FIRSAT TÜKENDİ

Ek Bedelsiz Kahvaltı Dahil Günübirlik Uludağ Kayak Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • HERGÜN HAREKETLİ ULUDAĞ KAYAK TURU  

  23.12 – 25.03.2018 Arasında Her Gün Hareket / Kahvaltı Dahil

  EXTRA ÜCRET YOK

   Kahvaltı Dahil Günübirlik Uludağ Kayak Turu 89,00 TL  

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  REZERVASYON İÇİN Hola Telefon : 0 212 225 69 66 / 225 69 36 

  FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER :

  Lüx Araçlar ile gidiş – dönüş ulaşım  –

  Otobüs içerisindeki ikramlar – sabah kahvaltısı paketi  

  Profesyonel Rehberlik hizmetleri  -  Milli Park Giriş Ücreti

  FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :

  Kişisel harcamalar  - Kayak ve  kıyafet Kirası

  Öğle Yemeği  -  Şahsi Harcamalar

  20 adet pist için sınırsız Ski pass ve lift kullanım ücreti

  0 – 3 yaş çocuklar otobüste koltuk ve yemek  almadıkları takdirde ücretsizdir.

  0-4 yaş çocuk için Otobüs’de koltuk  talep edildiği takdirde ise çocuk başı yetişkinler ile aynı ücretlendirilir

  TUR PROGRAMI

  İstanbul – Uludağ   

  ATAKÖY ATRİUM ÖNÜ: 04:30      

  ETİLER AKMERKEZ ULUS KAPISI: 05:00

  KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ ÖNÜ: 05:30   

  KARTAL KÖPRÜSÜ: 05.40

  ÇAYIROVA MC DONALDS ÖNÜ: 05.50

  Kalkış noktalarımızdan misafirlerimizi alarak  Uludağ’a doğru yola hareket ediyoruz. Araç İçerisinde dağıtacağımız kahvaltı paketlerimiz eşiliğinde yolculuğumuza devam ediyoruz. Saat 07:30–08:00 gibi Bursa’ya vararak dağ yoluna doğru hareket ediyoruz. 08:30–09:00 saatleri arasında Uludağ I. Yatırımcılar Bölgesi’ne varıyoruz ve rehberlerimizin araç içinde sizlerden aldıkları talep doğrultusunda Kayak odasına varıyoruz.Kayak odasından malzeme alacak  misafirlerimizin  hızlı bir şekilde hazırlanmaları sağlanmaktadır.Hazırlıklar tamamlandıktan sonra Uludağ’da tam gün serbest zaman veriyoruz.Kayak yapmayan misafirlerimiz pistlere yakın olan cafeler de vakit geçirebilir yada kızaklar ile eğlencenin tadına varabilirler.Akşam rehberimizin belirleyeceği saat’de 16:30 – 17.00 ‘de  buluşma noktasına gelerek İstanbul’a geri dönüş yolculuğuna başlıyor Yaklaşık 3  saatlik yolculuktan sonra siz değerli misafirlerimizi bir dahaki turumuzda görüşmek dileği ile aldığımız yerlere bırakıyoruz.

  Acentamız  misafirleri  ; Tüm sezon boyunca kayak, snowboard ve tüm ekipman kiralarından % 25 - % 40 arasında değişen indirim oranları ile yararlanmaktadırlar.İndirimli fiyatlar aşağıda sunulmuştur.Toplu Kayak ve Snowboard dersi için % 40 indirim sağlanmaktadır. ( en az 10 kişi olması gerekmektedir.)Rehberlerimiz tur başlangıcında vakit kaybetmemek açısından tüm ekipmanlar ile ilgili sipariş bilgilerini misafirlerimizden alıp kayak odalarında hazır bulundurmaktadırlar.

  Kayak takımı     :  35 tl  / Board-Bled : 45  tl  / Kızak  : 15 tl  / Kayak kıyafeti   : 30  tl  ( pantolon-mont )

  Ski Pass Ücretleri

  1 Günlük Çıkış : 100 TL  - 2 Günlük Çıkış : 170 TL   - 3 Günlük Çıkış : 230 TL

  4 Günlük Çıkış : 270 TL  - 5 Günlük Çıkış : 310 TL

  TEK KART SİSTEMİNE DAHİL OLAN LİFTLER:

  *Maden Telesiyej *Beden Terbiyesi Teleski *Ağaoğlu Kuşaklı Telekski *Kırkgözler Teleski *Monte Baia Teleski *Karinna Teleski  *Kartanesi Teleski  *Mandıra Teleski *Ağaoğlu Gondola *Grand İtalyan Teleski

  *Ağaoğlu Belvü Teleski *Alkoçlar Teleski *Beceren Teleski 1 *Beceren Teleski 2  *Ağaoğlu Fahri Telesiyej

   ULAŞIM ARAÇLARIMIZ

  Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır.

  Her  turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

  OTOBÜSLER:  ( 25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır )
  * MERCEDES Travego / Tourismo  : 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)

  * MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

  MIDIBUSLER: ( 17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)

  * ISUZU TURKUAZ  : 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

  * MINIBUSLER:   (16'ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

  * MERCEDES SPRINTER :   12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

  TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. • Rezervasyon Detayları

  a-Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra linkte gönderilen okudum , onaylıyorum butonu ile rezervasyonunuzu onaylamanız gerekmektedir

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  TÜKETİCİNİN , DÜZENLEYİCİ veya ARACIYA yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı bulunmaktadır. Bu feshin paket turun başlamasından en az 30 gün önce bildirilmesi halinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel TÜKETİCİYE aynen iade edilir. Ancak bu feshin paket turun başlamasına 30 günden daha az bir süre kala bildirilmesi halinde paket turun başlamasından 15-8 gün önce paket turu herhangi bir sebep ile iptal – değişiklik talep edilmesi halinde paket tur  bedelinin % 30’unu , 7 günden sonra ise paket tur bedelinin tamamını ACENTAYA ödemekle yükümlüdürler.

  Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket  tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

   

 • 0212 225 69 36 / 66

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN