Kurban Bayramında Yarım Pansiyon Konaklamalı 4 Günlük Gizemli Likya Turu!

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
SINIRLI SAYIDA Kurban Bayramında Geçerli 4 Günlük Gizemli Likya Turu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
650,00 TL
 
Fırsat
Kurban Bayramında Geçerli 4 Günlük Gizemli Likya Turu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
700,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 69 36 / 66 

  Kurban Bayramı Gizemli Likya Turu 

   3 Gece Konaklama / 4 Tekne Turu / Yarım Pansiyon   

  Bursa ve İzmir ‘den Katılım 

  HAREKET TARİHİ:  18 – 19 – 20 – 21 Ağustos Hareket

  SINIRLI SAYIDA Kurban Bayramında Geçerli 4 Günlük Gizemli Likya Turu  650 TL

  Kurban Bayramında Geçerli 4 Günlük Gizemli Likya Turu 700 TL 

  *Turu satın alan misafirlerimiz  Milli park,müze ve Ören Yeri giriş  ücretleri ,4 Tekne Turu için  Kişi başı 150  TL Acenteye ödemekle yükümlüdür.bu ücret tura katılmadan 1 hafta önce şirket banka hesabına gönderilmesi zorunludur

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  GEZİ  ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER

  * Lüx Otobüsler İle Ulaşım

  * Area Otel,Malhun Otel,Bezay Otel V.benzeri otel’de 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,

  * Açık Büfe 3 Sabah kahvaltısı, * Açık büfe veya yöresel yemeklerden oluşan 3 Akşam yemeği,

  * Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,* Hola Travel Güvencesi,

  * Hola Travel Otobüs'ü içerisindeki sınırsız ikramlar,

  * 1618 Nolu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası.

  * Rehberlik Hizmetleri

  GEZİ  ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

  * Tur esnasında alınan tüm öğle yemekleri , tüm yemeklerde alınan içecekler

  * Extra olarak belirtilen organizasyonlar * Mola yerlerinde ve otelde yapılan harcamalar

  * Program Dahilindeki Müze ve Ören yeri Giriş Ücretleri

  * 4  Tekne Turu

  TUR PROGRAMI

  1.GÜN /      İSTANBUL – BURSA - AYDIN – DALYAN

  20:00 Bakırköy Ömür AVM Önü, 21:00 Harbiye Ofis Önü , 22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı, 22:20 Çayırova         Mc donalds önü , 01.00 Bursa Özdilek Önünden katılan misafirlerimizle birlikte Susurluk – İzmir - Aydın güzergahından gece boyunca sürecek yolculuğumuza devam ediyoruz

  Toplam KM: İstanbul – Dalyan 840 KM

  2.GÜN /   DALYAN - GÖCEK –  İZTUZU – ÖLÜDENİZ – FETHİYE   

  Sabah  06.30 Ege Ünüversitesi Bornova Sapağı Önünden katılan misafirlerimiz ile yolumuza devam ediyoruz.Yol güzergahımızda vereceğimiz kahvaltı molamızın ardından ilk durağımız Dalyan oluyor . Dalyan'ı Köyceğiz Gölüne bağlayan su kanalının oluştuğu güzergahı takip ederek Kaya oyma kral mezarlarını görüyoruz. Efsanesi dilden dile anlatılan BYBLİS ve KAUNOS'un hüzün dolu hikâyesini rehberimizden dinliyoruz. ( 1.Tekne ) Teknemiz ile sazlıkların oluşturduğu kanalda ilerleyerek Atlantik Okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta  cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İztuzu Plajına ulaşıyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takıp ederek güzel ve zevkli bir yolculuktan  sonra extra açık büfe Öğle yemeğimizi alıyoruz.Dalyan turumuzu tamamladıktan Göcek’te mola veriyoruz. Kordon’da bulunan çay bahçelerinde İçilen sıcak çayların ardından Babadağların hemen eteğinde bulunan BELCEKIZ - ÖLÜDENİZ'e geçiyoruz. Burada  yüzme molası için serbest zaman vererek  güneşin ve denizin tadını çıkartıyoruz. Akşam saatlerinde otelimize varış , odalarımıza yerleşme Akşam yemeği ve konaklama

  Öğle Yemeği (extra) : Dalyan’da Kanal Kıyısındaki Restoranda açık büfe – Kişi Başı 25 TL

  3.GÜN /   KAŞ – KALKAN – KAPUTAŞ PLAJI

  Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası hareketle Kalkan üzerinden KAPUTAJ plajına gidiyoruz. Muhteşem manzarası karşısında etkilenmek elde değil, burada vereceğimiz  fotoğraf molası sonrasında KAŞ'a geliyor ve sizlere serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin önceden sizlere belirttiği saat’de otobüsümüzün önünde bulunuyoruz. KAŞ'a veda ediyor ve Üçağız kasabasına hareket ediyoruz. Burada bizi bekleyen teknemize( 2.Tekne Turu) binerek batık kent Kekova'yı gezmeye başlıyoruz. Kekova Adası, Tersane Koyu, Batık Liman, Simena Köyü(Kale Köyü), Hamidiye Koyu, Gök Kaya, Burç Koyu, Uçağız, Simena Kalesi, Denizin İçindeki Lahit, Korsan Mağarası gezileri ve yüzme molaları ardından otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.(Fethiye - Çalış)

  Toplam KM : 340 KM Öğle Yemeği (extra): Kekova Tekne Turunda; Makarna salatası, Bezelye Salatası, Mevsim Salata, Bulgur Pilavı, Mangalda kızarmış piliç – Kişi Başı : 25 TL

  Akşam Eğlencesi (extra) : Dileyen misafirlerimizle Fethiye barlar sokağında bulunan Mango Bar’a gidiyoruz. Pasha eşliğinde eğlence için giriş ücreti ve bir içki dahil – Kişi Başı 45 TL

  4.GÜN /   12 ADALAR TEKNE TURU - KLEOPATRA HAMAMI - KATRANCI ADASI - CENNET KOYU

  Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrasında tam gün serbest zaman veriyoruz.Dileyen misafirlerimiz  12 Adalar Tekne Turuna , dileyen misafirlerimiz Jeep Safari Turuna katılabilirler.

  12 Adalar Tekne Turu Öğle Yemeği ve Ulaşım Kişibaşı : 45 tl :  Tüm gün boyunca yapacağımız tekne turumuzda Klopatra Hamamı, Katrancı Adası, Tavşan Adası, Yassıca Adası, Göbün Koyu, Tersane Adası, Kızıl Ada, Şövalye Adası (giriş ücreti misafirlerimiz tarafından ödenecektir), Zeytinli Ada, Cennet Koyu. Günün sonuna doğru Otelimize dönüş yapıyoruz.

  Jeep Safari Turu Kişibaşı :  45 tl

  Akşam Eğlencesi (extra): Dileyen misafirlerimizle Hisarönü Barlar sokağına gidiyoruz. Burada verilen serbest  zaman sonrası gecenin ilerleyen saatlerinde buluşup otele geri dönüyoruz (Bu tur için sadece ulaşım ücreti alınacaktır – Kişi Başı 15 TL )

  5.GÜN /   GÖKOVA - AZMAK ÇAYI TEKNE TURU - AŞIKLAR YOLU - AKYAKA – FETHİYE

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile  aşıkların yürüyüş yaptığı okaliptüs ağaçları altında AŞIKLAR YOLU bizleri bekliyor. Aşıklar yolunda vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan  AKYAKA Beldesine geliyoruz.  İlk olarak kanal teknelerine binip doğal sit alanı ilan edilmiş olan, göçmen kuşların, su samurlarının yaşadığı, balıklarının yumurtlamaya geldiği AZMAK ÇAYI'nı görmek için nehire dümen kırıyoruz AZMAK ÇAYI TEKNE TURU (3.Tekne Turu). Akyaka’dan deniz kokusu üzerimize sinmiş ayrılıyor ve  GÖKOVA TEKNE TURU  ( 4. Tekne Turu ) yapmak için teknemize biniyoruz. Mitolojide geçen ve denizler tanrısı Poseidon sarayının gök lacivert denizin dibinde olduğu söylenen Gökova’nın eşsiz koylarını dolaşmaya başlıyoruz. Gelibolu Adası, Yeşil Deniz, Zeytinli Koy, İncekum, Lacivert Koy demir atıp yüzeceğimiz koylar arasında, Akşamüstü tekneden indikten sonra  dönüş yolculuğumuz başlıyor .Yol güzergahımız üstünde bulunan Şirince turumuzu yapıyoruz. ( extra ) Şarabı ve Eski Rum Evleri ile meşhur, tarihi evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'de  akşam yemeğinizi ege esintilerinden tadarak alabilirsiniz. Keyfili bir akşam yemeği sonrası Yöresel el sanatlarını, köye has sabunları görüp, Şirince gezimizi tamamlayarak, Selçuk - İzmir - Manisa - Balıkesir - Bursa üzerinden İstanbul'a doğru hareket ediyoruz.Gece geç saatlerde misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz.

  Toplam KM : 890KM

  Öğle Yemeği (extra) : Gökova Tekne’de yemek  – Kişi Başı 25 TL

  Turu satın alan misafirlerimiz  Milli park,müze ve Ören Yeri giriş  ücretleri ,4 Tekne Turu için Kişi başı 150  TL Acenteye ödemekle yükümlüdür.Bu ücret rehber tarafından otobüs kalkışında toplanacaktır ve zorunludur.

  7-12 yaş grubu çocuklar içinde bu ücret 150 TL dir.

  0 – 6 yaş çocuklar otobüste koltuk,almadıkları takdirde ücretsizdir.

  Koltuk talep edildiği takdirde 200 TL  Acente’ye ödenecektir.

  Tek kişi farkı 150 TL dir.

  7-12 yaş çocuk  konaklama ve ulaşım fiyatı 100 tl indirimli + zorunlu ücret acenteye ödenecektir.

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 10 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Rezervasyon tarih değişiklikleri 10 gün önce yaptırılmalıdır aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.Acente ve rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  ÖNEMLİ BİLGİ;

  Gezi Süresi 5 Gece 6 Gün olup 3 gece otel konaklamalıdır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0-6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak verilmeyebilir. REZERVASYON SIRASINDA KOLTUK SÖZÜ VERİLEMEZ. Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa bağlı olarak Değişiklik Yapılabilir. Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Hola Travel Sorumluluğu Yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında tur iptal olur. Böyle bir durumda Hola Travel Tur misafirlerine 5 ( Beş ) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

   

    • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 69 36 / 66

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 15 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Rezervasyon  tarih değişiklikleri 10 gün önce yaptırılmalıdır aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.

  Acente ve rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Resmi ve Özel Tatillerde Geçerli Değildir.

  Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 14 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

 • 0212 225 69 36 / 66