FIRSAT TÜKENDİ

Çeşme Aşk Festivali Dahil 1 Gece YP Konaklamalı 2 Günlük Efes Antik Kenti Meryem Ana Şirince Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON İÇİN 0212 234 32 11 / 12 arayınız. Rezervasyonsuz tura katılamazsınız

  Çeşme Belediyesi'nin, yörede yaşanmış bir aşk öyküsünden ilham alarak düzenlenen bir festival.

  Yaşanmış  bir hikayeden ilham alan Aşk Festivali'nin esinlendiği kökler 1935-1980 yılları arasında yeni adıyla Dalyan olan Köste'de yaşamış olan sağır ve dilsiz bir gence dayanıyor.

  Hareket Tarihleri:  20 Ekim

  SINIRLI SAYIDA Çeşme Aşk Festivali Dahil 2 Günlük Efes Antik Kenti Meryem Ana Şirince Turu 199.90 TL

  Çeşme Aşk Festivali Dahil 2 Günlük Efes Antik Kenti Meryem Ana Şirince Turu 209.90 TL

  *Feribot,Köprü,Otoban, gezi programındaki ara transferler ücretleri için kişi başı 40 TL'nin rezervasyon esnasında acenteye nakden ödenmesi gerekmektedir. Bu ücret yetişkinler ve 7-12 yaş çocuk grubu için zorunldur. Zorunlu Ücretler Tur Programı ile bir bütündür.

  **ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz

  TUR PROGRAMI

  1. Gün (Cuma): İstanbul-Çeşme

  21.30 İncirli Doğtaş Mobilya önü 22:00 Mecidiyeköy Mado  Önü  23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi önü 23.20 Kartal Köprüsü altından hareket ile Yalova - Bursa karayolu üzerinden normal hava ve yol koşullarında 8 saat sürecek yolculuğumuza başlıyoruz.

  2. Gün (Cumartesi): Çeşme , Alaçatı , Dalyan ( Çeşme Aşk Festivali)

  Sabah erken saatlerde yol güzergahında alınacak ekstra köy kahvaltısını takiben Türkiye de ilk temalıfestivali olan Oyuk (Korkuluk Festivalini) gerçekleştiren Barbaros Köyün e gidiyoruz. Festival sonrasında köylülerin yaptıkları bu korkuluklar köyün sokaklarında tüm yıl boyunca sergileniyor.Ardından Çeşme’yehareket ediyoruz. Panoramik çeşme gezimiz sonrasında 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan günümüz de otel olarak hizmet veren Kervansaray’ıgörüyoruz. Sonrasında Çeşme Meydanda  serbest zamanımızın ardından Alaçatı’ya hareket ve takiben  Dalyan’da Festival alanına gidiyoruz. Çeşme Belediyesi'nin, yörede yaşanmış bir aşk öyküsünden ilham alarak bu yıl üçüncüsünü düzenlediği 3. Aşk Festivaline katılıyoruz. 9 Durak 9 Deneyim etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilecek 3. Aşk Festivali; ilçenin balık restoranları ve gurme lezzetleriyle tanınmış duraklarında farklı lezzetlerle buluşuyoruz. Konserden müzik ve şiir dinletilerine, dans gösterilerinden, aşk sohbetlerine kadar bir çok etkinliği içinde barındıran Aşk Festivali yine ses getirecek. Akşam saatlerinde rehberimizin belirleyeceği saatte buluştuktan sonra, otelimize hareket ediyoruz. Akşam  konaklama otelimizde.

  3. Gün (Pazar)  Efes Antik Kenti,Meryem Ana,Şirince,İstanbul

  Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Efes Antik Kenti’ne hareketediyoruz. Burada Arcadiane Caddesi,Tiyatro, Küretler Caddesi, Memmius Anıtı, Herakles Kapısı, Traian Çeşmesi,Hadrian Tapınağı, Scholastika Hamamları, Gymnasion, Ticaret Agorası, Odeon,Parlamento Binası, Mozaikli Kaldırım, Paleastra,) Efes Antik Kenti gezimizin ardından Hıristiyan  inanışına göre Meryem Ananın yaşadığı ve öldüğü ev olarak kabul edilen ve Hıristiyanların hac merkezi de olan Meryem Ana Evi gezisini yapıyoruz. Kuran-ı Kerim ve İncil de adları geçen Eshab-ül Kehf ( 7 Uyurlar ) geziyoruz. Buradaki gezimizi tamamladıktan sonrası extra öğlen yemeği için vereceğimiz serbest zamanın ardından Şirince’ye hareket; Şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye varıyoruz.Rehberimizin anlatımları sonrası alışveriş için serbest zaman veriyoruz.Serbest zaman sonrası Şirince den hareket ediyorİzmir – Manisa – Balıkesir  üzerinden İstanbul’a dönüş ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

  NOT: Festival programında meydana gelebilecek değişiklikler aynen tur programına yansıtılacak olup acente sorumlu tutulamaz.

  FIRSATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  *Otobüs ile ulaşım ve , rehberlik hizmetleri

  *İki kişilik odalarda 1 gece seçilen kategoriye göre Oda kahvaltı veya Yarım Pansiyon konaklama

  FIRSATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  *Müze, ören, kale, antik kent, kilise, müze gibi giriş ücretleri misafirlere aittir.

  *Öğle yemekleri ve otelde ekstra harcamalar, ilk gün yol güzergahında kahvaltı

  *Ekstra ve program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar

  *Feribot,Köprü,Otoban, gezi programındaki ara transferler ücretleri için kişi başı 40 TL'nin  

   rezervasyon esnasında acenteye nakden ödenmesi gerekmektedir. Bu ücret yetişkinler ve 7-12 yaş çocuk grubu için zorunldur. Zorunlu Ücretler Tur Programı ile bir bütündür.

    • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben [email protected] veya 0212 234 32 11 / 12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04  nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  28 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.