FIRSAT TÜKENDİ

Ek bedelsiz Ulaşım & Rehberlik & Çevre Gezileri Dahil Günübirlik Gümülcine İskeçe Kavala Turu

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Ek bedelsiz Ulaşım & Rehberlik & Çevre Gezileri Dahil Günübirlik Gümülcine İskeçe Kavala Turu

  Hareket Tarihleri:18 Kasım / 2-16 Aralık / 13-27 Ocak / 10-24 Şubat / 10-24 Mart

  Ek bedelsiz Günübirlik Gümülcine İskeçe Kavala Turu  Kişi Başı 169 TL

  Çocuk ücretleri : 0-3Yas  grubu çocuklar koltuk talep edilmediği takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiği takdirde tam ücret ödenir.

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  ÜCRETE DAHİL HİZMETLER

  Tatil Selfie Araçları İle Gidiş Dönüş Ulaşım

  Rehberlik Hizmeti

  Araç İçi İkramlar

  Gümrük geçiş – ayakbastı – Tax ücretleri

  ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  Yurtdışı Çıkış Harcı(15TL)

  Sabah, Öğle ve Akşam Yemekleri

  Kişisel Tüm Harcamalar

  Tüm müze ören yeri giriş ücretleri

  Kaptan rehber bahşişleri

  Schengen Vize Ücreti 120 Eu

   TUR PROGRAMI

   

  Hareket Yerleri ve Saatleri

  03:00 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü  

  03:15 - Mecidiyeköy Bambi Cafe Önü  

  03:30 - Bakırköy İncirli Ömür Plaza Önü 

  04:00 - Beylikdüzü Marmara Park Avm Önü  

  Gece, belirlediğimiz araç kalkış noktalarında siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından harekete geçiyoruz. Araç içerisindeki ikramlar eşliğinde Tekirdağ üzerinden yaklaşık 3 saat sonra İpsala Sınır Kapısına ulaşıyoruz. Vereceğimiz Free Shop molasının ardından gümrük işlemlerimizi tamamlayarak yola devam ediyoruz. Sabahın erken saatlerinde ilk göreceğimiz yer olan Dedeağaç'a varıyoruz. Dedeağaç Türkiye'ye komşu olma özelliği ile öne çıkıyor. Panoromik olarak yapılan gezimizin ardından Türklerin yoğun yaşadığı şehir olan Gümülcine'ye doğru hareket ediyoruz. Batı Trakya Türklerinin yoğun yaşadığı bu  bölgede kahvaltı molamızın ardından meşhur kahvesinin tadına bakabilirsiniz. Gümülcine ziyaretimiz sonrası Yunanistan'ın en büyük marketler zincirinden biri olan Lidle'da alışveriş molası verdikten sonra hareket ederek karnavalı ile ünlü İskeçe'ye geçiyoruz. Şehirde kısa bir molanın ardından yolumuza devam ediyoruz. İskeçe'den sonra hareket ederek son noktamız olan Kavalaya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde meşhur Kavala Kurabiyesi imalathanesi olan ve Kavala Kurabiyesi alabileceğimiz tesise varıyoruz. Alışveriş sonrası yola çıkarak Kavala'ya varıyoruz. Sırasıyla Kavalalı Mehmet Ali Paşa Külliyesi, İmarethane, Su Kemerleri ve Kavala Kalesini görüyoruz. Panoramik turumuzun ardından serbest zaman. Akşam yemeğimizi de aldıktan sonra yola çıkarak tekrar İpsala sınır kapısını kullanarak Tekirdağ üzerinden İstanbul'a dönüyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bıraktıktan sonra turumuzu tamamlıyoruz. • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben info@tatilselfie.com  veya 0850 736 26 26 & 05422948925  Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com   adresine  imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlarda 28  gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.