FIRSAT TÜKENDİ

Beylikdüzü Ramada By Wyndham Pearl Spa’da Islak Alan ve Masaj Fırsatı!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • RAMADA BY WYNDHAM BEYLİKDÜZÜ’NDE SPA PAKETLERİ

   

  Ramada By Wyndham Beylikdüzü Pearl SPA ile ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirmeye hazır olun! Günlük hayatın tüm yorgunluğunu üzerinizden atıp yenileneceğiniz bayanlara özel ve bayan-erkek karışık ıslak alan alternatifi ile muhteşem bir gün Pearl Spa ‘da sizleri bekliyor!

  “Rezervasyon zorunludur. Müsaitlik almak ve İNDİRİMLİ REZERVASYONDAN yararlanmak için 0212 630 10 15 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden Sarıçamlar Turizm’e ulaşabilirsiniz.”

   

  45 dk. Masaj + Gün Boyu Islak Alan Kullanımı(KİŞİ BAŞI) : 139 TL

   

  Islak Alan Kullanımı

  Sauna

  Hamam

  Buhar Odası

  Masaj Seçenekleri

  Aroma Terapi

  Geleneksel Bali

  Klasik İsveç

   

  Aromaterapi Masajı

  Aromatik yağlar kullanılarak yapılan masajın en büyük özelliği vücudun kendi kendisini iyileştirme potansiyelini güçlendirmesi. Aromaterapi masajı sırasında buharda damıtma yöntemiyle çıkarılmış bitki özleri, bitki yağları kullanılıyor. Kişiye özel olarak seçilen kokuların rahatlatıcı, canlandırıcı etkileri fizyolojik olduğu kadar psikolojik etki de yapıyor.

   

  İsveç Masajı

  Çeşitli manipülasyonlar uygulayarak genel bir gevşeme sağlamak, dolaşımı hızlandırmak, kaslardaki gerginliği azaltmak amacıyla uygulanan bir masajdır. Vücudun tüm sistemlerine faydalı ve iyi bir sağlığa sahip olmamız için gerekli olan masaj, en eski tedavi yöntemlerinden biridir. Dolaşım sistemini güçlendirme, bel, boyun sırt tutulmaları, kireçlenme, romatizma, kas kasılmaları, ödem ve şişlikler, stres ve uykusuzluk, spor öncesi ısınma, spor sonrası dinlenme, cilt estetiği ve rehabilitasyon gibi alanlarda faydalanılan masaj ayrıca, tıbbi tedaviye destek olarak adale problemleri, eklem hastalıkları, bel ve sırt ağrıları gibi daha bir çok tedavide kullanılmaktadır.

   

  Bali Masajı

  Buharda damıtma yöntemiyle çıkarılmış bitki özleri ve bitki yağları kullanılarak yapılan bu masajın en önemli özelliği, vücudun kendi kendisini iyileştirme potansiyelini güçlendirmesidir. Ayrıca kan dolaşımını artırır, kaslardaki gerginliği azaltarak rahatlama sağlar. Vücudun tamamına güçlü hareketlerle uygulanan masaj el ve ayak bölgesinde yoğunlaşarak etkisini gösterir. Kişiye özel olarak seçilen kokuların rahatlatıcı ve canlandırıcı etkileriyle, fizyolojik olduğu kadar psikolojik etki de yapan Bali masajı, kendinizi şımartabileceğiniz en keyifli masajlardan biri...

    • Bu fırsat sizlere Sarıçamlar Turizm / En Güzel Tatilim tarafından sunulmaktadır.

  Özel dönemler (Yılbaşı, sömestr, ramazan/kurban bayramı, resmi tatiller, fuar dönemleri) HARİÇ 31.10.2019 tarihine kadar geçerlidir.

  Hamam da kese köpük masajı olduğun da kullanım önceliği kese köpük yaptıran misafirindir.

  SPA bölümü 10:00 – 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Fırsatı satın almadan önce müsaitlik alınması gerekmektedir.

  Müsaitlik almak için 0212 630 10 15 numaralı telefondan veya ([email protected]) mail adresinden acenteye ulaşabilirsiniz.

  Fırsatı satın aldıktan en geç 2 gün içerisinde rezervasyon zorunludur.

  Rezervasyon yaptırılmaya kupon kodları geçersiz sayılacaktır.

  Rezervasyon tarih değişikliği müsaitlik doğrultusunda yapılacaktır.

  Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.

  MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK FIRSAT KODUNU SATIN ALMASI GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE KESİNLİKLE İPTAL VE İADE YAPILMAYACAKTIR.

 • Adres: Gökevler Mah, 529. Sk. No:2, 34513 Esenyurt/İstanbul

  0212 630 10 15

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN