FIRSAT TÜKENDİ

Ek Bedelsiz Her Pazar Günübirlik Yedigöller Tur Fırsatı!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Batı Karadeniz turlarının göz bebeği olan Yedigöller, yıl boyunca her mevsim bambaşka güzelliklere bürünüyor.

  Sonbaharda kahverengi ve sarı cümbüşüne teslim olan bölge, kış mevsiminde bir karlar ülkesi masalı, baharda bir düğün yaz mevsiminde ise sıcaklardan kaçıp dinlenme alanlarınız arasında en güzel yeri alacak. 

  Günübirlik Yedigöller turları ile bir doğa harikası olan bu yerde geçireceğiniz zaman size çok iyi gelecek!

  Ekstra Bedelsiz Her Pazar Hareketli Günübirlik Yedigöller Turu Kişi Başı 160 TL Yerine 95 TL!

  Tur tarihleri;

  25 Mart’tan itibaren 2 ARALIK 2018’e kadar HER PAZAR

  23 EYLÜLDEN İTİBAREN HER CUMARTESİ VE PAZAR

  Bayramlar ve özel tarihlerdeki kalkışlar konusunda bilgi alınız.

   TUR PROGRAMI

  İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ: 06:00

  MECİDİYEKÖY TEKNOSA ÖNÜ: 06:20

  KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ OTOP ARKI: 06:50

  E-5 KARTAL KÖPRÜSÜ: 07:00

  ÇAYIROVA MC DONALD’S  : 07:15

  Belirlenen buluşma noktalarından hareketle, molalarla birlikte yaklaşık 4,5 saatlik yolculuktan sonra Yedigöller’e varıyoruz. Göller bölgesinde sırası ile Büyükgöl, Seringöl, Deringöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, İncegöl, Kurugöl’ü keşfediyoruz. Nazlıgöl’den şelale ve dilek çeşmesine yürüyüş yapıyor, isteyenlerle Gülen Kayalar’ı görüyoruz. Büyük Göl ve Derin gölün kıyısında öğle yemeği için (EKSTRA) serbest zaman bırakıyoruz.  Ayıracağımız serbest zamanda dileyenler göl kıyısında yürüyüş yapabilir dileyenler fotoğraf çekerek zaman geçirebilirler. Sonrasında dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Akşam saatlerinde İstanbul’a varmış oluyoruz. Tüm misafirlerimiz ile bir başka ATOMTUR-TATİLALSANA  organizasyonunda görüşmek üzere tek tek vedalaşarak sizleri aldığımız noktalara geri bırakıyoruz.

  Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

  Lüx araçlar ile gidiş dönüş ulaşım 

   

  Araç içi ikramlar (Meyve Suyu, Kek)

   

  Programdaki Çevre gezileri

   

  Rehberlik hizmetleri

   

  Yedigöller Milli Parkı giriş ücreti

  Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

  Öğle Yemeği

   

  Yolda ve mola yerlerinde yapılan harcamalar,

  NOT:  ARAÇTA EK BEDEL TOPLANMAZ.

  ULAŞIM BİLGİSİ :  Tur araçlarımız, özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre Mercedes Travego & Tourismo & 403 & Man Fortuna ve Temsa Safir model araçlar ile turlarımız gerçekleştirilmektedir.

  HATIRLATMA: Acentemiz kişi sayısı düşük turlarda ISIZU TURKUAZ, MUTSIBISHI PRESTİJ, MERCEDES SPRINTER veya VOLKSWAGEN CRAFTER gibi araçları kullanma hakkını saklı tutar

  ÖNEMLİ: Tatilalsana, TÜRSAB 7868 Belge No ile turlarını düzenlemektedir. (1618 no’lu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TÜRSAB üyesi seyahat acenteleri yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar acenteler olmaksızın tur ve yukardaki faaliyetleri düzenleyemez. Turların  Atomtur - Tatilalsana  gibi TÜRSAB üyesi acenteler tarafından yapıldığına emin olun.)

   


  GENEL ŞARTLAR:

  Gezi süresi 1 gündür.
  En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.
  Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında ATOM TUR – TATİLALSANA turu  1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal ya da erteleme hakkını saklı tutar.  Turun iptali durumunda ATOM TUR – TATİLALSANA iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
  0-6 yaş çocuklar koltuk talep edilmediği taktirde ücretsizdir. 7-12 yaş çocuk indirimi uygulanmaz.
  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
  Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.
  NOTLAR
  Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Atom tur-Tatilalsana sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Atom tur Tatilalsana’nın sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.

   


 • Turlarımız en az 15 kişi olduğu zaman gerçekleştirilir. 

  Katılımcı kesin kayıt yaptırdığı turun ücretini ödemeyi taahhüt etmiş sayılır, tura katılmasa bile ödemeyi gerçekleştirir. 

  Tura kayıt olmak için 05321681636 numaralı telefonu aramalı veya [email protected] adresine katılacağın turun tarihi, ismini yazıp, adını, soyadını, gsm numaranı, ev veya iş numaranı, araca bineceğin yeri, kaç kişi katılacağını ve varsa diğer arkadaşlarının bilgilerini yollamalısın. 

  Atom Tur - Tatilalsana, turun iptali durumunda en geç 1 gün öncesinden sana bildirebilir. 

  Katılımcı kesin kayıt yaptırdığı turun ücretini ödemeyi taahhüt etmiş sayılır, tura katılmasa bile ödemeyi gerçekleştirir. 

  Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

  İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutma.

   

   

 • Atom Tur Tursab Belge No: 7868 Kordon Boyu Mah. Ankara Cad. Cevdet Sayın Apt. No: 79/10 Kartal – İstanbul

  Tel: 05321681636

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN