FIRSAT TÜKENDİ

Erken Rezervasyona Özel Türk Hamamı Sauna Kapalı Havuz Kullanımı Dahil Uludağ Kayak Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Erken Rezervasyona Özel ULUDAĞ KAYAK TURU

  Ulaşım – Sabah-Akşam Yemekler-Türk Hamamı-Sauna-Kapalı Havuz

  23.12.2017  - 25.03.2018 Arası Her Cumartesi Hareket

  Form Back – Kırcı Otel v.benzeri Konaklamalı Tur bedeli : 249 TL Yerine 199 TL  

  Tiera Termal Otel – Holiday İnn Otel Konaklamalı Tur bedeli : 299,00 TL Yerine 239 TL  

  Tura katılacak yetişkin konuklarımız   Milli Park giriş ücreti,Feribot Geçiş Ücreti , otopark ve diğer giderler için 40 TL  ödemekle yükümlüdür. Bu ücretler kayıt esnasında veya tura katılmadan 1 hafta önce acenteye ödenmesi gerekmektedir.

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  REZERVASYON İÇİN Hola Telefon : 0 212 225 69 66 / 225 69 36 

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler :

  Lüx Araçlar ile gidiş – dönüş ulaşım

  Seçilen Kategoriye ve Otele göre 1 gece yarım pansiyon konaklama, Kahvaltı açık büfe ve set menü akşam yemeği

  Araç  içerisindeki ikramlar – İlk gün yolda verilen sabah kahvaltı paketi  ,

  Mesleki Sorumluluk Seyahat Sigortası

  Profesyonel Rehberlik hizmetleri

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler :

  Kişisel harcamalar  - Kayak ve  kıyafet Kirası

  20 adet pist için sınırsız Ski pass ve lift kullanım ücreti

  Öğle Yemeği  * Ören yeri giriş ücreti ve Feribot geçiş ücretleri

  TUR PROGRAMI

  Cumartesi   İstanbul - Uludağ

  ATAKÖY ATRİUM ÖNÜ: 04:30  

  ETİLER AKMERKEZ ULUS KAPISI: 05:00
  KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ ÖNÜ   : 05:30   

   KARTAL KÖPRÜSÜ : 05.40    

   ÇAYIROVA MC DONALDS ÖNÜ: 05.50

  Kalkış noktalarımızdan misafirlerimizi alarak  Uludağ’a doğru yola hareket ediyoruz. Araç İçerisinde dağıtacağımız kahvaltı paketlerimiz eşiliğinde yolculuğumuza devam ediyoruz. Saat 07:30–08:00 gibi Bursa’ya vararak dağ yoluna doğru hareket ediyoruz. 08:30–09:00 saatleri arasında Uludağ I. Yatırımcılar Bölgesi’ne varıyoruz ve rehberlerimizin araç içinde sizlerden aldıkları talep doğrultusunda Kayak odasına varıyoruz.Kayak odasından malzeme alacak  misafirlerimizin  hızlı bir şekilde hazırlanmaları sağlanmaktadır.Hazırlıklar tamamlandıktan sonra Uludağ’da tam gün serbest zaman veriyoruz.Kayak yapmayan misafirlerimiz pistlere yakın olan cafeler de vakit geçirebilir yada kızaklar ile eğlencenin tadına varabilirler.Akşam rehberimizin belirleyeceği saat’de 16:30 – 17.00 ‘de  buluşma noktasına gelerek  Bursa’da bulunan otelimize doğru hareket ediyoruz.Otelimize yerleştikten sonra akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  Acentamız  misafirleri  ; Tüm sezon boyunca kayak, snowboard ve tüm ekipman kiralarından % 25 - % 40 arasında değişen indirim oranları ile yararlanmaktadırlar.İndirimli fiyatlar aşağıda sunulmuştur.Toplu Kayak ve Snowboard dersi için % 40 indirim sağlanmaktadır. ( en az 10 kişi olması gerekmektedir.)Rehberlerimiz tur başlangıcında vakit kaybetmemek açısından tüm ekipmanlar ile ilgili sipariş bilgilerini misafirlerimizden alıp kayak odalarında hazır bulundurmaktadırlar.

  Kayak takımı     :  35 tl  / Board-Bled : 45  tl  / Kızak  : 15 tl  / Kayak kıyafeti   : 30  tl  ( pantolon-mont )

  Ski Pass Ücretleri

  1 Günlük Çıkış : 100 TL  - 2 Günlük Çıkış : 170 TL   - 3 Günlük Çıkış : 230 TL

  4 Günlük Çıkış : 270 TL  - 5 Günlük Çıkış : 310 TL

  Pazar     Uludağ   - İstanbul

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile kayak yapmak isteyen misafirlerimiz ile Uludağ’a çıkış ve tam gün serbest zaman veriyoruz.Uludağ’a çıkmak istemeyen misafirlerimiz otel’de bulunan ıslak zemin ( kapalı havuz-sauna-hamam ) faydalanabilirler.Akşam rehberimizin belirleyeceği saat’de hareket ile  ( takriben 16.30 ) İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor  , dağ yolunu iniş esnasında meşhur İskender için yemek molası veriyoruz ve yolculuğumuza devam ediyoruz , akşam 23.00 civarı siz değerli misafirlerimizi bir dahaki turumuzda görüşmek dileği ile aldığımız noktalara bırakıyoruz.

  * 4-12 yaş çocuk içinde extra ücret 40 tl’dir.

  * 0-3 yaş çocuklar otobüste koltuk  talep etmedikleri takdirde ücretsizdir.

  * Koltuk talep edilirse  80 tl acentaya ödenmesi gerekmektedir.

  * 7-12 yaş ücreti   30 tl indirimli olup acenteye kayıt esnasında ödenmesi gerekmektedir.

  * Tek kişi farkı 60 tl olup kayıt esnasında acentaya ödenmesi gereklidir.

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den itibaren 10  gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.Rezervasyon değişiklikleri gezi tarihinden 14 gün önce yaptırılmalıdır aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.

   

    • Rezervasyon Detayları

  a-Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra linkte gönderilen okudum , onaylıyorum butonu ile rezervasyonunuzu onaylamanız gerekmektedir

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  TÜKETİCİNİN , DÜZENLEYİCİ veya ARACIYA yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı bulunmaktadır. Bu feshin paket turun başlamasından en az 30 gün önce bildirilmesi halinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel TÜKETİCİYE aynen iade edilir. Ancak bu feshin paket turun başlamasına 30 günden daha az bir süre kala bildirilmesi halinde paket turun başlamasından 15-8 gün önce paket turu herhangi bir sebep ile iptal – değişiklik talep edilmesi halinde paket tur  bedelinin % 30’unu , 7 günden sonra ise paket tur bedelinin tamamını ACENTAYA ödemekle yükümlüdürler.

  Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket  tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.