FIRSAT TÜKENDİ

Erenköy AB Estetik Ve Güzellik Merkezi’nde Botoks veya Dudak Dolgusu Uygulaması

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Dudaklarınızın daha dolgun olmasını mı istiyorsunuz veya gülünce göz kenarınızda oluşan kaz ayaklarından mı rahatsızsınız?

   Zamanın ilerlemesiyle birlikte mimik kaslarınızın hareketine bağlı olarak yüzünüzde oluşan kırışıklıklara kalıcı çözüm arıyorsanız en doğru adres Erenköy AB Estetik ve Güzellik Merkezi.

  Tek Bölge Botoks Uygulaması 249 TL

  Dudak Dolgusu Uygulaması 1250 TL Yerine 799 TL

  BOTOKS YÜZDEKİ UYGULAMA BÖLGELERİ 

  Kaş kaldırma, 
  Göz kapağı kaldırma, 
  Göz kenarı (kaz ayakları), 
  Alın 

  İki kaş arası, 

  Botoks uygulamaları, yaşla birlikte belirginleşen mimik çizgilerini hafifletmek ya da ortadan kaldırmak amacıyla kullanılan, kolay ve güvenilir bir yöntemdir. Botox enjeksiyonu özellikle alın, kaş çatma çizgisi, kaz ayaklarındaki ve boyundaki çizgilerde çizgilere enjeksionu yöntemi kullanılması sonucu olan kırışıklıkların açılmasında, botoks diğer sistemlerle tartışma götürmeyen bir iyilik hali sağlıyor. Botoks uygulaması minik iğnelerle ile kaslara ilacın verilmesi şeklinde kolay bir işlemdir. 

  Botoks Nedir? 
  A tipi botulinum enjeksiyonu (Botoks), kas hareketlerini engeller, özellikle alın kırışıklığı, göz çevresi çizgi, kaş ortası çizgileri ve boyundaki kırışıklıkları, çizgileri azaltır. Botox, işleminde, direkt kasların içine, ince iğneler ile enjekte edilerek, çizgilerin yaklaşık 4-7 gün içerisinde yok olmasını sağlar ve ayrıca yeni kırışıklıkların oluşmasını da engeller. 

  Hangi sorunlarda etkili oluyor? 
  Özellikle mimik kaslarının hareketine bağlı olarak ortaya çıkan, alın bölgesi, kaş arası, göz kenar çizgileri, üst dudak, boyun çizgileri, koltuk altı terlemeleri, spasitede ve migren ağrılarında botoks, kullanılmaktadır. 

    • 31 Mayıs 2018 tarihine kadar geçerlidir.

  09:00 - 19:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Randevu gereklidir. 

  Bilgi ve randevu için 0216 358 99 51 / 0530 307 59 26 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  Randevu iptalleri 1 gün önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

  Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız.