FIRSAT TÜKENDİ

Günübirlik Eskişehir – Odunpazarı Turu ile Kültür ve Tarih Dolu Bir Gün!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Eskisehir Odunpazarı kültür turu ile yepyeni bir tarih ve coğrafya ile tanışacak, deneyimlerinize yenilerini katacaksınız.

  Tur Tarihleri: 11 Mart 2018 Pazar -18 Mart 2018 Pazar - 25 Mart 2018 Pazar - 1 Nisan 2018 Pazar

  Günübirlik Eskişehir Odunpazarı Turu Kişi Başı 89 TL

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  REZERVASYON İÇİN : 0216 449 80 80

  ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

  Lüks Araçlar İle Gidiş - Dönüş Ulaşım

  Çevre Gezileri

  Araç İçi İkramlar

  Profesyonel Rehberlik Hizmeti

  1618 Zorunlu Seyahat Sigortası

  Araç İçi Kahvaltı Paketi

  ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  Ekstra belirtilen Tüm Organizasyonlar

  Kişisel Harcamalar

  Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

  Öğle Yemeği

  ARAÇ KALKIŞ NOKTALARI

  06:00 İncirli Ömür Plaza Karşısı Dilek Pastanesi Önü

  06:30 Mecidiyeköy Meydan Simit Sarayı Önü

  07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

  07:30 Kartal Köprüsü

  TUR PROGRAMI

  Sazova Bilim Parkı - Devrim Arabası - Odunpazarı - Çağdaş Cam Sanatları Müzesi - Balmumu Heylem Müzesi - Atlıhan - Lületaşı - Porsuk Çayı

  Kalkış noktalarımızda, belirtilen saatlerde, değerli misafirlerimiz ile buluşarak Eskişehir'e doğru hareket ediyoruz. İlk Durağımız Sazova Bilim Parkı olacak. Burada Masal Şatosu, Korsan Gemisi, Nuh`un Gemisi gezilerinin ardından; Tülomsaş Fabrikasını bahçesinde sergilenen Bej renkli olan Devrim arabasını ziyaret ediyor ve fotoğraflarımızı çekiyoruz. Burada ki gezimizin ardından Eskişehir'in ilk yerleşim yerini oluşturan Osmanlı Dönemi'nden kalma tarihi evlerin bulunduğu meşhur Odunpazarı`nı gezmeye başlıyoruz. Odunpazarı gezimizin ardından Eskişehir Çağdaş Cam Sanatları Müzesi gezimize başlıyoruz; Müze, Türkiye`nin ilk cam sanatları müzesidir. Büyükşehir Belediyesi, Anadolu Üniversitesi ve Cam Dostları Grubunun işbirliği ile kurulmuştur. Müzede 42 cam sanatçısının eserleri sergilenmektedir. Buradan sonra öğle yemeğimizde meşhur Çi Börek'in tadına bakmak için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında Yılmaz Büyükerşen'in Eskişehir'e kazandırdığı Balmumu Heykel Müzesini gezmek isteyen misafirlerimiz için serbest zaman veriyoruz. Bir sonra ki durağımız ise Cumhuriyet Müzesi olacak. Müzede, Türkiye`nin kuruluşunu anlatan 130 fotoğraf, Nusret Mayın Gemisi, Savarona ve Bandırma Vapuru`nun da maketleri bulunmaktadır. Kurşunlu camii ve Külliyesi; Lületaşı Müzesi; Atlıhan el sanatları çarşısı gezilerinden sonra gezimizin son durağı ise Porsuk çayı olacak.Sizlere burada tanıyacağımız serbest zaman sırasında Gondol Turu veya Tekne Turu yapabilir, Porsuk Çayı kenarında yürüyüş yapabilirsiniz. Son gezi noktamızı da bitirdikten sonra İstanbul'a dönmek üzere yola çıkıyoruz. Değerli misafirlerimiz ile kalkış noktalarımızda bir sonraki Letstur organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

   ÖNEMLİ BİLGİLER

  Turumuzda otel konaklaması bulunmamaktadır. Turumuz günübirlik bir turdur. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda LETSTUR misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Konaklamasız tur olması nedeniyle çocuk indirimi uygulanmamaktadır. Müze kart tur fiyatına dahil değildir. Müze kart almayan misafirler ücret ödeyerek müzelere giriş yapabilmektedirler.En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. Araç Bilgileri: Mercedes Travego - Tourismo ( 46+1+1 ), Neoplan Cityliner - Tourliner (46+1+1), Temsa Safir - Maraton (46+1+1), Mercedes Sprinter (12+1), Mercedes Sprinter (16+1)

  EK HİZMETLER

  Tur programına dahil olan tüm milli park ve ören yeri girişleri, yardımcı rehberlik ücretleri, otopark ücretleri, tekne turları, minibüs ücretleri ve turlara göre değişen diğer ücretler bu kapsamdadır. Hangi kuruma bağlı olduğu fark etmeksizin, tüm müze giriş ücretleri misafirlerimize aittir. 0-17 yaş çocuk, 65 yaş ve üstü yetişkin, müzekart sahibi, sarı basın kartı sahibi, engelli kartı sahibi misafirlerimiz, turizm bakanlığı’na bağlı müzelere ücretsiz girebilmektedir. Misafirlerimiz turizm bakanlığı’na bağlı olmayan müzelerdeki giriş ücretlerini kendileri ödeyecektir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan misafirler müze girişlerini kendileri ödeyecektir.

  SİGORTA BİLGİSİ

  1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. ( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır. ) ÖNEMLİ: Otobüslü turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 2-6 yaş çocuk fiyatı uygulanır. 0-7 yaş çocuklar ek hizmet bedeli ödemez.

    • 11 Mart 2018 Pazar -18 Mart 2018 Pazar - 25 Mart 2018 Pazar - 1 Nisan 2018 Pazar geçerlidir.

  REZERVASYON GEREKLİDİR.  Tel: 0216 449 80 80

  * Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, on veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir

  * Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 1 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

  * Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergâhında ve saatlerinde değişiklik yapabilir

  * Konaklama bölgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

  * Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Lets Tur sorumluluğu yoktur.