FIRSAT TÜKENDİ

Ek Bedelsiz Hafta Sonu Günübirlik Uludağ Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON İÇİN 0212 234 32 12 / 13 arayınız. Rezervasyonsuz tura katılamazsınız

  SINIRLI SAYIDA Yemeksiz Günübirlik "Uludağ Turu" 110 TL Yerine 49 TL!

  SINIRLI SAYIDA Yemeksiz Günübirlik "Uludağ Turu" 110 TL Yerine 59 TL!

  Yemeksiz Günübirlik "Uludağ Turu" 110 TL Yerine 69.90 TL!

  Yemekli Günübirlik "Uludağ Turu" 120 TL Yerine 89.90 TL!

  HAREKET: 23 Aralık 2017 / 31 Mart 2018 tarihleri arasında  C.tesi & Pazar hareket

  **ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz

  TUR PROGRAMI

  1.Gün  İstanbul –Bursa - Uludağ  

  04:30 Ataköy Atrium Önü ,05:00 Etiler Akmerkez Ulus Kapısı Önü ,05:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,05:45 Kartal Köprüsü Otobüs Durağı Önü, 06:00 Çayırova Mc Donald’s Önü hareket. Siz misafirlerimizin katılımıyla turumuza başlıyoruz.

  Osmangazi Köprüsünü kullanarak  Yalova  Bursa karayolu üzerinden  Uludağ Kayak ve Eğlence merkezine varıyoruz. Misafirlerimize özel indirimlerle skipass ve kayak kıyafetleri gibi ihtiyaçlarımızı gidereceğimiz kayak evinde ekipmanlarımızı aldıktan sonra beyaz belde Uludağ’da serbest zaman veriyoruz. İsteyen misafirlerimiz dağ havası alırken , kalan misafirlerimiz ile kayak keyfine başlıyoruz. Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından saat 16: 30 / 17:00‘de Uludağ’a veda edip İstanbul'a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Güzergah üzerinde Bursa’nın meşhur İskender kebabından tatmak için  akşam yemeği molası veriyoruz. Akşam saatlerinde İstanbul’a varış, gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  *Gidiş Dönüş Ulaşım Bedeli.

  *Rehberlik Hizmetleri

  *Uludağ milli park giriş ücretleri

  *Otobüste Sıcak Ve Soğuk İkramlar

  *Yemekli Seçenek alan misafirlerimiz için Öğlen yemeği ( mangalda Sucuk ekmek  ve 1 adet alkolsüz içecek)

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  *Öğlen yemekleri,otelde extra harcamalar,ilk gün kahvaltı.

  *Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar,Kayak ekipmanları Ve Ski Pass ücretleri

  *Anlaşmalı kayak evinde indirimli kayak ekipmanları

  KAYAK EKİPMAN FİYATLARI

  Kayak Takımı Günlük 30 TL

  Kayak Kıyafetleri Alt Üst Günlük  30 TL

  Board Kirası Günlük 35 TL

  Kayak + Kıyafet 50 TL 

  Not:Kayak ekipman Fiyatları bilgi amaçlı olup sezon içerisinde düşüş veya çıkış gösterebilirler ve acentemiz bundan sorumlu  tutulamaz.

  Çocuk ücretleri

  Belirtilen ücretler  kişi başı olup 0-4 yaş çocuk otobüste koltuk ve yemek almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk ve yemek talep edildiği takdirde fırsat kuponu alınmalıdır.5-12 yaş çocuk içinde fırsat kuponu alınmalıdır. • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben [email protected]leggotur.com  veya 0212 234 32 12 /13 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04  nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  30 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

 • 0212 234 32 11 / 12

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

Tüm Seçenekleri Göster (4 Adet)
TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN