FIRSAT TÜKENDİ

Ek Bedelsiz Merkezi Otelde Konaklamalı 1 Gece 2 Gün Selanik Kavala Drama Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Ek Bedelsiz Merkezi Otelde Konaklamalı 1 Gece konaklamalı 2 gün Selanik, Kavala, Drama, İskeçe Dedeağaç Gümülcine Turu!

  HAREKET TARİHİ: 07 Ekim  2016 – 01 Nisan 2017 Tarihleri arasında Her Cuma Hareket

   **Fırsat satın alımından önce mutlaka acente ile iletişime geçilmelidir.

  Sınırlı sayıda 1 Gece 2 Gün Selanik Kavala Drama Turu  300 TL yerine 169,90 TL,

  1 Gece 2 Gün Selanik Kavala Drama Turu  300 TL yerine 179,90 TL   

  Not: Fiyatlar Yılbaşı haftası için geçerli değildir.

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ ‘Tur Programı’ kısmını dikkatlice inceleyiniz. 

  TUR PROGRAMI

  1.Gün  Cuma Akşamı         İstanbul – İpsala – Kavala  – Selanik

  Siz Konuklarımızı  21:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı, 22.15 Mecidiyeköy Bambi Cafe Önü, 23.00 Bakırköy Ömür Plaza’dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz.Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek  İpsala Türk sınırına varış. 

  2.Gün  Cumartesi               Kipi – Kavala –Selanik

  Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Dedeağaç,Gümülcine otoyolu takip edilerek Kavala’ya yolculuk,sabah saatlerinde  dinlenme tesisinde kahvaltı molası (extra). Kahvaltı sonrası Selanik’e hareket.

  2-3 saatlik zevkli bir yolculuk ve rehberimizin anlatımları eşliğinde Selanik’e varış ve şehir turu. Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi,Helexpo International fuar alanı, Döner Kule,Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender,

  E. Venezelo,  P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları panaromik olarak görülecektir.Şehir turu sonrası Atatürk’ün evi ziyareti ve otelimize yerleşme.Akşam dileyen misafirlerimiz extra olarak taverna turuna katılabilirler.

  3.Gün  Pazar                   Selanik-Drama-Kavala-İskeçe-Gümülcine-Dedeağaç       

  Sabah Kahvaltı sonrası Drama’ya hareket .Rehberimizin anlatımları eşliğinde Doğu Makedonya bölgesinin en büyük şehri ve 551 yıl Osmanlı egemenliğinde kalmış olan Drama’ya  ulaşıyoruz. Tarihi dokusuyla bizleri geçmişe sürükleyen bu şirin kasabanın en önemli özelliği türkülerimize konu olmuş,Debreli Hasan Köprüsünü görüyor ve rehberimizin anlatımları eşliğinde

  Şehir turumuzu yapıyoruz.Meşhur ev yapımı şaraplarını tattıktan sonra  Kavala’ya geçiyor ve şehir turumuza başlıyoruz.Mehmet Ali Paşa'nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, resim çekim molası, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ziyareti, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesi sonrası yemek için serbest zaman veriyoruz.Rehberimizin belirleyeceği saat de hareket ile  İskeçe karayolu üzerinden yolculuk ,Gümülcine’nin panaromik olarak görülmesi ve meşhur Gümülcine kahvesi alışverişi sonrası Dedeağaç üzerinden İpsala sınır kapısına yolculuk.Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek  akşam İstanbul’a varış , gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

  Tek Kişi , çocuk ve 3 . kişi ücretleri

  Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz fırsat koduna ilaveten acenteye 75 Tl fark  ödemelidir.03-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 149,90 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamalarda iki adet fırsat kodu satın alınmalıdır.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  Selanik de 1 gece oda kahvaltı konaklama.

  Şehir dışı otel Sunbeach veya Kornilios ,

  Şehir merkezi Vergina,Park veya benzeri  otel . 

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  *Yurt Dışı sigorta ücreti,sınır geçiş ve konaklama vergileri için  kişi başı 10 € zorunludur ve kayıt ile birlikte acenteye nakden ödenir.65 yaş üstü için 20 € dur.

  *Müze ve ören yeri giriş ücretleri

  *Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar.

  *Drama & Kavala Turu için katılımcılar kişi başı 15 € ücreti kayıt ile birlikte nakden acenteye ödemelidirler.

  *Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)

  *Schengen vize ve hizmet bedeli 120 € dur

    • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben [email protected] veya 0212 234 32 11 / 12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04  nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur  Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

  Yeşil Pasaporta vizesizdir

  Pasaportunda KKTC girişi olanlar Yunanistan’a giriş yapamamaktadır.