FIRSAT TÜKENDİ

Günübirlik Bourgas & Nessebar Alışveriş Turu Fırsatı!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON İÇİN 0212 234 32 12 / 13 arayınız. Rezervasyonsuz tura katılamazsınız

  Günübirlik Bourgas & Nessebar  Tarih, Doğa Ve Alışveriş Turu

  Hareket Tarihleri : 31 Mart / 15-22-29 Nisan / 01-06-13 -27 Mayıs

  Mart Ayı Günübirlik Bourgas & Nessebar Tarih, Doğa Ve Alışveriş Turu Kişi Başı 99,90 TL

  Nisan Mayıs  Ayı Günübirlik Bourgas & Nessebar Tarih, Doğa Ve Alışveriş Turu Kişi Başı 119,90 TL

  22 Nisan ve 01 Mayıs Özel Günübirlik Bourgas & Nessebar Tarih, Doğa Ve Alışveriş Turu Kişi Başı 129,90 TL  

  Sınır Geçiş , Ayakbastı , Otoban ücretleri için 10 €  zorunludur ve kayıt ile birlikte nakden acenteye ödenir

  **ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  *Gidiş & Dönüş Ulaşım.

  *Türkçe Rehberlik hizmetleri

  *Belirtilen Çevre Gezileri

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  *Sınır Geçiş , Ayakbastı , Otoban ücretleri için 10 €  zorunludur ve kayıt ile birlikte nakden acenteye ödenir

  *Müze ve ören yeri giriş ücretleri

  *Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar.

  *Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)

  *Schengen veya Bulgaristan hizmet bedeli 120 € dur.

  TUR PROGRAMI

  1.Gün   Pazar      İstanbul – Bourgas-Nessebar

  Siz Konuklarımızı  03.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, 03.20 Mecidiyeköy Migros Önü (Eski Ali Samiyen Stadı Karşısı), 03.40 Bakırköy Ömür Plaza Önü,04.00 Bahçeşehir Tır parkından den karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Kırklareli ,Dereköy , güzergahını takip ederek, Türk(Dereköy ) Ve Bulgar (Malko Tırnovo) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerinin sonrası Bourgas&Nessebar  otoyolu takip edilerek Bulgaristan'ın 4. Büyük şehri olan Burgas'a varıyoruz. Panaromik Burgaz gezimizi takiben Karadeniz Kıyısında Yer alan Nessebar Yarım Adasına hareket ediyoruz. Nessebar, 1983 yılında UNESCO'nun Dünya Kültür Mirası Listesine girmiş, Bizans Dönemi’nden kalma Eski Metropolitan Kilisesi (İ.S.6 y.y), St. Stephan Yeni Metropolitan Kilisesi (İ.S 11 y.y) ve Pantokrator Kilisesi (13-14.y.y) adanın tarihi dokusunu oluşturmaktadır. 18-19.y.y. Bulgar rönesansı döneminde inşa edilen tarihi Bulgar evleri göreceğimiz başlıca yerler arasındadır. Vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz  Karadeniz’in Meşhur Kalkan Balığını tadabilirler. Rehberimizin belirleyeceği saat de hareket ile yol güzergahında Alışveriş molamızı takiben Malko Tırnovo & Dereköy sınır kapısına varış, Pasaport ve Gümrük işlemlerini sonrası Kırklareli  üzerinden İstanbul’a yolculuk ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması. • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 11/12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir. Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  21  gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

   

 • 0212 234 32 11 / 12

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0212 456 09 08

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0212 456 09 08'i ARAYIN