FIRSAT TÜKENDİ

Ek Bedelsiz Günübirlik Sapanca Abant Cennet Göl Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • 3 Göl bir arada GÜNÜBİRLİK  SAPANCA- ABANT GÖLÜ TABİAT PARKI - ABANT KÖY PAZARI - CENNET GÖL TURU

  Kahvaltı & Barbeküde Öğlen Yemeği Dahil

  01 Mayıs 2017 tarihine kadar Her  Pazar Hareket Ve 01 Mayıs’a Özel

  Sınırlı Sayıda Yemeksiz  Kişi Başı 69 TL 

  Sınırlı Sayıda Yemekli    Kişi Başı 79 TL 

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TUR PROGRAMI

  1.Gün  Pazar

  06:00 İncirli Ömür Plaza Önü 06:30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü07.15 Kartal Köprüsü Altı 07.45 İzmit Halkevi Önü hareket ile doğa  turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz,  ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından buluşma ile Sapanca’ya hareket.Göl kenarında serbest zaman ve çay molası sonrasıCennetten bir köşe olan Abant’a doğru hareket ediyoruz.Doğa ile baş başa kalmak, orman içinde dolaşmak ,temiz hava solumak ve  haftanın yorgunluğunu atmak için Abant Gölü’ne varıyoruz. Göl çevresinde yürüyüş yapabilir,faytona binebilirsiniz.Barbekü’de öğlen yemeğini  takiben Bolu’nun bir diğer eşsiz gölü olan Cennet Gölü’ne doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık bir saatlik yolculuğumuzun ardından Cennet Gölü'nün eşsiz güzelliğine şahit olacaksınız. Burada rehber eşliğinde yapacağımız yürüyüş ve fotoğraf çekimini takiben 17:30 gibi İstanbul’a hareket ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

  Tek kişi ve çocuk ücertleri

  Belirtilen ücretler  kişi başı olup 0-5 yaş çocuk otobüste koltuk ve yemek almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk ve yemek talep edildiği takdirde fırsat kuponu alınmalıdır.6-12 yaş çocuk içinde fırsat kuponu alınmalıdır.

   


  Tur Ücretine Dahil olan hizmetler

  *Otobüs ile Ulaşım, Otobüs içi ikramlar.

  *Kahvaltı Paketi; Otobüste mini kahvaltı seti veya 1 adet poğaça,1 adet Açma Ve 1 adet Meyve Suyu Olarak ikram edilir

  *Yemekli seçenek alana misafirlerimiz içinÖğlen Yemeği sucuk,köfte veya tavuk  ekmek ve yanında bir adet alkolsüz içecek .

  *Rehberlik hizmetleri

  *Milli Park Girişleri

  Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler

  *Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

   


 • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben [email protected] veya 0212 234 32 11/12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04  nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerden Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2  gün, günübirlik turlar da ise 1  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.