FIRSAT TÜKENDİ

Ek Bedelsiz 1 Günlük Abant Gölü Bolu Cennet Göl Sapanca Göl, Maşukiye Kartepe Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • En yeşilinden, en eskisine... Ekoloji Doğa Ve Tarih Turu

  Abant Gölü, Bolu , Cennet Göl , Sapanca Gölü, Maşukiye – Kartepe Turu

  Doğadan gelen sese kulak verin! Huzurlu havasıyla,Yeşiliyle,Göllerin dingin güzelliği ve Tarihi ile  Hafta sonunuza değişik bir renk katacak zevkli ve bambaşka bir tur sizi bekliyor!

  İki Kişilik Odada Kişi Başı Konaklamalı Abant Cennetgöl Kartepe Turu 199 TL

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  ÜCRETE DAHİL OLANLAR HİZMETLER:

  Lüx Otobüs ile ulaşım, araç içindeki ikramlar, Düzce Konsopa Otel , Bolu Köroğlu Otel  veya benzeri Otel de  1 gece yarım pansiyon konaklama, Otelde akşam yemeği ve sabah kahvaltısı, Zorunlu seyahat sigortası , Ören yeri girişleri, rehberlik hizmetleri

  ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

  Öğle yemekleri, Yemeklerde alınan içecekler, Özel harcamalarınız,ilk gün yolda yada otelde alınan Kahvaltı,

  Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  TUR PROGRAMI

  1.Gün          19.05 veya 20.05 Hareket     İSTANBUL – Abant- Cennet Göl – Bolu

  SAAT 07.00  İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ , SAAT 07.30 HARBİYE OFİS ÖNÜ

  SAAT 08.00 KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ ÖNÜ,08.30 ÇAYIROVA Mc.Donalds Önü,09.15 İzmit halkevi önü  hareket ile Tatilicinvarız  otobüs içi ikramları eşliğinde  Abant Gölü’ne doğru hareket ediyoruz. Eşsiz bir manzaraya sahip Abant Gölün’e gelindiğinde  yürüyüş yapabilir, dileyenler ise fayton veya atla gezinti yapabilirler , arzu eden misafirlerimiz ise göl kenarında kar’ın tadını çıkartabilirler. Serbest öğlen yemeği molası sonrasında Abant’dan hareket ile  eski türk filmlerinde sürekli gördüğünüz ve çok mistik bir havaya sahip olan Cennet göl ‘e geçiyoruz. Cennet Göl’de vereceğimiz serbest zaman sonrası    otelimize hareket ediyoruz ve yerleşiyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  2.Gün  Sapanca –Maşukiye –Kartepe - İstanbul  

  Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrasında  hareket ile yaklaşık 2  saat sürecek bir yolculuk sonrası doğa ile baş başa kalmak, orman içinde dolaşmak toprağa basmak, temiz hava solumak, su ve kuş sesini dinleyip haftanın yorgunluğunu atmak için Sapanca Gölü’ne varıyoruz.Göl çevresinde yapacağımız yürüyüş ve kısa bir mola sonrası Maşukiye’ye doğru hareket ediyoruz.Maşukiye Kocaeli’nin doğusu,Samanlı dağlarının zirvesi olan, Kartepe etekleri ile, Sapanca gölünün güney batı kıyısı arasında; doğası, yeşili, pınarları, vadisi, şelaleleri, dereleri, meyve bahçeleri ile ünlü şirin bir tatil beldesidir.Maşukiye demek doğa demek, yeşillik demek, kısacası huzur demektir. Burası Türkiye nin en geniş ağaç ve bitki çeşitlerine ev sahipliği yapan ender beldelerden biridir. Maşukiye dört mevsim gezilecek, görülecek, gezerken memnun kalınacak bir beldedir.Maşukiye’de  öğle yemeği için serbest vakit  sonrası  Kartepe’ye geçip  zevkli ve eğlenceli doğa yürüyüşümüzü yapıyor ve serbest zaman veriyoruz.Akşam üzeri  İstanbul’a doğru yola çıkıyor ve misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak gezimizi tamamlıyoruz. • Rezervasyon Detayları

  a-Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra linkte gönderilen okudum , onaylıyorum butonu ile rezervasyonunuzu onaylamanız gerekmektedir

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  TÜKETİCİNİN , DÜZENLEYİCİ veya ARACIYA yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı bulunmaktadır. Bu feshin paket turun başlamasından en az 30 gün önce bildirilmesi halinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel TÜKETİCİYE aynen iade edilir. Ancak bu feshin paket turun başlamasına 30 günden daha az bir süre kala bildirilmesi halinde paket turun başlamasından 15-8 gün önce paket turu herhangi bir sebep ile iptal – değişiklik talep edilmesi halinde paket tur  bedelinin % 30’unu , 7 günden sonra ise paket tur bedelinin tamamını ACENTAYA ödemekle yükümlüdürler.

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 10 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

  Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket  tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.