Kurban Bayramında 4 Günlük Halkidiki & Selanik & Kavala Thassos Adası Turu!

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
SINIRLI SAYIDA 4 Günlük Halkidiki Selanik Kavala Thassos Adası Turu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
400,00 TL
 
Fırsat
4 Günlük Halkidiki Selanik Kavala Thassos Adası Turu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
450,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 69 36 / 66

  Kurban Bayramı Halkidiki & Selanik & Kavala Thassos Adası Turu

  3 Gece 4 Gün /   - 17 – 19 - 21 Ağustos Hareket Yeşil Pasaporta Vizesiz

  HAREKET TARİHİ: 17 – 19 - 21 Ağustos

  SINIRLI SAYIDA 4 Günlük Halkidiki Selanik Kavala Thassos Adası Turu 600 TL  yerine 400  TL

  4 Günlük Halkidiki Selanik Kavala Thassos Adası Turu 600 TL yerine 450  TL

  *Turu satın alan misafirlerimiz  sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri için 55  €  ,Thassos feribot ücreti 15 € acenteye ödemekle yükümlüdür.   Bu ücretler kayıt esnasında acenteye ödenecek olup zorunludur.

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

  * Lüx Otobüsler  ile gidiş dönüş ulaşım.

  * Selanik Metropolitan Hotel veya benzeri otelde 2 gece ,

  * Kavala  Esperia Otel  veya benzeri otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama.

  * Tur Programında Belirtilen tüm çevre ve Şehir turları

  * Zorunlu Seyahat Sigortası   , 65 yaş üstü 10 € fark alınmaktadır

  * Profesyonel Türkçe Rehberlik ücreti        

  TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

  * Yurtdışı çıkış fonu   :  15 Tl

  * Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri

  * Sınır geçiş masrafları, Otel Konaklama Vergileri  : 55 €  

  * Ekstra turlar,Program dışı geziler,şahsi harcamalar,ilk gün yolda  alınan kahvaltı

  * Thassos Feribot Ücreti   :  15    ( Zorunludur )

  * Öğle ve akşam yemekleri  ve yemekler  esnasında alınacak içecekler

  * Yunanistan Vizesi ve hizmet bedeli     :  Nakit 120 €    !!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!

  TUR PROGRAMI

  1.Gün                                                    İstanbul – Halkidiki                                             

  Saat  21:00  Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı önü , Saat 21.30  Mecidiyeköy Trump Avm Önü ,Saat 22.00 Bakırköy Ömür Plaza Önünden  hareket ile İpsala sınır kapısını kullanılarak Halkidiki ‘ye  doğru  yolculuk.

  2.Gün                                                      Halkidiki  - Selanik                  

  Sabah erken saatlerde Kavala’ya varış ve extra kahvaltı molamızın ardından 3,5 saatlik yolculuk ile Halkidiki’ye varış. Halkidiki Selanik kentinin güneydoğusunda bulunan bir yarımadadır. Karakteristik üç yarımadalar, üç dişli mızrak gibi Egeyi andırır. Güneşli, altın kumlu plajları, derin ve pitoresk körfezleri, geleneksel köyleri ve modern turistik tesisleri ve korunaklı koyları, denizi, Akdeniz iklimi ve muhteşem doğal güzelliği ile adeta Avrupanı’nın Maldividir.Halkidiki bölgesinin turizm merkezi olarak , kumsalları , plajları ile  ünlü Kallithea Bölgesindeki anlaşmalı olduğumuz Plaja varış ve  Tam gün Yüzme için serbest zaman veriyoruz. Yüzme molamızın ardından Konaklama yapacağımız Selaniğe doğru hareket ediyoruz.Konaklama Selanik Otelimizde,Akşam yemekli ve müzikli taverna gecesi ( extra kişibaşı 40 € )

  3.Gün                                                    Selanik                      

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile otelimizden ayrılıp , Selanik şehir turumuzda  Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi, Atatürk’ün Evi, Döner Kule, 19.yy neo klasik yapılar, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası , Hamza Bey Camii, B.İskender, E. Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları göreceğimiz yerler arasındadır.Selanik şehir turumuzun ardından serbest zaman.Konaklama Selanik Otelimizde.

  4.Gün                                                    Selanik - Kavala  - Ammolofoi

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası  Kavala’ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz.Kavala şehir turumuzda , su kemerleri, liman,kale,19.yy neo klasik yapılar,Pangia,eski & yeni şehir,Acropolis,deniz feneri, Ag.Nicholas & Teodoro Kimissi kiliseleri Kavala’lı Mehmet Ali paşa imarethane,ev & heykeli’nin görülmesinin ardından Kavala’nın en güzel plajlarından olan Batis Beach’e gidiyoruz. ( Giriş ve yol ücreti kişibaşı 5 € )Burada vereceğimiz Yüzme molamızın ardından konaklama yapacağımız otelimize varış.

  5.Gün                                                   Keramoti - Thassos Adası  - İstanbul                    

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile  Thassos adasına seyahat için Keramoti Limanına varıyoruz ve 40 dakikalık zevkli bir yolculuk  sonrası Thassos adasına varıyoruz.THASSOS adasının leziz balları, nefis şarapları, konukseverliği ve temiz sahilleriyle ünü çok uzaklara ulaşmıştır. Thassos tarihi antik çağlara değin uzanır. O zamanlar Thassos altın ve mermer madenleriyle ünlüydü. 95 km. sahil şeridi ve onun çevrelediği tüm ada boyunca sıralanan sıradışı kaldırımlı yollar adanın göze çarpan güzelliğini sergiler. Sayısız yan yollar size çoğu beyaz mermer kayalıkları, yüksek dağlar ve çam ağaçlarıyla çevrelenen hoş dağ köylerine rehberlik yapacaktır. Adanın etrafı 90 km ile sınırlı olup , otobüs ile yaklaşık 3 saat sürmektedir.Thassos’da Limana yakın Prinos bölgesinde bulunan anlaşmalı olduğumuz La Scala Beach ‘de denizin ve güzelliğin tadını çıkarıyoruz.Rehberimizin belirleyeceği saate kadar vereceğimiz deniz molasının ardından Akşamüstü feribotu ile Limana doğru hareket ediyoruz.Limanda feribot beklerken dileyen misafirlerimiz bal alışverişi yapabilirler.Feribot ile geçtiğimiz Keramoti limanından  İpsala sınır kapısına yolculuğumuza devam ediyoruz.Sınır Kapısında Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek İstanbul’a yolculuk.Tekirdağ’da  vereceğimiz köfte molası sonrası gece saatlerinde İstanbul’a varış,gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

  ÖNEMLİ

  Turu satın alan misafirlerimiz  sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri için 55  €  ,Thassos feribot ücreti 15 € acenteye ödemekle yükümlüdür.   Bu ücretler kayıt esnasında acenteye ödenecek olup zorunludur. Tek kişi farkı  70 €  ,  3-12 yaş çocuk ücreti  250 tl  + zorunlu ücretler olup acenteye ödenecektir.Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 10  gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.Rezervasyon değişiklikleri ve iptalleri  15 gün önce yaptırılmalıdır, aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

    • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 69 36 / 66

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 15 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Rezervasyon  tarih değişiklikleri 10 gün önce yaptırılmalıdır aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.

  Acente ve rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Resmi ve Özel Tatillerde Geçerli Değildir.

  Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 14 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

   

   

 • 0212 225 69 36 / 66