FIRSAT TÜKENDİ

Ek Bedelsiz Günübirlik Uludağ Kayak Turu (Her Ctesi Pazar Kesin Hareketli)

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Uludağ’ın zevkini bizimle, uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde yaşayın.


  Siz değerli misafirlerimize gününüzü en güzel şekilde değerlendirmek amacıyla tüm kalkış noktalarından misafirlerimizin katılımıyla turumuza başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz içerisindeki sınırsız ikramlarımız, sabah kahvaltımız ve Tatilalsana misafirperverliğindeEskihisar – Topçular üzerinden kısa bir feribot yolculuğu ile Yalova ve Bursa’ya panoramik bakışın ardından Uludağ Kayak ve Eğlence merkezine varıyoruz.Tatilalsana misafirlerine özel indirimlerle Kayak Takımı, Snowboard ve Kayak Kıyafetleri gibi ihtiyaçlarımızı gidereceğimiz kayak evinde ekipmanlarımızı aldıktan sonra beyaz belde Uludağ’da serbest zaman veriyoruz. İsteyen misafirlerimiz dağ havası alıp, sıcak şarap içmeyi tercih ederken, kalan misafirlerimiz ile kayak keyfine başlıyoruz. Zirvede sıcak şarap denemenizi özellikle öneriyoruz. Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından saat  17:00‘de Uludağ’a veda edip İstanbul'a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Güzergah üzerinde Akşam Yemeği Molası sonrasında normal hava şartlarına göre yine akşam saatlerinde İstanbul’a varışımız ile bir başka Tatilalsana organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

  HAREKET NOKTALARI VE SAATLER:

  03:30 İncirli Ömür Plaza Önü

  04:00 Beşiktaş Yıldız Camii Önü

  04:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

  04:45 Kartal Köprüsü Otobüs Durağı Önü

  05:00 Çayırova Mc Donald’s Önü


 •  

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR:

  Neoplan – Mercedes Travego, Tourismo Marka Otobüsler ile Ulaşım,

  Sabah Kahvaltı Paketi,

  Profesyonel Rehberlik Hizmeti,

  Milli Parka giriş ücreti,

  Tatilalsana İndirimli Ekipman’dan yararlanma,

  Tatilalsana Güvencesi,

  Tatilalsana otobüsü içerisindeki  ikramlar,

  1618 No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası.

   

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYANLAR:

  Öğle Yemeği,

  Özel Sağlık Sigortası : 5 TL (Talep edildiği taktirde isteğe bağlıdır),

  Kayak Ekipmanları,

  Skipass Ücretleri.

  Ekipmanlar;

  Anlaşmalı Kayak Evinden indirimli kayak kıyafetlerimizi kiralıyoruz. Kış sporu markasının ve en yeni teknolojileri bulunduran ürünlerden oluşan ekipmanlar ile kendinizi güvende hissedeceksiniz. Ekipmanlarınızı Rehberlerimizden otobüs içerisinde Ekipman fişi karşılığında alabilirsiniz.

  Ekipman Ücretleri:

            Kayak Takımı : 30 TL

            Snow Board : 35 TL

            Tulum  Alt : 15 TL

            Tulum Üst : 15 TL

  İPTALLER ve DEĞİŞİKLİK;

            Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini 7 iş günü öncesinden acentaya yazılı olarak bilgi vermekle yükümlüdür.

            Acenta tarafından yeterli sayıya ulaşılmadığında tur misafir isteğine göre bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir.

            Yangın, Savaş hali, Ekonomik kriz, Doğal afet gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden Tatilalsana sorumlu değildir.

            Tur programında yer alan güzergah ve oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda içeriği  aynı kalması    kaydı ile değişiklik yapabilir

  ULAŞIM:

  NEOPLAN : 46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Tempomat, TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör.

  TREVEGO MERCEDES: 46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Tempomat, TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör.

  TOURİSMO :  46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Tempomat, TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör.

  HATIRLATMA: Acentemiz kişi sayısı düşük turlarda ISIZU TURKUAZ, MUTSIBISHI PRESTİJ, MERCEDES SPRINTER veya VOLKSWAGEN CRAFTER gibi araçları kullanma hakkını saklı tutar.