FIRSAT TÜKENDİ

Günübirlik Dedeağaç & Makri Köyü Tur Fırsatı!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON İÇİN 0212 234 32 12 / 13 arayınız. Rezervasyonsuz tura katılamazsınız

  Günübirlik Dedeağaç  Jumbo & Lidl Market Alışveriş & Makri Köyü Turu

   

  TARİH:  08,15,22 Aralık / 12,26 Ocak / 09,23 Şubat / 09,23,30 Mart

   

  SINIRLI SAYIDA Günübirlik Dedeağaç  Jumbo & Lidl Market Alışveriş & Makri Köyü Turu 139,90 TL

  Günübirlik Dedeağaç  Jumbo & Lidl Market Alışveriş & Makri Köyü Turu 159,90 TL  

  *Sınır Geçiş ve ayakbastı ücretleri için kişi başı 5 € kayıt ile birlikte acenteye ödenecek olup zorunludur.

   

  **ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz

   

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  *Gidiş Ve Dönüş Ulaşım

  *Türkçe Rehberlik Hizmetleri

  *Dedeağaç,Makri Köyü Gezileri

   

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  *Extra ve Program dışı geziler,tüm kişisel harcamalar.

  *Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir).

  *İsteğe Bağlı Balıkçıda extra set menü öğlen yemeği kişi başı 20 € (içecekler hariç).

  *Schengen vize ve hizmet bedeli 120 € dur.

  *Sınır Geçiş ve ayakbastı ücretleri için kişi başı 5 € kayıt ile birlikte acenteye ödenecek olup zorunludur.

  TUR PROGRAMI

   

  1.Gün  Çarşamba  İstanbul – İpsala – Alexandroupoli

  Siz Konuklarımızı  Sabah 05.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı Önü ,05.20 Mecidiyeköy Migros Önü ( Eski Ali Samiyen Stadı Karşısı) 05.40 Bakırköy Ömür Plaza,06.00 Beylikdüzü Tüyap Mc.Donalds önünden  karşılayarak karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek  İpsala Türk sınırına varış. Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Dedeağaç otoyolu takip edilerek 4 saatlik yolculuk sonrası Dedeağaç Jumbo & Lidl Marketlere   varış ve alışveriş için serbest zaman. Saat 13.00 de Jumbo market den hareket ediyor ve Makri Köyüne varıyoruz. Dileyen misafirlerimiz balıkçılar da taze deniz ürünlerinin tadına varabilir dileyen misafirlerimize ise Köy yapımı Zeytinyağı Alışverişi yapabilirler. Dedeağaç’ta vereceğimiz  serbest zaman sonrası Saat 17.00/17.30 da  Rehberimizin belirleyeceği noktalardan  İpsala sınır kapısına doğru hareket.Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu üzerinden İstanbul’a yolculuk.Tekirdağ’da Köfte Molası sonrası akşam saatlerinde İstanbul’a varış,gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

   

   

    • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben [email protected] veya 0212 234 32 11 / 12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04  nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  28 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

 • 0212 234 32 11 / 12

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN