FIRSAT TÜKENDİ

Her Cuma 2 Günlük Bulgaristan Sofya Plovdiv Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 69 36 / 66

  Bulgaristan Sofya – Plovdiv Turu

  Yeşil pasaportavizesiz  

   1 Gece 2 Gün Konaklama

  Sofya Ramada Hotel Konaklamalı!

  HAREKET TARİHİ: 15.11.2018 – 28.04.2019 Arasında Her Cuma  Hareket

  Her Cuma 2 Günlük Bulgaristan Sofya Plovdiv Turu 500 TL yerine 299 TL

  Turu satın alan misafirlerimiz sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri için  40  €  acenteye ödemekle yükümlüdür.   Bu ücretler kayıt esnasında acenteye ödenecek olup zorunludur.

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

  * Lüx Araçlar ile gidiş dönüş ulaşım.

  * Sofya Ramada Otel 1  gece oda kahvaltı konaklama

  * Yol boyunca Araç İçi Su İkramı  * Mesleki Sorumluluk  Sigortası

  * Profesyonel Türkçe Rehberlik ücreti   * Tur Programında yazan şehir turları ve çevre gezileri

   TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

  * Yurtdışı çıkış fonu  :  15 Tl * Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri

  * Sınır Geçiş Masrafı - Konaklama Vergileri , Otopark  : 40 €  ( zorunludur )

  * Ekstra turlar,Program dışı geziler,şahsi harcamalar,ilk gün yolda  alınan kahvaltı

  * Öğle  ve akşam yemekleri ve yemekler esnasında alınacak içecekler

  * Bulgaristan Vizesi 100 € , Schengen Vizesi  ve hizmet bedeli    :  Nakit 120  €    !!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!

  TUR PROGRAMI

  Cuma               İSTANBUL - SOFYA  550 Km

  SAAT  22.00  KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ OTOPARKI , SAAT 22.45 Mecidiyeköy Trumps Avm Önü  , SAAT 23.15  İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ,SAAT 23.30 BAHÇEŞEHİR TIR PARKI ÖNÜNDEN hareketle Çorlu – Edirne-Kapıkule karayolu takip edilerek Kapıkule sınır kapısına varış.Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Haskovo –Plovdiv - Sofya  karayolu takip edilerek  Sofya’ya  yolculuk.  Yaklaşık yolculuk süresi normal hava şartları ve sınır geçiş süreleri dahilinde sekiz-dokuz saatdir.

  Cumartesi                                                        SOFYA              

  Sabah saatlerinde SOFYA’YA varış ve panaromik şehir turu ; St. Nedelya kilisesi, Rotonda Kilisesi, Rus Kilise’si, Aya Sofya Kilise’si, Aleksander  Nevski Katedrali  Başbakanlık, Parlamento, Sofya Üniversitesi, NDK Ulusal Kültür Sarayı görülecek yerler arasindadir.  Şehir turu sonrası serbest zaman akşam konaklama otelimizde. Dileyenler extra olarak düzenlenecek Yemekli Bulgar tavernası turuna katılabilirler.

  Pazar                                                              SOFYA – PLOVDİV İSTANBUL

  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından saat 10.00 ‘da otelimizden hareket ve extra düzenlecek olan Plovdiv ve  Metro Alışveriş turumuzu yapıyoruz. Metro turumuzun ardından Plovdiv panaromik şehir turumuzda ; Bizans,Yunan ve Osmanlı devletlerinin bıraktığı izleri, şehrin alışveriş  merkezlerini,  koruma altındaki eski şehri ve antik tiyatroyu görme olanağımız olacak.Plovdiv hakkında genel bilgi.Şehrin en hareketli alışveriş ve eğlence merkezi olan Batenberg Caddesi gezilecek.Cuma  Camii  ziyareti ve Plovdiv müslümanlarının yaşam tarzı. Sveta Bogoroditsa Kilisesi ziyareti.Balaban evi.Nikola Nedkoviç Evi.Zlatio Boyaciev  Evi. Hindilyan Evi. Antik Tiyatro ve Eski  Plovdiv görülecek yerler arasındadır. Yemek  için verilecek  serbest zaman sonrası PLOVDİV-HASKOVO  karayolu takip edilerek KAPIKULE  sınır kapsınına yolculuk.Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası  Edirne-Çorlu karayolu takip edilerek  akşam saatlerinde  İstanbul’a varış,gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

  Tek kişi farkı  25  €  ,  3-12 yaş çocuk ücreti  70  tl indirimli  + zorunlu ücretler olup acenteye ödenecektir.

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 10  gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.Rezervasyon değişiklikleri ve iptalleri  15 gün önce yaptırılmalıdır, aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.Resmi ve Özel Tatillerde geçerli değildir

  Turlarda kullanılacak olan araçlarımız ;

  29 kişi ve üzeri Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir

  20 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

  14 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Wolt araçlar kullanılır.

    • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 69 36 / 66

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 15 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Rezervasyon  tarih değişiklikleri 10 gün önce yaptırılmalıdır aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.

  Acente ve rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Resmi ve Özel Tatillerde Geçerli Değildir.

  Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 14 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

 • 0212 225 69 36 / 66

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN