FIRSAT TÜKENDİ

Cosmo Terapi Merkezi'nde Biorezonans Yöntemiyle Sigaraya Elveda!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Cosmo Biorezonans Terapi ile tek seansta sigaradan kurtulmak elinizde!

  Cosmo Terapi Merkezi'nden Biorezonans Yöntemiyle Tek Seansta Sigaradan Kurtulma 89 TL!

  Biorezonans Yöntemiyle Sigarayı Bırakma Uygulaması:

  Biorezonans Yöntemi, tek seansta bağımlılık yapan madenin çevresine yaydığı frekansların vücuttan silinmesi işlemidir. İçilen sigaradan alınan frekans, elektronik olarak ters çevrilerek elektromanyetik dalgalar şeklinde vücuda verilir. Amaç bağımlılık yapan maddeye karşı vücutta bir temizlenme hali yaratabilmektir. Biorezonans Yönteminde vücuda herhangi bir madde verilmez.

  Etkisi Nasıl Olur?

  Biorezonans Yöntemi vücudun nikotine olan tanışıklık durumunu tek seans ile ortadan kaldırmaktadır. Uygulama sonrasında sigara isteği azalmakta ve giren kişilerin hemen hepsinin söylediği gibi ''vücudun sigara istemiyor olması, fiziksel bir istek duymama hali'' yaşanmaktadır. Biorezonans Yöntemi uygulaması sonrasında kişi, sigara içmeye kalksa bile hem eski bildiği tadı alamamakta, hem de bağımlılık durumunun eskisinden farklı olduğunu görmektedir. Etkisi, nikotin vücuda tekrar tekrar ve ısrarla tanıtılmadığı sürece kalıcıdır.

  Terapiye Gelmeden Önce:

  Bırakma zamanınızı işlerinizin anormal derecede yoğun olduğu ve anormal bir stresin hakim olduğu bir zamana denk getirmeyiniz. Bayan iseniz adet zamanının hemen öncesine gelmemesine özen gösteriniz. Gelmeden önce sigarayı azaltmayınız. Yarım günlük bırakmalar yapmayınız. Kendinizi denemeye kalkmayınız. Eskiden içtiğiniz kadar içiniz. Son akşam alkol almayınız. Sigarayı bırakma gününün öncesi akşam (mümkünse birkaç gün öncesinden itibaren) alkol almayınız. Son 6 saat kahve içmeyiniz. Bir gün öncesinden itibaren bol sıvı almaya başlayınız. Sigara içmeye devam ediniz. Randevunuza giderken yanınızda genellikle içtiğiniz marka sigaradan son iki tane kalmasına dikkat ediniz.

  Biorezonans Yöntemi Uygulaması

  Adım 1:

  Uygulama öncesinde sigara içmenizi isteyeceğiz. Uygulamanın hemen öncesinde yarısını içeceğiniz ve küçük bir cam tüp içine söndüreceğiniz iki adet sigarayı kullanacağız.Terapi esnasında son içtiğiniz sigaralar kullanılacak, yani bio-rezonans ile frekans temizliği, son içtiğiniz sigaralar üzerinden olacak. Bu yüzden bu sigaraların genellikle kullandığınız marka sigaralar olması önemlidir. Biorezonans yöntemi uygulaması sırasında rahat bir koltukta oturuyor olacaksınız. Ellerinizde cihazın elektrotları olacak. Ayaklarınız özel iletken plakalara basıyor olacak. Alnınızda ise bir başka elektrot sarılı bulunacak. Uygulama 30 ila 50 dakika arası sürecek ve bu sırada bir rahatlama-sakinlik hali yaşayacaksınız, hafif sersemlik hissetmeniz de olasıdır. Bu durum, seans bittiğinde ortadan kalkar ve sizi işinizden alıkoyacak ya da araba kullanmanızı engelleyecek bir durum değildir. Seans sürerken doktorla yapacağınız bir görüşme olacak. Bu görüşmede size motivasyon değerlendirmesi yapılacak ve bırakma sürecinde uymanızı önerdiğimiz bazı kurallar, ayrıca psikolojik bağımlılığın üzerine gitmenin yolları anlatılacak.

  Adım 2:

  Sigara bırakma uygulamasında de sigaradan alınıp değiştirilen elektromanyetik frekanslar bir etil alkol - tuzlu su karışımına verilecek. Başka bir deyişle küçük bir şişe içindeki bu sıvı elektro-homeopatik yüklemeye tabi tutulacak. Homeopatik sıvı uygulamanın devamında, evde kullanılacak. Gün içinde zaman zaman dil altına damlatılacak.

  Adım 3:

  Homeopatik sıvıya benzer şekilde uygulamanın devamı için bir de çip kullanılacak. Bu çip işlem bitiminde cihazdan çıkartılıp bir bant yardımı ile göbeğinizin altına yapıştırılacak. Çip üzerinizde kaldığı süre boyunca sigaranın tersi elektromanyetik bilgiyi vücudunuza vermeye devam edecek. Çip sudan etkilenmeyeceği için vücudunuza çip takılıyken banyo yapabilir ve denize girebilirsiniz.


  Cosmopark Estetik Hakkında

  İstanbul’da Beşiktaş’ta hizmet vermeye başlamıştır. Profesyonel kadrosu ve yenilikçi yapısı ile en gelişmiş teknolojiyi kullanarak, tüm estetik hizmetlerini hassas, özenli ve güvenilir bir şekilde sunmaktadır.
  Güzellik ve estetik konusunda size en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen Cosmopark’ta hijyenik,şık atmosferinde güleryüzlü hizmet alabilirsiniz.

   


 • 24 Nisan 2018 tarihine kadar geçerlidir.

  Bu fırsat Pazar hariç saat 10.00-19.00 saatleri arasında geçerlidir.

  Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon için 0212 259 70 75 / 0538 428 36 96 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  Rezervasyon iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

  Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

 • Adres: Ihlamurdere Cad. Ihlamur Saray Apt. No: 41/3, 34353 Beşiktaş/İstanbul

  0212 259 70 75 / 0538 428 36 96

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN