FIRSAT TÜKENDİ

Ek Bedelsiz 5* Otel Konaklamalı Safranbolu & Amasra Batı Karadeniz Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Ek Hizmet Bedeli Toplamadan 5* Otel Konaklamalı Safranbolu&Amasra Batı Karadeniz Turu!

  Hareket Tarihleri : 30 Eylül – 04 Aralık arası her Cuma / 16 Aralık / 13-27 Ocak / 10 Şubat / 03-17-31 Mart

  Safranbolu,Yörük Köyü,Seyir Teras,Amasra,Zonguldak Gökgöl ve Ereğli Fakılı MağralarıSeyir Teras, Gökgöl ve Fakılı Mağra gezileri farkıyla..

  **ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  Ocak 2017,Şubat 2017,Mart 2017 Safranbolu & Amasra Batı Karadeniz Turu  179,90 TL

  Ekim Kasım Aralık Safranbolu & Amasra Batı Karadeniz Turu  189,90 TL

  TUR PROGRAMI

  1.Gün Cuma       (Cuma yı Cumartesi ye bağlayan gece)  İstanbul-Safranbolu-Amasra  

  24:00 İncirli Ömür Plaza Önü24:30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü,01.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,01.15 Kartal Köprüsü Altı

  01.45 İzmit Halkevi Önü hareket ile  seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz,  ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından hareket ile normal hava ve yol koşullarında  6-7  saat  sürecek  yolculuğumuzun ilk durağı Safranbolu.

  2.Gün Cumartesi       Safranbolu-Amasra

  Sabah saatlerinde ,minyatür bir Safranbolu gibi özgün mimarisini korumuş, ünlü sopranomuz Leyla Gencer’in baba ocağı olan  Yörük Köyüne varıyor ve kahvaltımızı alıyoruz (extra).Tarihi çamaşırhanenin gezilmesi sonrası Homeros’un İlyada destanına konu olmuş,5000 yıllık bir tarihe sahip, Dünya miras listesine alınmış Safranbolu’yu keşfetmek üzere Rum ve Türk Mahallelerini gezmeye başlıyoruz.Hükümet Konağı ve Saat Kulesinin Hıdırlık Tepesinden panaromik olarak görülmesi sonrası Köprülü Mehmet Paşa Cami ,bir müze ev olan Kaymakamlar Evi, İzzet Mehmet Paşa Cami, Demirciler-Bakırcılar ve Yemeniciler Arastası'nı geziyoruz.Meşhur Safranbolu Lokumlarının tadına bakma fırsatı elde edeceğimiz alışveriş molamız sonrası ,2013 Yılında İncekaya Kanyonu üzerine yapılan ve Kanyona paralel olması özelliği ile Dünya'da ikinci sırada olan seyir teras gezimiz için hareket ediyoruz.Seyir Teras gezimiz sonrasıFatih Sultan Mehmet'in bile fethederken zarar vermeye kıyamadığı 3000 yıllık kent Amasra'ya doğru yola çıkıyoruz. Bakacak Tepesi'nden Fatih Sultan Mehmet’in “Lala, Lala Çeşm-i Cihan dedikleri bu'mola? (Dünyanın Gözleri)  dediği Amasra’nın manzarasını seyrederek bir fotoğraf molası veriyoruz.Daha sonra Karadeniz’in meşhur balık lokantalarında öğle yemeği için serbest zaman .Öğlen yemeğini takiben Cenevizliler döneminden kalma Amasra Kalesi,Boztepe,Kaleiçi,Tahtacılar Çarşısını gezdikten sonra sonra Kraliçe Amastris’ten adını alan Roma, Bizans, Ceneviz ve Osmanlı izleri taşıyan Amasra şehir merkezi göreceğimiz yerler arasındadır.Gezimiz sonrası  konaklama yapılacak  otelimize varış akşam yemeği ve konaklama.

  3.Gün Pazar    Zonguldak Gökgöl Mağrası – Ereğli Fakılı Mağrası – Sapanca - İstanbul

  Sabah kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de otelimizden Zonguldak Gökgöl Mağrasına hareket.Kollarıyla birlikte toplam uzunluğu 3350 metre ile Zonguldak’ın en uzun 2. mağarası olan Gökgöl, değişik özelliklere sahip 4 belirgin kattan meydana gelmiştir.Büyük Çöküntü salonunda örneği başka mağaralarda olmayan değişik renkte ve şekillerde damlataş oluşumları bulunmaktadır. Gökgöl mağarası damlataş oluşumu yönünden çok zengindir. Her türden oluşum, sarkıt, dikit, sütun, bayrak damlataşları ve yoğun makarna sarkıtları görülür. Gökgöl Mağrası ziyaretimiz sonrası rehberimizin anlatımları eşliğinde Ereğli’ye Fakılı Mağrasına varıyoruz.Mağranın görülmesi ve gezilmesi sonrası  Sapanca’ya hareket ediyoruz. Sapanca Gölü kenarında vereceğimiz serbest zamanı takiben  rehberimizin belirleyeceği saat de İstanbul’a yolculuk ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

  Tek kişi ve çocuk ücertleri

  Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 60 TL fark ödemelidir. 0-6 yaş çocuk otobüste koltuk  almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk  talep edildiği takdirde 95 TL dir.07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 139 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

  Tur Ücretine Dahil olan hizmetler

  *Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.

  *5* Dedeman otelde  iki kişilik odalar da 1 gece Yarım Pansiyon konaklama ( sabah&akşam yemeği) olarak yapılır.

  *Rehberlik hizmetleri.

  Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler

  *Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,ilk gün Yörük köyünde kahvaltı.

  *Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

  *TümMüze,ören yeri,konak,Mağra,Teras gibi giriş ücretleri isteğe bağlı olup katılımcılara aittir.

  *Gökgöl,Fakılı mağraları ve Seyir teras transfer ücretleri için acenteye 25,00 TL  kayıt ile birlikte nakden ödenecektir.Bu ücret yetişkinler ve 7-12 yaş grubu katılımcılar için zorunludur.

    • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben [email protected] veya 0212 234 32 11 / 12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04  nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  30 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.