FIRSAT TÜKENDİ

Çankaya Vivaldi Ce Gold Hotel'de 2 Kişilik Kahvaltı Dahil Konaklama Keyfi!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • VİVALDİ CE GOLD HOTEL

  Ankara'nın en gözde alışveriş merkezleri, restoran ve eğlence mekânlarının bulunduğu Çankaya Turan büneş Bulvarında 2013 den beri faaliyette olan Vivaldi Ce Gold Hotel misafirperverliği ve en üst düzey konforu ile birlikte, ihtiyacınız olabilecek her türlü otel donanımını sizlerin hizmetinize sunmaktadır. Ayrıca otelin Ocakbaşı, alakart restoranlarında ve barında eşi benzeri olmayan tatları sizlere dinamik kadrosuyla kaliteli bir hizmetle sunmaktadır. 2'si süit olmak üzere toplamda 49 otel odası (1 adet engelli odası). Ankara yüksek standartlara sahip 400 kişi kapasiteli 3 adet toplantı , düğün,nişan,nikah, balo salonları 750 kişiye kadar kokteyl. Tüm genel alanlarda, misafir odalarında ve toplantı odalarında yüksek hızda Wi-Fi hizmeti. Sağlık Kulübü dahilinde, fitness salonu , sauna ,masajlı jakuzi ve masaj odası. Restaurant Bar, Ocakbaşı Restaurant dahil olduğu lezzet dolu restoranlar ve bar. Ankara Otelimiz şehir merkezine 15 dakika, Esenboğa havalimanına 45 dakika, Panora AVM'ye 5 dakika uzaklıkta bir konumda yer almaktadır.

  Rezervasyon için; ‘0850 33322 65’’numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  Cuma, Cumartesi veya Pazar Çift Kişilik Kahvaltı Dahil Konaklama 149 TL!  • Özel günler hariç  25 Mayıs tarihine kadar Cuma, Cumartesi ve Pazar geçerlidir.

  *Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

  Rezervasyon zorunludur.  

  Rezervasyon için; ‘0850 33322 65’’numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 3 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır..

  Dilediğiniz kadar kupon alabilirsiniz. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

  Her kupon  1 (bir) kez kullanılabilir. 

  Bu fırsat  2 (iki) kişiliktir.

  Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.                           

  İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayın.