FIRSAT TÜKENDİ

Ek Ücretsiz 3 Gece 4 Gün Yunanistan & Makedonya Turu ile Büyülü Rumeli !

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • 2 Ülke 5 Şehir!

  Tarihi eserlerden Osmanlı izlerine, Ulu Önder Atatürk hatıralarından eşsiz doğa güzelliklerine hepsi bu turda saklı!

  Üsküp, Ohrid, Struga, Selanik ve Kavala

  30 Nisan 2017’ye kadar her Perşembe hareketlerle…

  Hola Travel'dan  4 Günlük Yunanistan & Makedonya Kişi Başı 419 TL!

  EK TUR BEDELİ YOK!

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ ‘Tur Programı’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER

  * Lüks Araçlar ile gidiş dönüş ulaşım
  * Yol boyunca Araç İçi İkramlar
  * Selanik Vergina Hotel vb. otelde 1 Gece; Ohrid & Struga Hotel Biser vb. otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama
  * Mesleki Sorumluluk Sigortası  
  * Rehberlik ücreti – Sınır Geçiş Masrafı - Konaklama Vergileri 
  * Tur Programında yazan şehir turları ve çevre gezileri

  TUR ÜCRETLERİNE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

  * Yurt dışı çıkış fonu: 15 TL
  * Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri
  * İsteğe bağlı Seyahat Sağlık Sigortası 10 Euro (65 yaş üstü misafirlerden 20 Euro alınmaktadır)
  * Ekstra turlar, Program dışı geziler, şahsi harcamalar, ilk gün yolda alınan kahvaltı
  * Öğle ve akşam yemekleri ve yemekler esnasında alınacak içecekler
  * Schengen Vizesi ve hizmet bedeli:  Nakit 120 Euro (Yeşil pasaporta vizesiz)

  TUR PROGRAMI

  1.Gün, Perşembe: İstanbul-Üsküp                                           

  Saat 19.00’da Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı, Saat 20.00’de Mecidiyeköy Trumps Avm önü, saat 20.45’de Bakırköy Ömür Plaza önü, Saat 21.10’da Bahçeşehir Tır Parkı önünden hareket ile İpsala sınır kapısını kullanılarak Yunanistan üzerinden Makedonya Üsküp’e yolculuk. 

  2.Gün, Cuma: Üsküp-Ohrid-Struga

  Sabah saatlerinde Üsküp’e varış ve panoramik şehir turu; tarih boyunca şehrin ticari faaliyetlerinin merkezi olan ve günümüzde de önemini yitirmemiş, taş sokakları ve tarihi binaları ile Başçarşı, Vardar Nehri, Kale, 6. yy.'dan kalma Taş Köprü,  Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat kulesi, Makedonya Meydanı, eski ve yeni tren istasyonları, hükümet binası, meclis, 17. yy.'dan kalma St Spas Kilisesi, Rahibe Teresa Anıtı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası öğlen yemeği için serbest zaman. Yemek sonrası hareket ile Ohrid’e doğru hareket ediyoruz. İlk olarak MATKA kanyonu, Tetova ve Gostivar turumuzu ekstra yapıyoruz. Bu turumuzda tabiat harikası Matka Kanyonu, İpek yolu üzerinde kurulmuş 500 yıllık Arabati Tekkesini gezip sohbet imkânı bulabilirsiniz ve ayrıca çok görkemli ve renkleri ile ünlü Alaca Camii ve Osmanlı Hamamını görebilirsiniz. (Kişi Başı 10 Euro) Turumuzun ardından Ohrid Struga’daki otelimize varıyor ve konaklıyoruz.

  3.Gün, Cumartesi: Ohrid-Manastır-Selanik

  Sabah kahvaltımızın ardından Ohrid şehir turumuzda Çarşı, Ayasofya Kilisesi (panoramik), Antik Tiyatro, İmaret Camii  (ama şu anda Plaoşnik Kilisesi) ve Ohrid Kalesi (panoramik)görülecek yerler arasındadır. Öğlen yemeği ve inci alışverişi için göl kenarında vereceğimiz serbest zaman ve ekstra tekne gezimiz sonrası, (Tekne Turu kişi başı 15 Euro) turumuzun en duygusal anlarını yaşayacağınız Manastır’a doğru hareket ediyoruz. Atatürk’ün mezun olduğu Askeri İdadi, Atatürk Müzesi, Atatürk’ün büyük aşkı Eleni’nin evi, güneş saati, 16. yüzyıldan kalma Yeni Camii, Saat kulesi, Bedesten, İsak Paşa Camii ve Hamidiye caddesi görülecek yerler arasındadır. Gezimiz sonrası Selanik’e hareket otelimize yerleşme ve konaklama. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra taverna turuna katılma imkânı.

  4.Gün, Pazar: Selanik-Kavala-İstanbul 

  Sabah erken Kahvaltı sonrası Selanik şehir turu; beyaz kule, döner kule, fuar meydanı, Osmanlı ve Bizans eserleri, Yunanistan’ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros katedrali, Büyük İskender heykeli, Hamza bey Camii, E.Venezelo -P.konstantin heykelleri, Vardar, Makedonia, Aristoteles, Elefterios meydanları görülecek yerler arasındadır. Ulu Önder ATATÜRK’ün evini gezdikten sonra Kavala’ya hareket ediyoruz. Panoramik Kavala turumuzda Su kemerleri, liman, kale,19.yy neo klasik yapılar, Pangia, eski & yeni şehir, Acropolis,deniz feneri, Ag.Nicholas & Teodoro Kimissi kiliseleri ,Kavala’lı Mehmet Ali paşa imarethane, ev & heykelinin görülmesi sonrası, grup olarak  herkesin katılımı ile yapılabilecek olan extra Porto Lagos turumuzu yaptıktan sonra (Kişi Başı 5 Euro) Gümülcine - Dedeağaç güzergahını takip ederek İpsala sınır kapısına varıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Tekirdağ üzerinden İstanbul’a yolculuk ,Tekirdağ’da vereceğimiz köfte molamızın ardından  misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması. • Hareket Tarihi: 30 Nisan 2017'ye kadar her Perşembe

  REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 70 10-11

  Fiyat 2 kişilik odada kişi başıdır. 

  Fırsat kodunu alan misafirlerin kodlarını satın aldıkları tarihten sonraki 10 gün içinde rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

  Rezervasyon değişiklikleri en geç 14 gün önce yaptırılmalıdır aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde, acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.

  Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile gerekli gördüğü hallerde misafirlerin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergâhında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Tek kişi farkı 120 TL; 3-12 yaş çocuk ücreti 240 TL olup acenteye ödenir.

  tatilicinvariz.com turları, 5948 no’lu HTO TÜRSAB belgesi ile organize edilmektedir.

  Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

  İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutma.