FIRSAT TÜKENDİ

Çarşamba Hareket ile 3 Gece 4 Gün Kavala ve Thassos Adası Turu

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Çarşamba Hareket ile Kavala ve Thassos Adası Turu

  Thassos Adası – Aliki Beach – Panagia

   3 Gece 4 Gün

  HAREKET TARİHİ: 17 Mayıs – 30 Eylül Arası Her Çarşamba / Yeşil Pasaporta Vizesiz

  Her Çarşamba 4 Günlük Kavala ve Thassos Adası Turu;

  MAYIS HAZİRAN EYLÜL DÖNEMİ

  HOTEL ESPERİA PEFKERİ’DE ODA KAHVALTI 689 TL

  ESPERİDES OTEL-ANGELİCA OTEL V.BENZERİ OTELLERDE ODA KAHVALTI 799 TL

  ACHİLİON OTEL-POTOS HOTEL V.BENZERİ OTELLERDE ODA KAHVALTI  899 TL

  MAKRYAMMOS OTEL’DE YARIM PANSİYON KONAKLAMA 1249 TL

  TEMMUZ AĞUSTOS DÖNEMİ

  HOTEL ESPERİA PEFKERİ’DE ODA KAHVALTI 790 TL

  ESPERİDES OTEL-ANGELİCA OTEL V.BENZERİ OTELLERDE ODA KAHVALTI 879 TL

  ACHİLİON OTEL-POTOS HOTEL V.BENZERİ OTELLERDE ODA KAHVALTI 969 TL

  MAKRYAMMOS OTEL’DE YARIM PANSİYON KONAKLAMA 1490 TL

   

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

   


  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

  * Lüx Araçlar  ile gidiş dönüş ulaşım ve araç içi ikramlar

  * Kavala Thassos seçilen otele göre 3 gece oda kahvaltı konaklama.

  * Mesleki  Sorumluluk  Seyahat Sigortası ,65 yaş üstü 10 € fark alınmaktadır.

  * Rehberlik ücreti ve sınır geçiş masrafları, Otel Konaklama Vergileri    

  TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

  * Yurtdışı çıkış fonu   :  15 Tl * Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri

  * Ekstra turlar,Program dışı geziler,şahsi harcamalar,ilk gün yolda  alınan kahvaltı

  * Seyahat Sağlık Sigortası 10 € , 65 yaş üstü 20 €  ( İsteğe Bağlı )

  * Öğle ve akşam yemekleri  ve yemekler esnasında alınacak içecekler

  * Thassos adası feribot ücreti kişibaşı 20 € ( zorunlu )

  * Yunanistan Vizesi ve hizmet bedeli   :  Nakit 120 €    !!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!

  TUR PROGRAMI

  1.GÜN  ÇARŞAMBA   İSTANBUL – KERAMOTİ                                              

  Saat  22:00  Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı önü , Saat 22.30  Mecidiyeköy Trump Avm  Önü ,Saat 23.00 Bakırköy Ömür Plaza Önünden  hareket ile İpsala sınır kapısını kullanılarak Keromoti Limanına doğru  yolculuk.

  2.GÜN  PERŞEMBE   THASSOS ADASI                       

  Sabah yol güzergahımızda  extra kahvaltımızın ardından Thassos adasına seyahat için Keramoti Limanına varıyoruz ve 40 dakikalık zevkli bir yolculuk  sonrası Thassos adasına varıyoruz.THASSOS adasının leziz balları, nefis şarapları, konuk severliği ve temiz sahilleriyle ünü çok uzaklara ulaşmıştır. Thassos tarihi antik çağlara değin uzanır. O zamanlar Thassos altın ve mermer madenleriyle ünlüydü. 95 km. sahil şeridi ve onun çevrelediği tüm ada boyunca sıralanan sıradışı kaldırımlı yollar adanın göze çarpan güzelliğini sergiler. Sayısız yan yollar size çoğu beyaz mermer kayalıkları, yüksek dağlar ve çam ağaçlarıyla çevrelenen hoş dağ köylerine rehberlik yapacaktır. Adanın etrafı 90 km ile sınırlı olup , otobüs ile yaklaşık 3 saat sürmektedir.Thassos adasına varışımızın ardından adanın en meşhur plajlarından biri olan La scala beach’e gidiyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda misafirlerimiz denizin kumun ve güneşin tadını çıkarabilirler. Plaj girişleri ücretsi olup , misafirler sadece yiyecek ve içeceklerin ücretini öderler. Serbest  zamanımızın ardından konaklama yapılacak otelimize geçip odalarımıza yerleşiyoruz

  3.GÜN  CUMA     THASSOS ADASI – ALİKİ BEACH GİOLA                       

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman veriyoruz.Arzu eden misafirlerimiz ile extra düzenlecek olan  Aliki Beach – Giola turuna katılabilirler. Adanın meşhur plajlarından olan Aliki beach’de serbest zaman veriyoruz.( Şezlong-şemsiye ücretli olup , restaurantlarda yemek yenirse ücret alınmamaktadır.) Aliki Beach yüzme molamızın ardından Giola’ya hareket ediyoruz.Aracımızdan inip 15 dakikalık yürüyüşün ardından  Giola’da yüzme molası veriyoruz.Yüzme molamızın ardından otelimize dönüş ve konaklama.Dileyen misafirler ile extra Yunan Taverna ve sirtaki gecesi yapıyoruz.

  Aliki Beach – Giola Turu Kişibaşı : 10 €   / Yemekli Sirtaki ve Taverna Gecesi Kişibaşı :  35 €

  4.GÜN  CUMARTESİ     THASSOS ADASI                        

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman veriyoruz.Arzu eden misafirlerimiz ile extra düzenlecek olan  Potos ve Limeneria turumuzu yapıyoruz. Turumuzda eşsiz güzellikteki plaj ve restaurantlarda vakit geçirebilirsiniz. ( Kişibaşı 10 € )

  5.GÜN  PAZAR      THASSOS – MAKRYAMMOS BEACH – PANAGİA KÖYÜ - İSTANBUL                      

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz.Dileyen misafirlerimiz ile extra Makryammos Beach-Panagia Köy turu yapıyoruz. ( Tur Ücreti 15 € , Extra turu katılmayan misafirlere Limanda serbest zaman verilecektir. ) Bu turumuzda Makryammos beach ‘de yüzme molası veriyoruz. Şezlong şemsiye ücreti 3-5 euro arasındandır ve büyük bir tesis olduğu için her zevke uygun yiyecek ,  içecek ve konfor yer almaktadır.Rehberimizin belirlediği saat’de hareket ile Thassos adasının ilk yerleşim merkezi olan Panagia Köyüne gidiyoruz.  Kuzu çevirme ve kokeriçi ile ünlü bu koyde yemek ve alış veriş için serbest zaman veriyoruz.Turlarımızı tamamldıktan sonra Limandan Keromoti limanına doğru feribotumuz ile hareket ediyoruz. Gümülcine -  Dedeağaç karayolu takip edilerek  İpsala sınır kapısına varıyoruz . Sınır Kapısında Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek İstanbul’a yolculuk. Geç saatlerde İstanbul’a varış , gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.  

  Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 5 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.Acente  ve acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde,konaklanacak otellerde  değişiklik yapabilir.Resmi ve Özel tatil günlerinde geçerli değildir.


 • Rezervasyon Detayları

  a-Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra linkte gönderilen okudum , onaylıyorum butonu ile rezervasyonunuzu onaylamanız gerekmektedir

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  TÜKETİCİNİN , DÜZENLEYİCİ veya ARACIYA yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı bulunmaktadır. Bu feshin paket turun başlamasından en az 30 gün önce bildirilmesi halinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel TÜKETİCİYE aynen iade edilir. Ancak bu feshin paket turun başlamasına 30 günden daha az bir süre kala bildirilmesi halinde paket turun başlamasından 15-8 gün önce paket turu herhangi bir sebep ile iptal – değişiklik talep edilmesi halinde paket tur  bedelinin % 30’unu , 7 günden sonra ise paket tur bedelinin tamamını ACENTAYA ödemekle yükümlüdürler.

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 10 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

  Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket  tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.