 gün içerisinde rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

  Rezervasyon için; [email protected] ‘a mail yoluyla kodlarınız ve iletişim numaranızı bırakarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

  Ya da 0216 306 306 1 – 0216 306 306 5 – 0535 219 6203 numaralı telefonlardan acentemize ulaşabilirsiniz.

  Rezervasyon yapıldıktan sonra iptal işlemi yapılamamaktadır.

  Acenta tarafından yeterli sayıya ulaşılmadığında tur misafir isteğine göre bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir.

  MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK KAMPANYA KODUNU SATIN ALMASI GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE KESİNLİKLE İPTAL VE İADE YAPILMAYACAKTIR.

 • Atom Tur Tursab Belge No: 7868 Kordon Boyu Mah. Ankara Cad. Cevdet Sayın Apt. No: 79/3 Kartal – İstanbul

  0216 306 306 1 / 0216 306 306 5 / 0532 168 1636

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

Fırsat No : 188353
 • Bayramda Termal Otel Konaklamalı Pamukkale Alaçatı Çeşme Turu
  499,00 TL 579,00 TL