FIRSAT TÜKENDİ

Her Cuma Hareket ile 1 Gece 2 Günlük Halkidiki & Selanik - Kavala Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Halkidiki’nin En Gözde Tatil Beldesini Keşfetmeye Hazır mısınız?

  Her Cuma Hareket ile Yunanistan’ın Maldivi Halkidiki & Selanik - Kavala Turu

  Halkidiki–Selanik -Kavala–Porto Lagos

  1 Gece 2 Gün

  HAREKET TARİHİ: 26 Mayıs - 30 Eylül Arası Yeşil Pasaporta Vizesiz

  Her Cuma Hareket ile 1 Gece 2 Günlük Halkidiki & Selanik - Kavala Turu 249 TL

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

  * Lüx Otobüsler  ile gidiş dönüş ulaşım.

  * Selanik Vergina Otel,Abc Otel veya benzeri otelde  1 gece oda kahvaltı konaklama.

  * Tur Programında Belirtilen tüm çevre ve Şehir turları

  * Mesleki Sorumluluk  Seyahat  Sigortası  ,65 yaş üstü 10 € fark alınmaktadır.

  * Profesyonel Türkçe Rehberlik ücreti     

  TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

  * Yurtdışı çıkış fonu  :  15 Tl

  * Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri

  * Ekstra turlar,Program dışı geziler,şahsi harcamalar,ilk gün yolda  alınan kahvaltı

  * Sınır Geçiş Masrafları , Konaklama vergileri için kişibaşı  : 15 €  ( zorunludur )

  * Öğle ve akşam yemekleri   ve yemekler esnasında alınacak içecekler

  * Yunanistan Vizesi ve hizmet bedeli      :  Nakit 120 €    !!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!

  Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 5 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.Acente  ve acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde,konaklanacak otellerde  değişiklik yapabilir.Resmi ve Özel tatil günlerinde geçerli değildir.

  TUR PROGRAMI

  1.Gün  Cuma            İstanbul – Halkidiki                                        

  Saat  21:00  Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı önü , Saat 21.30  Mecidiyeköy Trumps Avm  Önü ,Saat 22.00 Bakırköy Ömür Plaza Önünden  hareket ile İpsala sınır kapısını kullanılarak Halkidiki’ye yolculuk.

  2.Gün  Cumartesi        Halkidiki – Kassandra - Kallithea – Afytos Bölgesi                       

  Sabah erken saatlerde Kavala’ya varış ve extra kahvaltı molamızın ardından 3,5 saatlik yolculuk ile Halkidiki’ye varış. Halkidiki Selanik kentinin güneydoğusunda bulunan bir yarımadadır. Karakteristik üç yarımadalar, üç dişli mızrak gibi Egeyi andırır. Güneşli, altın kumlu plajları, derin ve pitoresk körfezleri, geleneksel köyleri ve modern turistik tesisleri ve korunaklı koyları, denizi, Akdeniz iklimi ve muhteşem doğal güzelliği ile adeta Avrupanı’nın Maldividir.Halkidiki bölgesinin turizm merkezi olarak , kumsalları , plajları ile en işlek bölgesi Kallitheadaki  anlaşmalı olduğumuz , hem ege mutfağının yemeklerini yiyebileceğiniz hemde mükemmel denizinden faydalanabileceğiniz plajımıza geliyoruz.Burada vereceğimiz serbest zaman ve yüzme molamız rehberimizin belirleyeceği saate kadar devam edecektir.( Hareket 16.00-17.00 arası ) Yüzme molamızın ardından taverna ve deniz restaurantları ile ünlü olan şirin kasaba Afytos gezimizi yapıyoruz.Burada serbest zaman molamızı verdikten sonra  konaklama yapacağımız Selanik’deki otelimize doğru yolumuza devam ediyoruz.Selanik panaromik şehir turumuzu tamamladıktan sonra otelimize varış ve konaklama.

  Halkidiki Kalithea :  Kassandra Yarımadası'nın doğu kıyısında modern bir sahil kasabasıdır. Gece kulüpleri şık barları , Taverna ve Otantik Yunan mutfağının sergilendiği büyüleyici bir kasabadır.  Afytos köyün eski dünya cazibesi sadece 5 dakika mesafededir.Beyaz Kumsalı  mavi bayraklı plajlara ev sahipliği yapmaktadır.

  3.Gün  Pazar   Selanik - Kavala – Porto Lagos - İstanbul

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası  Kavala’ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz.Kavala şehir turumuzda , su kemerleri, liman,kale,19.yy neo klasik yapılar,Pangia,eski & yeni şehir,Acropolis,deniz feneri, Ag.Nicholas & Teodoro Kimissi kiliseleri Kavala’lı Mehmet Ali paşa imarethane,ev & heykeli’nin görülmesinin ardından Kavala’nın en güzel plajlarından olan Batis Beach’e gidiyoruz. ( Giriş ve yol ücreti kişibaşı 5 € )Burada vereceğimiz Yüzme molamızın ardından dönüş yolculuğumuz başlıyor ve extra düzenlenecek olan  tur programlarında pek olmayan İskece yakınında ve daha önce hiç karşılaşmadığınız göl üzerinde olan Agios Nikolaos Kilisesi ve  şirin Porto Lagos ( Kişibaşı 10 € ) gezimizi tamamladıktan sonra,  Dedeağaç karayolu takip edilerek  İpsala sınır kapısına yolculuğumuza devam ediyoruz.Sınır Kapısında Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek İstanbul’a yolculuk.Tekirdağ’da  vereceğimiz köfte molası sonrası gece saatlerinde İstanbul’a varış,gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.  Batis Beach :  http://www.batis-sa.gr/

  HALKİDİKİ

  Yunanistan’ın en çok tercih edilen tatil yerlerinden olan Halkidiki’de, Ege Denizi’nin en güzel plajları ve koyları bulunuyor. Coğrafi şeklinden dolayı Yunan Tanrısı Zeus’un elinde tuttuğu asaya benzetilen yarımada Kassandra, Sithonia, Ayranoz (Athos) ve Kuzey Halkidiki olmak üzere 4 idari bölümden oluşmaktadır. Ayronoz( Athos) Tepesi, 20 manastırın bulunduğu ve 2.500 Ortodoks rahibin yaşadığı özerk bir yönetim. Bu bölge Dünya’nın ve Yunanistan’ın tek kadınsız bölgesi olmasıyla ilginç bir yerleşim yeridir. Sadece erkek turistlerin girmesine izin verilen Athos Tepesi’ndeki manastırları görmek isterseniz Korsan Gemisi turlarına katılabilir ve manzarayı denizden seyredebilirsiniz.

  MUTLAKA DENEYİN

  Bir çeşit Uzo olan Tsipouro’yu deneyin.
  Adadaki köylerde üretilen doğal kekik balını tadın.
  Yöresel tatlardan Moussaka, Soutzoukakia ve Kakavia Çorbası’nı tadın.
  Yunan tavernalarındaki Sirtaki Gecesi programlarına katılın.
  Dev korsan gemisi ile Athos Körfezi turu yapın.
  Galaktoboureka adı verilen tatlıdan yiyin.
  Athos Bölgesi’nde üretilen şarapları tadın.

    • Rezervasyon Detayları

  a-Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra linkte gönderilen okudum , onaylıyorum butonu ile rezervasyonunuzu onaylamanız gerekmektedir

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  TÜKETİCİNİN , DÜZENLEYİCİ veya ARACIYA yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı bulunmaktadır. Bu feshin paket turun başlamasından en az 30 gün önce bildirilmesi halinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel TÜKETİCİYE aynen iade edilir. Ancak bu feshin paket turun başlamasına 30 günden daha az bir süre kala bildirilmesi halinde paket turun başlamasından 15-8 gün önce paket turu herhangi bir sebep ile iptal – değişiklik talep edilmesi halinde paket tur  bedelinin % 30’unu , 7 günden sonra ise paket tur bedelinin tamamını ACENTAYA ödemekle yükümlüdürler.

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 10 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

  Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket  tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.