FIRSAT TÜKENDİ

Her Cuma Hareketle Ege’nin Maldivi Halkidiki, Thassos Adası, Selanik Deniz ve Doğa Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON İÇİN 0212 234 32 11 / 12 arayınız. Rezervasyonsuz tura katılamazsınız.

  Erken Rezervasyona Özel Cazip Fiyatlar İle

  Ege’nin Maldivi Halkidiki, Thassos Adası, Selanik Deniz ve Doğa Turu!

  18 ve 19 Mayıs & Şeker Bayramı Hareket Dahil

  HAREKET TARİHİ: 15 Mayıs-30 Eylül Arası Her Cuma Hareket

  Mayıs & Haziran Tur Bedeli  149,90 TL

  Temmuz & Ağustos Eylül Tur Bedeli 169,90 TL

  Promosyon Otel Konaklamalı Tur bedeli 179.90 TL

  NOT: 18, 19 Mayıs ve Şeker Bayramı dönemini tercih eden misafirler acenteye 10€ fark ödemelidirler. Fiyatlarımız Kurban Bayramında geçerli değildir.

  **ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  *Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.

  *Hotel Alexandros,Kornilios vb  otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama.

  *Rehberlik hizmetleri

  *Anlaşmalı Plaj Girişleri ücretsizdir ( misafirler yiyeceklerine ve içeceklerini kendileri öderler )

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  *Sınır Geçiş ve Konaklama Vergileri ve Sigorta Bedeli 10 €, 65 yaş üzeri için 20 € zorunludur ve kayıt sırasında acenteye ödenir.

  *Thassos Feribot Ücreti kişi başı 15 € olup zorunludur ve kayıt sırasında acenteye ödenir.

  *Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar.

  *Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir),

  *Schengen vize ve hizmet bedeli 120 € dur.

  *Anlaşmalı Plaj girişleri ücretsizdir.


  TUR PROGRAMI

  1.Gün   İstanbul – İpsala – Halkidiki - Selanik

  Siz Konuklarımızı  21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü, 21:45 Beşiktaş Yıldız Camii, 22:15 Bakırköy Ömür Plaza dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz.Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek  İpsala Türk sınırına varış. 

  2.Gün    Kipi – Halkidiki –Selanik

  Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Dedeağaç,Gümülcine otoyolu takip edilerek Halkidiki’ye yolculuk .Selanik kentinin güneydoğusunda bulunan bir yarımadadır. Karakteristik üç yarımadalar, üç dişli mızrak gibi Egeyi andırır. Güneşli, altın kumlu plajları, körfezleri, geleneksel köyleri ve modern turistik tesisleri ve korunaklı koyları, denizi, Akdeniz iklimi ve muhteşem doğal güzelliği ile adeta Avrupanı’nın Maldividir.Sabah saatlerinde Selanik’e varış sonrası  panaromik şehir turu. Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi,Helexpo International fuar alanı, Döner Kule,Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender, E. Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları panaromik olarak görülecektir. Şehir turu sonrası Halkidiki’de  anlaşmalı olduğumuz Beach Club’a hareket. Saat 18.00 e kadar güneşlenme ve deniz girmek için serbest zaman ( mevsim ve hava şartlarına göre rehberimiz plajda kalış süresini değiştirebilir).Saat 18.00 de hareket ile otelimize dönüş ve konaklama. Dileyen misafirlerimiz akşam rehberimizin düzenleyeceği extra taverna turuna katılabilirler.

  3.Gün  Thassos Adası -İstanbul

  Sabah erken  kahvaltı  sonrası Thassos adasına seyahat için Keramoti Limanına hareket ediyoruz. Keramoti limanından bineceğimiz feribot  ile 40 dakikalık zevkli bir yolculuk  sonrası Thassos adasına varıyoruz.Thassos tarihi antik çağlara değin uzanır. O zamanlar Thassos altın ve mermer madenleriyle ünlüydü. 95 km. sahil şeridi adanın göze çarpan güzelliğini sergiler. Rehberimizin anlatımı sonrası Anlaşmalı olduğumuz Beach Club’a transfer. Misafirlerimiz gün boyu deniz ve güneşin tadını çıkarabilirler. Dileyen misafirlerimiz ise motor veya araç kiralayarak  adayı keşfedebilirler. Saat de 18.00 de Thassos adasından Keramoti limanına hareket (Hareket saatimiz mevsime,feribot saatlerine ve yoğunluğa göre değişiklik gösterebilir) ve  İpsala sınır kapısına yolculuk. Sınır ve Gümrük işlemleri sonrası Tekirdağ Malkara karayolu üzerinden gece İstanbul’a varış , misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması

  Tek kişi ve çocuk ücretleri

   

  Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz acenteye 15 € fark ödemelidirler.

  03-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 139,90 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.


 • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 12 / 13 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  30 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden  2 gün önce , günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar