FIRSAT TÜKENDİ

Ek Bedelsiz Günübirlik Sapanca - Maşukiye - Kartepe Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Hemen Al, Sonbahar ve Kış Dönemi Turlara Katıl,

  Extra Ücret Yok, Sınırlı Sayıda Kontenjan

  Doğadan gelen sese kulak verin! Huzurlu havasıyla,Yeşiliyle,Göllerin dingin güzelliği  ile  Hafta sonunuza değişik bir renk katacak zevkli ve bambaşka bir tur sizi bekliyor!

  Tarih: 15.10 – 22.04.2018 Arasında Her Pazar Hareket / Kahvaltı Dahil

  Ek Bedelsiz Günübirlik Sapanca - Maşukiye - Kartepe Turu Kişi Başı 140 TL yerine 89 TL!

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  REZERVASYON İÇİN Hola Telefon : 0 212 225 69 66 / 225 69 36 

  FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  * Lüks Otobüs veya Midibüsler ile gidiş-dönüş ulaşım

  * Programda belirtilen Çevre Gezileri

  * Araç içi sıcak – soğuk ikramlar

  * Profesyonel Rehberlik hizmetleri

  * Araç İçi Kahvaltı Paketi

  FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  * Öğle yemeği ve yemeklerde alınan içecekler

  * Kişisel harcamalar.

  * Tur programında belirtilen Milli Park ve ören yeri giriş ücretleri.

  0 – 6 yaş çocuklar otobüste koltuk,almadıkları takdirde ücretsizdir.

  Koltuk talep edildiği takdirde 40 TL  Acente’ye ödenecektir.

  7-12 yaş çocuk ücreti  tam alınmaktadır.

  TUR PROGRAMI

  Pazar  İSTANBUL – SAPANCA  

  Saat 07.00 Bakırköy incirli Ömür Plaza  

  Saat 07.30 Mecidiyeköy Doğtaş ve Mado Önü

  Saat 08.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi hareket ile,

  Saat 08.10 Kartal Yemek Center

  Saat 08.20 Çayırova Mcdonals

  Yaklaşık 1.5 saat sürecek bir yolculuk sonrası doğa ile baş başa kalmak, orman içinde dolaşmak toprağa basmak, temiz hava solumak, su ve kuş sesini dinleyip haftanın yorgunluğunu atmak için Sapanca Gölü’ne doğru hareket ediyoruz.İlk olarak araç içerisinde kahvaltı paketimizi dağıtarak keyifli bir yolculuk sonrası Sapanca Gölüne varıyoruz.Çevresinde yapacağımız yürüyüş ve kısa bir mola sonrası ,Maşukiye’ye doğru hareket ediyoruz.Maşukiye Kocaeli’nin doğusu,Samanlı dağlarının zirvesi olan, Kartepe etekleri ile, Sapanca gölünün güney batı kıyısı arasında; doğası, yeşili, pınarları, vadisi, şelaleleri, dereleri, meyve bahçeleri ile ünlü şirin bir tatil beldesidir.Maşukiye demek doğa demek, yeşillik demek, kısacası huzur demektir. Burası Türkiye nin en geniş ağaç ve bitki çeşitlerine ev sahipliği yapan ender beldelerden biridir. Maşukiye dört mevsim gezilecek, görülecek, gezerken memnun kalınacak bir beldedir.Maşukiye’de kısa bir geziden sonra dileyen misafirlerimiz extra Kiremit de alabalık yiyip (dileyenler köfte ,balık tercih edebilir) doğanın tadına varabilirler.Yemek ve serbest vakit sonrası Kartepe’ye çıkmak üzere yolumuza devam ediyoruz.Kartepe’de vereceğimiz serbest zamanın ardından  İstanbul’a doğru yola çıkıyor ve misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak gezimizi tamamlıyoruz.

  ULAŞIM ARAÇLARIMIZ

  Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

  OTOBÜSLER: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
  * MERCEDES Travego / Tourismo  : 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)

  * MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

  MIDIBUSLER: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)

  * ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

  MINIBUSLER: (16'ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

  * MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

  TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 69 36 / 66

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 15 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Rezervasyon  tarih değişiklikleri 10 gün önce yaptırılmalıdır aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.

  Acente ve rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Resmi ve Özel Tatillerde Geçerli Değildir.

  Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 14 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

   

 • 0212 225 69 36 / 66

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN