FIRSAT TÜKENDİ

Beylikdüzü Elegant Güzellik Merkezi'nden 10 Seanslık Tüm Vücut Diode Lazer Uygulaması

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Tüylerinizden kurtulmak için, ağda, sarartma veya tüy dökücü kremler gibi geçici çözümler sunan geleneksel yöntemler kullanıyorsanız, özellikle sizin tüy sorununuzu kökünden çözecek bir uygulamadır Diolaze Lazer Epilasyon.

  Biliyorsunuz, geleneksel yöntemler sonsuza dek tedavi gerektirir. Oysa Diolaze ile sadece birkaç seans yeterli olur. Çoğu hasta, hemen birkaç seans sonrasında tüylerinde önemli ölçüde azalma olduğunu görür ve çok zaman geçmeden tüysüz, pürüzsüz bir cilde kavuşur.

  Beylikdüzü Elegant Güzellik Merkezi'nden 10 Seanslık Tüm Vücut Diode Soprano Buz Başlıklı Lazer Uygulaması 1500 TL yerine 750 TL

  Diolaze Nedir ?

  Diolaze, istenmeyen tüyleri güvenli ve hassas şekilde yok eden gelişmiş bir lazer epilasyon prosedürüdür. Diolaze, en büyük tedavi alanı boyutuna sahiptir. Bu yüzden tedaviniz hızlı ve rahat biter. Etkinlik, hasta rahatı ve hız kombinasyonu sayesinde Diolaze epilasyonda liderdir.

  Kaç Seans Gerekir ?

  Her tedavide tüyler gözle görünür biçimde azalır. En iyi sonuç, 8 ila 10 seansın sonunda alınır. Seansların sayısı tüy renginize, tüy tipinize, vücut bölgesine ve cilt tonunuza göre değişir.

  Hangi Bölgelerde Etkilidir ?

  Vücudun istenmeyen tüylere sahip pek çok yerinde Diolaze güvenli bir şekilde kullanılabilir. Genelde uygulanan bölgeler: bikini, bacaklar, kollar, göğüs, sırt, omuzlar, karın, boyun, yanak ve favorilerdir. • ÖZEL GÜNLER HARİÇ 2 Şubat 2018 tarihine kadar geçerlidir.

  Randevu zorunludur.

  Randevu için 0212 872 33 55 // 0530 203 33 03 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  Randevu iptalleri 12 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

  Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.

  1 kişi 1 kupon kullanabilir.

  Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

  İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayın