FIRSAT TÜKENDİ

Her Pazar Ek Bedelsiz Günübirlik Cumalıkızık Mudanya Trilye Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • 500 yıllık tarihin doğayla birleştiği bir kültür mozaiği Cumalıkızık, Marmara'ya bakan Bursa'nın sevimli beldelerinden Trilye ve son yılların gözde tatil beldesi Mudanya sizleri keyifli bir hafta sonuna davet ediyor!

  Tur Tarihi: Her Pazar

  Ek Bedelsiz Günübirlik Cumalıkızık - Mudanya - Trilye turu 79 TL!

  İSTANBUL HAREKET SAATLERİ VE NOKTALARI:

  06.30 İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ
  07.00 BEŞİKTAŞ YILDIZ CAMİİ ÖNÜ
  07.30 KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ OTOPARKI ÖNÜ
  08.00 KARTAL KÖPRÜSÜ ALTI

  TUR PROGRAMI

  Günübirlik  Cumalıkızık - Mudanya - Trilye turumuz için belirlenen saatlerde ve noktalarda buluşarak Oman Gazi Köprüsü ile yapacağımız yolculuğumuzun ardından ilk olarak  orijinal halini muhafaza eden ender Osmanlı Köyleri'nden birisi olan Cumalıkız Köyü'ne geçiyoruz. Yaklaşık 700 yıllık bir geçmişe sahip olan Cumalıkızık Köyü'ndeki gezimizde Konuk Evi, eski muhtarlık, Etnografya Müzesi, Cin Aralığı'nı görüp köy içinde yürüyüş yapıyoruz. Kısa süreli alışveriş amaçlı serbest zamanımızın ardından Cumalıkızık Köyü gezimizi tamamlayıp Türk-Yunan Savaşı'nın son bulduğu Mudanya Antlaşması ile adı özdeşen Mudanya'ya gidiyor ve Mudanya Mütareke Evi'ni geziyor ve tur rehberimizden bilgi alıyoruz. Mudanya'da restore edilen tarihi binaları panoramik olarak gördükten sonra günümüzde Zeytinbağı olarak anılan Trilye'ye gidiyoruz. Tertemiz havası ve masalımsı güzelliği ile gezginleri büyüleyen Trilye'de rehberimiz eşliğinde ara sokaklarda yürüyüşümüze başlıyoruz ve Trilye'deki gezimizde Eski Rum Evleri, Fatih Camii, Ruhban Okulu yapılarını görüp bu şirin köyümüzden ayrılıyoruz. Dileyen misafirlerimiz Trilye'nin meşhur zeytinlerinden alma fırsatı da bulabilirler. Trilye gezimizin ardından günübirlik Mudanya - Trilye - Cumalıkızık turumuzu tamamlayıp İtanbul'a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda alacağımız meşhur İskender molasından sonra sizleri aldığımız noktalarda bırakıyor ve bir başka TatilMod organizasyonunda buluşuncaya dek sizlerden ayrılıyoruz.

  GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER  

  *Sabah Kahvaltı Paketi

  Tatilmod Güvencesi,

  Tatilmod Otobüs’ü içerisindeki sınırsız ikramlar,

  * 1618 No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası.

  Otobüs için yeterli sayı olmadığında 14 Kişilik MercedesSprinter veya Royal, Prestij, Turkuaz Marka 27 kişilik Klimalı, yatar koltuklu araçlar ile turlar yapılabilir. 

  GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  Öğle Yemeği

  Akşam Yemeği

  Tur süresince yapılan özel harcamalar,

  Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm gezi ve eğlenceler

  Ulaşım Araçları

  Neoplan, Mercedes Tourismo veya Travego: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı. Otobüslerde cep telefonu kullanılmaz.

  GENEL ŞARTLAR

  Gezi süresi 1 gündür. 
  Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 20 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Tatilmod’da saklıdır. Turun iptali durumunda Tatilmod, iptali bizzat bildirmek zorundadır. 
  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 
  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar  iade edilmez. 
  Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.
  Notlar: 
  Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilmod sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Tatilmod’un sorumluluğu yoktur. 

  Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır. En öndeki dört koltuk ikişer sıra arkaya kayar. En arka sıradaki dört kişi en ön koltuklara oturur.

  Araçlarımızda 3 ve 4 numaralı koltuklar  rehberlerimiz ve personele  tahsis edilmektedir, misafirlerimize verilmemektedir.

    • 28.2.2017 tarihine kadar, her Pazar kalkışlı turlarda geçerlidir.

  Rezervasyon gereklidir.

  Rezervasyon için 0 216 311 17 17 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  Rezervasyon iptalleri  2 gün önceden bildirilmelidir. Aksi taktirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

  Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

  Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.