FIRSAT TÜKENDİ

Hafta Sonu Günübirlik Thassos Tur Fırsatı!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Her Cuma & Cumartesi hareketli Günübirlik & Thassos Turu

   

  Hareket  Tarihleri: 30 Mayıs / 3 -6 Haziran /12 Temmuz / 9-10-14 -29 Ağustos

   

  Mayıs / 15-30 eylül tur bedeli: 99 TL

  Haziran / temmuz/ ağustos /  1-15 Eylül Tur bedeli: 149 TL

   

  Thasos adası feribot ücreti olarak kişi başı 15 € kayıt ile birlikte acentaya ödenmelidir. Bu ücret 0-3 yaş grubu katılımcılar için zorunludur.

   

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

   

  ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

  Otobüs ile ulaşım

  Araç içi ikramlar ( sadece su servisi olarak yapılır)

  Gümrük geçiş sınır vergileri

  Rehberlik hizmeti

  1618 Sayılı Türsab mesleki zorunluluk sigortası

   

  ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  Thasos adası feribot ücreti olarak kişi başı 15 € kayıt ile birlikte acentaya ödenmelidir. Bu ücret 0-3 yaş grubu katılımcılar için zorunludur.

  Plajlardaki harcamalar

  Tüm yemekler

  Program dışı ekstra geziler

  Vize ücreti 130 €

  Pasaportlarında Kıbrıs giriş çıkışı olan misafirler Yunanistana giriş yapamazlar

   

  TUR PROGRAMI

  1.Gün   İstanbul – İpsala

  Siz Konuklarımızı  22:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü, 23.00 Mecidiyeköy migros, 22:30 Bakırköy Ömür Plaza dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek  İpsala Türk sınırına varış. 

   

  2. Gün Thassos Adası -İstanbul

  Sabah erken  saatlerde vericeğimiz ekstra kahvaltı molası sonras  Thassos adasına seyahat için Keramoti Limanına hareket ediyor ve 40 dakikalık zevkli bir yolculuk  sonrası Thassos adasına varıyoruz. Thassos tarihi antik çağlara değin uzanır. O zamanlar Thassos altın ve mermer madenleriyle ünlüydü. 95 km. sahil şeridi adanın göze çarpan güzelliğini sergiler. Rehberimizin anlatımı sonrası Dileyen misafirlerimiz Sahillerde denizin tadını çıkarabilir veya balıkçı lokantalarında çıtır çıtır kalamar eşliğinde leziz ege yemeklerinin tadına varabilirler. Rehberimizin belirleyeceği saat de  Thassos adasından Keramoti limanına hareket ve İpsala sınır kapısına yolculuk.Sınır ve Gümrük işlemleri sonrası Tekirdağ Malkara karayolu üzerinden gece İstanbul’a varış , misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

   

  Çocuk ücretleri,

  0-3 Yaş grubu çocuklar koltuk alınmadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiği takdirde tam ücret ödenir. 3-12 yaş grubu çocuklar yetişkin ücret olarak ücretlendirilir .

   

    • a-Kod alım işleminizi takiben [email protected] veya 0850 - 736 26 26  & 05422948925 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  [email protected] imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  REZERVASYON İPTALİ , DEĞİŞİKLİK VE TUR PROGRAMININ UYGULANMASI

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

   

   

   

 • Tatil Selfie Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 27/3 Hasanpaşa/Kadıköy/ İSTANBUL

  0850 736 26 26 & 05422948925

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN