FIRSAT TÜKENDİ

Günübirlik Kartepe Kayak Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON İÇİN 0212 246 48 48 arayınız. Rezervasyonsuz tura katılamazsınız.

  TUR TARİHLERİ: 23.12.2018 – 01.04.2019 Tarihleri Arasında Her Cumartesi- Pazar

  (Gidiş - Dönüş Ulaşım+Araç İçi İkramlar) Günübirlik Kartepe Kayak Turu 69 TL

  **ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz

   

  ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

  * Lüks Araçlar İle Ulaşım

  * Araç içi Sıcak Soğuk İkram

   

  * Rehberlik Hizmeti

  * Alibabatour otobüs içi ikramları

   

  * Alibabatour güvencesi

   

  *1618 Nolu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

  ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  * Kişisel harcamalar

  * Skipass ve Lift Kullanım Ücretleri

   

  * Kayak Kıyafetleri kullanım ücreti

  * Ferdi kaza sigortası,

   

  * Öğle yemeği ( Sucuk Ekmek+ 1 Meşrubat) 25 TL


   TUR PROGRAMI

  1.GÜN  : KARTEPE

  05:00 Bakırköy Doğtaş Mağazası Onu
  05:30 Etiler Akmerkez Ulus Kapısı
  06:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otopark Önü 
  06:15 Kartal Köprüsü Altı ( Ankara istikameti)
  06:30 Çayırova Mc Donalds Önünden hareket ile Yolculuğumuza başlıyoruz

  Belirlenen kalkış noktalarında buluşmanın ardından araç içi ikramlar eşliğinde Kartepe’ye hareket ediyoruz. Yaklaşık 1-1,5 saat suren yolculuğumuzun ardından Kayak,Board ve kızak takımlarımızı kiralayabilmek Maşukiye de kısa bir mola veriyoruz. Ekipmanlarımızı tedarik ettikten sonra kayak keyfine başlamak icin zirveye doğru hareket ediyoruz Zirveye ulaştığımızda rehberlerimizin yardımıyla Skipass kartlarınızın temini sonrasında kayak keyfimize başlıyoruz Burada dileyen misafirlerimiz kayak ve kızak yapabildiği gibi. Kayak yapmayan veya yapmak istemeyen misafirlerimiz telesiyejle zirveye çıkıp fotoğraf çekmenin keyfini yaşayabilirler. Akşam 16:30 a kadar kayak yapabilir ve serbest zamanın keyfini çıkarabilirsiniz. 16:45 de aracımızda toplanarak donuş yolculuğuna başlıyoruz Maşukiye de kiralamış olduğumuz kayak ekipmanlarının teslimi sonrasında akşam saatlerinde siz değerli misafirlerimiz aldığımız noktalarda bırakarak bir sonraki Alibabatour organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.


  KARTEPE GUNLUK KAYAK VEYA BOARD TAKIMI VE ELBİSE KİRALAMA BEDELLERİ :

  * KAYAK TAKIMI GUNLUK 40 TL den İtibaren

  * KAYAK KIYAFETLERİ ALT GUNLUK 20 TL den itibaren

  * KAYAK KIYAFETLERİ UST GUNLUK 20 TL den itibaren

  * BOARD KİRASI GUNLUK 50 TL den itibaren

  *HAFTA SONU SINIRSIZ SKİPASS 115 TL

  *HAFTA İÇİ 75 TL

  *ÖNEMLİ: YUKARIDA BELİRTİLEN ÜCRETLERİN TAMAMI GÜNLÜK VE KİŞİ BAŞI ÜCRETLER OLUP EKSTRA OLARAK MİSAFİRLER TARAFINDAN BÖLGEDE ÖDENECEKTİR

  KARTEPE KAYAK MERKEZİ HAKKINDA BİLGİ

  Zirvesi deniz seviyesinden 1608 metre yukseklikte olan bolge meteorolojik verilere gore, kış aylarında kuzeybatı yonunden esen ve Karadeniz i aşarak bolgeye yoğun yağış getiren karayel ruzgarı, Marmara bolgesinde ilk olarak karşılaştığı Samanlı Dağı nın en yuksek tepesine (Kartepe) yoğun kar yağışı bırakmaktadır. Kasım ortalarında başlayan kar, nisan sonuna kadar ortalama 1,5-3 metreyi bulmaktadır.

  Yaklaşık 1250 metrede kurulu tesisleri 42 kilometrelik pist alanı ile Turkiye nin sayılı kayak merkezlerinden olan ve Kartepe Kış Sporları Merkezi nde, 14 adet doğal pist, 3 adet telesiyej ve 2 adet T bar (teleski) bulunmaktadır. Kayağa yeni başlayanları kolay pistler beklerken; usta kayakcılar, dik tepelerde yuksek dozda adrenalin salgılayabilirler. Ozel baby lift alanı da cocuklara ve cocuk kalmak isteyenlere ayrılmış durumdadır. Kayak dışında kışın snowboard, big foot, kar motosikleti, doğa yuruyuşu, dağcılık, voleybol, paintball, basketbol, futbol, trekking, bisiklet ve ATV Safari aktiviteleri yapılabilir ya da Geyik Alanı ve zirvenin keyfi çıkartılabilir

  GENEL ŞARTLAR

  Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

  Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Alibaba Tour’un Sorumluluğu yoktur.

  Turlarımız otel, otobüs, tur programı, müze ve ören yeri girişleri ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Mücbir sebepler dışında kullanılmayan hizmetlerin ücret iadesi yapılamaz.

  0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında 1 çocuk için geçerlidir.

  Rezervasyon sırasında Kesinlikle koltuk numarası ve sözü verilmez verilemez.

  4 gece üzeri turlarda her gün sıra atlayacak şekilde rotasyon uygulaması yapılmakta olup, 3 ve 4 numaralı koltuklar rehberlere aittir.

  Programda belirtilen oteller öncelikli konaklama tesisleridir. Bölgelerin ve otellerin yoğunluğuna bağlı olarak aynı standart ve yıldız kategorisinde veya bir üst sınıf otel ile değişiklik yapılabilir.

  Programda belirtilen öğle yemeği veya mola yerleri aynı standartlarda olmak kaydı ile değişebilir.

  Yeterli sayıda çoğunluk sağlanamadığı durumda tur iptal olur veya bir sonraki hafta aktarılır. Böyle bir durumda Alibaba Tour misafirlerine 2(iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

  En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar

  1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI KAPSAMI

  Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait Özel harcamadır

  GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK ARAÇLAR

  Turlarımızda Kullanılan Arac Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir

  18 kişiye kadar VİP Mercedes Sprinter-Volkswagen Wolt- cfafter- Fiat Dukato

  27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

  31 kişiye kadar Otokar Sultan Maxi

  38 kişi üzeri  Travego -Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner - Cityliner

   

   


 • REZERVASYON DETAYLARI

  a- Alım işleminizi takiben [email protected] mail adresinden  veya 0212 246 48 48 Numaralı Telefonu Arayarak Rezervasyon Yaptırabilirsiniz.

  b-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Ali Baba Tour Sorumlu tutulamaz.

  c-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz

 • Alibaba Tour: 0212 246 48 48

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN