FIRSAT TÜKENDİ

Her Cuma Kalkışlı Efes & Meryemana & Şirince & Pamukkale Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Dinlenmek, zinde kalmak ve Ege'nin birbirinden eşsiz yerlerini görmenin tam zamanı!

  TUR TARIHLERI:

  11-12 MART  2017  2-3  ARALIK  2017 dahil her hafta sonu Cuma Gece Hareket Pazar Akşam Dönüş

  Özel tarihlerde geçerli değildir.

  4* Halıcı Termal Otel'de Kişibaşı Konaklamalı  400 TL Yerine 240 TL

  5* Richmond Termal Otel'de Kişi başı Konaklamalı 500 TL Yerine 290 TL

  NOT: Misafirlerimiz Termal Havuzlar, Çamur banyoları, Sauna ve Hamamdan ücretsiz faydalanabilirler.

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  ÜCRETE DÂHİL OLANLAR

  Termal Hotelde 1 gece yarım pansiyon konaklama

  Otelin TERMAL Havuzu,Çamur Banyosu,Hamam,Saunasından Faydalanma

  Otelde 1 sabah kahvaltısı ve 1 akşam yemeği

  Lüks otobüsler ile ulaşım Çevre gezileri

  Otobüste Atom tur - Tatilalsana ikramları

  Türsab seyahat sigortası paketi

  ÜCRETE DÂHİL OLMAYANLAR

  Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm gezi ve eğlenceler

  Cumartesi sabah alınan sabah kahvaltısı

  Yamaç Paraşütü

  Tüm öğlen yemekleri

  Tüm öğünlerdeki yemeklerde alınan içecekler

  Tüm özel harcamalar

  Meryem Ana Girişi; 5 TL

  Müze ören girişleri

  NOT : Araçta otoparklar , feribotlar rehberlik vs adı altında ek hizmet bedeli toplanmaz.

  Müze ve ören yeri giriş ücretleri; öğrenci, öğretmen ve emekliler için farklıdır. Ayrıca daha önce gezmiş olup gezmek istemeyenler olabilmektedir. Dolayısıyla bu ücretler tur bedeline yansıtılmamakta ve müze kartı olan misafirlerimiz giriş ücreti ödemeden ören yerlerini ziyaret edebilirler. Müze kartı olmayan misafirlerimiz ise ÖREN YERİ girişleri için kişi başı 40.-TL ödeyip acentemizden temin edebilirler.

  Otelde single konaklama  farkı;

  Halıcı otelde 70 TL , Richmond Otelde 100 TL dir.

  TUR PROGRAMI

  1. GÜN:

  * 21:00 İncirli Ömür Plaza Önü
  * 21:30 Mecidiyeköy Teknosa Önü
  * 22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
  * 22:20 Kartal Köprüsü
  * 22:30 Çayırova Mc’ Donalds

  Cuma akşamı daha önce belirlenen Buluşma noktalarımızdan hareketle ESKİHİSAR TOPÇULAR -YALOVA- BURSA- BALIKESİR – MANİSA- İZMİR üzerinden EFES’E varış

  2.GÜN :  ŞİRİNCE – MERYEM ANA EVİ , EFES ANTİK KENTİ

  Normal hava ve yol koşullarında sabah saatlerinde kahvaltı molasını köklü bir geçmişe sahip olan “Dağdaki Efes” adıyla anılan güzeller güzeli eski bir Rum köyü olan Şirince de variyoruz.   Kahvaltı sonrası Şirince gezimizde bizleri mor çiçekli hatmiler, deve dikenleri, zeytinlikler, mandalina ve incir ağaçları yol boyunca karşılıyor. Burası evleriyle doğasıyla tarihiyle adeta cennetten bir köşe gibi. Şirince gezimizi takiben,Selçuk’a geçiyoruz. Panoramik  olarak Selçuk kalesini görüyor ardından gören herkesi büyüleyen önceleri bir liman şehri olan Efes Antik Kenti’ne geçiyoruz.Küretler Caddesi, Arcadıane Caddesi, Trajan Çeşmesi, Herakles Kapısı, Memmius Anıtı, Hadrian Tapınağı, Scholastika Hamamları, Gymnasion, Agora, Parlemento Binası, Odeon, Mozaikli Kaldırım, Palaestra, Eshabı Kehf, Tiyatro, Meryem Ana Evi gezileri ile geçmişten günümüze mükemmel bir tarih yolculuğu yapıyoruz. Efes’te kısa bir alışveriş molası sonrasıve öğle yemeği (meşhur çöp şiş menüsü –ekstra). almak üzere Selçuk merkeze geçiyoruz. Sonrasında Panaromik olarak Kuşadası’nı gezerek konaklamak üzere  PAMUKKALE ‘deki  4* Halıcı Termal ya da 5* Richmond Termal otele hareket ediyoruz. Otelde alınan akşam yemeği sonrası, isteyen misafirlerimiz ile Pamukkale’de taverna eğlencesi (extra)

  3. GÜN  PAZAR : ÇAMUR VE KÜKÜRT BANYOLARI- HiERAPOLİS - TRAVERTENLER - PAMUKKALE – SUÇIKAN ŞELALESİ : 

  Otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında, 10:00 ‘a kadar otelin Termal havuzlarından, hamam, sauna ve çamur-kükürt banyosundan ücretsiz faydalanabilirsiniz. Kahvaltıdan sonra Tarihi Hierapolis Antik Kenti (Nekropolis, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Tiyatro, Antik pool ve müzeler) gezdikten sonra  termal suların içindeki kirecin çökeltisiyle oluşan Pamukkale Travertenlerinin beyazlığında üzerinde çıplak ayaklarımızla geziyoruz  ya da dileyenlere Travertenlerin muhteşem manzarasını kuşbakışı izleyebileceğiniz Yamaç Paraşütü (Ekstra) yapma imkanı sunuyoruz. Ardından Pamukkale merkezinde alışveriş,  öğle yemeği molası (ekstra) ve Tekstil Atölyelerinde alış veriş sonrası  dönüş güzergahımızda MENDERESNEHRİ’nin Afyonkarahisar ili Dinar İlçesi yakınlarında Suçıkan Mevkii’nde doğduğu şelalenin yanında muhteşem manzara eşliğinde vereceğimiz mola sonrası Afyon,Kütahya, Bilecik üzerinden İstanbul’a hareket. GECE saatlerinde varış ve bir başka  ATOMTUR - TATİLALSANAetkinliğinde buluşmak ümidiyle güzel anılarla ayrılıyoruz.


  ÖNEMLİ NOTLAR

  Gezi süresi 1 gece 2 gündür, otel konaklaması 1 gecedir
  En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.
  Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında ATOM TUR – TATİLALSANA turu  1  gün önceden haber vermek kaydı ile iptal ya da erteleme hakkını saklı tutar.  Turun iptali durumunda ATOM TUR – TATİLALSANA iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
  Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.
  NOTLAR
  Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Atom tur-Tatilalsana sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Atom tur Tatilalsana’nın sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.

  KONAKLAMA BİLGİSİ:

  4* HALICI TERMAL HOTEL

  NOT: Halıcı Oteli tercih eden misafirlerimizin Karahayıt’a özel çamur banyosunu otelimize ait hijyenik çamur banyolarında ücretsiz olarak faydalanmaları mümkündür.

  Otelimizde 175 oda, 380 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

  Bütün odalarımızda;

  • küvet

  • split klima

  • televizyon

  • saç kurutma

  • minibar

  • odalardan direkt telefon bulunmaktadır.

  Otelimizde açık ve kapalı olmak üzere 2 restaurantımız bulunmaktadır. Açık restaurantımız 500 kişi kapasiteli kapalı resaurantımızda aynı şekilde 500 kişiliktir. Restaurantlamızda split klimada bulunmaktadır. Ayrınca 250 kişilik çok amaçlı toplantı salonumuz bulunmaktadır. Otelimizde türk hamamı, sauna,  masaj salonumuz bulunmaktadır.Açık ve kapalı olmak üzere 2 adet termal havuzumuz ve açık yüzme havuzu bulunmaktadır. Tesisimizde zengin türk mutfağının en leziz çeşitlerini sunmaktayız...

  5* RİCHMOND TERMAL HOTEL

  Kendinizi evinizde hissedeceğiniz konfordaki Standart Odalar bir yatak odası ve banyodan oluşmaktadır. Sigara içilmeyen kat ve oda seçenekleri mevcuttur.

  Oda olanakları:

  • Uydu yayını
  • Merkezi havalandırma sistemi
  • Ücretsiz kablosuz internet
  • Direkt telefon
  • Oda içi dijital kasa
  • Minibar
  • Saç kurutma makinesi
  • Oda içerisinde çalışma alanı
  • TV
  • 24 saat oda servisi
  • Duman dedektörü
  • Uyandırma servisi
  • Günlük temizlik servisi
  • Makyaj aynası

  Termal & Spa

  Doğal tedavi yöntemleri denilince, yıllardır ilk akla gelen modern tıbbın da onayladığı termal tedavidir. Her mevsim 37 Co olan Karahayıt'ın kendine özel kırmızı şifalı suyuyla termal & spa bölümünde yüzme dışında, hareket terapisi, sauna, türk hamamı, şok havuzu, jakuzi, masaj ve diğer kür hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

  Zengin mineralleri ile eşsiz bir sağlık kaynağı olan termal su hiçbir kimyasal işleme tabi tutulmadan bir adet kapalı ve bir adet açık havuzda hizmet vermektedir. Richmond Pamukkale Thermal otel olarak doğadan gelen şifalı suyu, sizlerin sağlık ve güzelliği için steril ve keyifli ortamlarda sunuyoruz.

  NOT: HAFTANIN YOĞUNLUĞUNA GÖRE OTELLERDEKİ DOLULUK DURUMUNA GÖRE AYNI YA DA DAHA ÜST STANDARTLARDA KONAKLAMA YAPMA HAKKI ATOMTUR – TATİLALSANA’DA SAKLIDIR


 • Katılımcı kesin kayıt yaptırdığı tura katılmayı her şartta kabul etmiş sayılır.

  Katılımcı kesin kayıt yaptırdığı turun ücretini ödemeyi taahhüt etmiş sayılır, tura katılmasa bile ödemeyi gerçekleştirir.

  Tura kayıt olmak için fırsatı satın alım tarihinizden sonraki 10 gün içerisinde 0216 306 306 1 / 0216 306 306 5  / 0532 168 163 6 numaralı telefonları arayın veya [email protected] adresine katılacağınız turun tarihi, ismini yazıp, adınızı, soyadınızı, gsm numaranızı, ev veya iş numaranızı, araca bineceğiniz, kaç kişi katılacağınızı ve varsa diğer arkadaşlarınızın bilgilerini yollayınız.

  Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekir.

  En geç 24 saat içinde size geri dönülecektir. 

  MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK KAMPANYA KODUNU SATIN ALMASI GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE KESİNLİKLE İPTAL VE İADE YAPILMAYACAKTIR.

  Bu kampanyaya ait kupon kodu karşılığında aldığınız hizmet sonrası işletmeden fatura ya da perakende satış fişinizi isteyiniz.

  Satın almış olduğunuz fırsatınıza ait 9 haneli kullanıcı kodunuz, satın alma işlemini tamamlamanızın ardından ve günün fırsatının gerçekleşmesinden hemen sonra e-mail yoluyla tarafınıza gönderilecek.

  Kullanıcı kodunuza “Hesabım” sayfanızdan da ulaşabilirsiniz.