FIRSAT TÜKENDİ

Ek Bedelsiz Günübirlik Kahvaltı ve Öğle Yemeği Dahil Kartepe Maşukiye Sapanca Doğa Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Ek bedelsiz  kahvaltı ve öğle yemeği dahil kış doğa, terapi ve kültür turu  ile Sapanca, Maşukiye ve Kartepe’yi keşfedin!

  SINIRLI SAYIDA Yemeksiz Günübirlik Kartepe Maşukiye Sapanca Turu 39,90 TL

   Günübirlik Kartepe Maşukiye Sapanca Turu 44,90 TL

  SINIRLI SAYIDA Yemekli  Günübirlik Kartepe Maşukiye Sapanca Turu 49,90 TL  

  Yemekli  Günübirlik Kartepe Maşukiye Sapanca Turu 54,90 TL

  01 Mayıs 2017 tarihine kadar Cumartesi &  Pazar Hareket ve 01 Mayıs Dahil

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  *Otobüs ile Ulaşım, Otobüs içi ikramlar.

  *Otobüste Kahvaltı Paketi; Mini Kahvaltı Seti veya 1 adet Poğaça+1Adet Açma+1 adet Meyve Suyu olarak ikram edilir.

  *Öğlen Yemeği sucuk ekmek  yanında bir adet alkolsüz içecek olarak ikram edilir.

  *Rehberlik Hizmetleri

  *Milli Park Giriş Ücretleri

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  *Müze ve ören yeri giriş ücretleri

  *Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

  *Kayak ekipmanları Ve Ski Pass ücretleri

  KAYAK EKİPMAN FİYATLARI

  Kayak Takımı Günlük 30 TL

  Kayak Kıyafetleri Alt Üst Günlük  30 TL

  Board Kirası Günlük 35 TL

  Kayak + Kıyafet 50 TL 

  Not: Kayak ekipman Fiyatları bilgi amaçlı olup sezon içerisinde düşüş veya çıkış gösterebilirler ve acentemiz bundan sorumlu  tutulamaz.

  TUR PROGRAMI

  1.GÜN CUMARTESİ / PAZAR

  06:00 İncirli Ömür Plaza Önü

  06:30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü,

  07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,

  07.15 Kartal Köprüsü Altı

  07.45 İzmit Halkevi Önü

   hareket ile doğa ve kayak  turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz,  ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından hareket ile normal hava ve yol koşullarında  1,5 saat  sürecek  yolculuğumuzun ilk durağı Kartepe. Deniz seviyesinden yükselmeye başladıkça orman dokusuyla harmanlanmış enfes bir manzara bizleri bekliyor. Sapanca gölü manzarası eşliğinde Kartepe‘ye varıyor ve  serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz telesiyej ile zirveye çıkabilir, kafelerde de manzara eşliğinde vakit geçirebilir veya kayak yaparak günün tadını çıkarabilirler.Rehberimizin belirleyeceği saat de Maşukiye’ye hareket yol güzergahında öğlen yemeği için serbest zaman. Maşukiye gezimiz fotoğraf molasının ardından Sapanca gölüne hareket ediyoruz. Göl kenarında serbest zaman ( isteyen misafirlerimiz çay bahçelerinde oturup göl manzarası eşliğinde çaylarını içebilir,deniz bisikletine binip sapanca gölünde kısa gezi programlarına katılabilir).Sapanca gezimiz sonrası İstanbul’a hareket ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

  TEK KİŞİ VE ÇOCUK ÜCRETLERİ

  Belirtilen ücretler  kişi başı olup 0-5 yaş çocuk otobüste koltuk ve yemek almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk ve yemek talep edildiği takdirde fırsat kuponu alınmalıdır.6-12 yaş çocuk içinde fırsat kuponu alınmalıdır.Kupon alınan Her yaş grubu çocuklar zorunlu ücret olan 20 Tl yi acenteye ödemelidir.

  Not:C.tesi kalkışlı turlar sömestr döneminde gerçekleştirilecektir.

   


  KARTEPE KAYAK MERKEZİ HAKKINDA 

  Zirvesi deniz seviyesinden 1608 metre yükseklikte olan bölge meteorolojik verilere göre, kış aylarında kuzeybatı yönünden esen ve Karadeniz'i aşarak bölgeye yoğun yağış getiren karayel rüzgarı, Marmara bölgesinde ilk olarak karşılaştığı Samanlı Dağı'nın en yüksek tepesine (Kartepe) yoğun kar yağışı bırakmaktadır. Kasım ortalarında başlayan kar, nisan sonuna kadar ortalama 1,5-3 metreyi bulmaktadır.Yaklaşık 1250 metrede kurulu tesisleri 42 kilometrelik pist alanı ile Türkiye'nin sayılı kayak merkezlerinden olan ve Kartepe Kış Sporları Merkezi'nde, 14 adet doğal pist, 3 adet telesiyej ve 2 adet T bar (teleski) bulunmaktadır. Kayağa yeni başlayanları kolay pistler beklerken; usta kayakçılar, dik tepelerde yüksek dozda adrenalin salgılayabilirler. Özel 'baby lift' alanı da çocuklara ve çocuk kalmak isteyenlere ayrılmış durumdadır. Kayak dışında kışın snowboard, big foot, kar motosikleti, doğa yürüyüşü, dağcılık, voleybol, paintball, basketbol, futbol, trekking, bisiklet ve ATV Safari aktiviteleri yapılabilir ya da Geyik Alanı ve zirvenin keyfi çıkartılabilir

   


 • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben [email protected] veya 0212 234 32 11 / 12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04  nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur  sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  21 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.